Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

17 minutes ago, marko_pantelic said:

Jedno glupo pitanje.

Jel sam ja to video Kanjasa na meču protiv Grafičara ili mi se učinilo?

Možda u publici :).

Koliko znam Kanjas se nije vraćao iz Španije, a i raskinut je ugovor.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Presmešno je koliko se Terzine pudlice trude da na svakom koraku omalovaže ovog Van La Paru. Jeste, loše je igrao i jedno je od najgorih pojačanja u poslednje vreme, ali niko ni jedne sekunde da se pozabavi ko je odlučio da dovede ovog lika i pritom plati 1,2 miliona i da mu trogodišnji ugovor i to u momentu kad smo imali 6 igrača na krilnim pozicijama, Gavrića na pozajmici i Pantovića u omladincima. Za maksimum 6 meseci prodaće Gavrića da isplate svoje egzotične ideje, a i tad će biti samo Van La Para kriv što je Gavrić prerano otišao.

 

Smešno i tužno je sportsko novinarstvo, hvala bogu pa sam na vreme krenuo poslom u drugom pravcu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ikac said:

Presmešno je koliko se Terzine pudlice trude da na svakom koraku omalovaže ovog Van La Paru. Jeste, loše je igrao i jedno je od najgorih pojačanja u poslednje vreme, ali niko ni jedne sekunde da se pozabavi ko je odlučio da dovede ovog lika i pritom plati 1,2 miliona i da mu trogodišnji ugovor i to u momentu kad smo imali 6 igrača na krilnim pozicijama, Gavrića na pozajmici i Pantovića u omladincima. Za maksimum 6 meseci prodaće Gavrića da isplate svoje egzotične ideje, a i tad će biti samo Van La Para kriv što je Gavrić prerano otišao.

 

Smešno i tužno je sportsko novinarstvo, hvala bogu pa sam na vreme krenuo poslom u drugom pravcu.

Mogu oni da baljezgaju sta hoce, svako ko misli svojom glavom zna skakve malverzacije se prave u klubu i sta je konkretan slucaj La Pare znacio.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, n4l1m said:

realno nije trebalo nastavljati sezonu u fudbalu, za razliku od kosarke ovde je imalo elemenata da se zvezda regularno proglasi sampionom.:default_coffee:

Ne samo da ćemo da nastavimo, nego ćemo kurčevito da pustimo publiku u junu, i pored toga što se to pokazalo kao katalizator širenja virusa, ali hleba i igara. Zar ne.

Link to comment
Share on other sites

Da prenesem jedno pričicu vezanu za Bari

 

U životu svakog od nas postoje neki događaji koji nas određuju i govore o nama kao ličnostima. Za mene, i dosta mojih prijatelja, taj landmark je Bari. Italijanski grad na jugu čizme koji 99,9% odsto nas nikad nije videlo pre 29.05.1991. godine. Sigurno, mnogi od nas ga nikad ne bi ni videli, da fudbalski klub za koji navijamo tog dana nije baš u tom gradu igrao, i osvojio Kup evropskih šampiona. Da sve bude luđe, ja se već 25 godina ježim na svako pominjanje imena tog grada, iako nisam video ni jednu njegovu kuću i ulicu, jer je moj autobus posle prevezenih 1571,4 kilimetra, direktno sa auto puta skrenuo na parking stadiona Sveti Nikola.

 

I ja sam se naježio dok sam čitao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bari i ta taj trofej stvarno su obelezili zivote mladih/starih koji su ga docekali i doziveli svako na svoj nacin.

Bio sam klinac, tek pocinjao da igram fudbal tih godina, ali takvu euforiju i osecanje ispunjenosti vezujem za samo nekoliko bitnih zivotnih prica koje su mi se desile.

Secam se slavlja na ulicama, pesme pod prozorom, nestavrne emocije ljudi koje sam posmatrao. Siguran sam da me ta noc "obelezila" i napravila ovakvim kakav sam danas kad je Zvezda u pitanju, ma kakav uticaj bio npr caleta i dede na moju navijacku strast.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...