Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

3 hours ago, laki perkos said:

Tedić je ogroman potencijal i igrački zaslužuje da ga Zvezda angažuje a to što je oko % uvek neka frka ne bi trebalo da nas obične navijače zanima. To je terzin i mrkelin biznis

 

Potencijal jeste, ali mislim i ja da je Joveljić dosta veći i stvarno nema nikakvog smisla ovaj niz transakacija što kaže Markoss.

 

Ko je sad ovaj Banjac, da li je iko pogledao 5 minuta ovog dečka?

 

Quote

Zvezda ga vidi kao zalog za budućnost, vezistu koji može da dostigne evropski nivo, posebno što odlično igra levom nogom.

 

Bogovi skautinga, igra levom nogom, to je najvažnije, automatski znači da je veoma talentovan. Gospode ko se kod nas bavi fudbalom u menadžmentu i novinarstvu, tuga golema.

 

Još luđe je da potpiše ugovor i odmah ode na pozajmicu, pa da radi pripreme na zimu. Daj da ga vidi stručni štab i ovog leta ako bude priprema, lako će ga pozajmiti u septembru.

Edited by Ikac
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ikac said:

 

Potencijal jeste, ali mislim i ja da je Joveljić dosta veći i stvarno nema nikakvog smisla ovaj niz transakacija što kaže Markoss.

 

Ko je sad ovaj Banjac, da li je iko pogledao 5 minuta ovog dečka?

 

 

Bogovi skautinga, igra levom nogom, to je najvažnije, automatski znači da je veoma talentovan. Gospode ko se kod nas bavi fudbalom u menadžmentu i novinarstvu, tuga golema.

 

Još luđe je da potpiše ugovor i odmah ode na pozajmicu, pa da radi pripreme na zimu. Daj da ga vidi stručni štab i ovog leta ako bude priprema, lako će ga pozajmiti u septembru.

Joveljić je nažalost što se Zvezde tiče završena priča, prodali su ga za tepsiju ribe što se kaže i sad nam je džaba da kukamo zbog njega. Od igrača sa srpskih livada Tedić je najozbiljniji napadač koji zaslužuje šansu a očekivati da on iznese neku evropsku Zvezdu je ipak previše, on bi trebao da kao drugi špic stiče iskustvo i napreduje.

Bio je neki Banjac u OFK-a nekad pre 20+ godina, možda je ovo njegov sin?

Link to comment
Share on other sites

Jeste Tedic najozbiljniji napadac od ovih mladjih, a da igra u Srbiji, ali ako je to tako, sto ga onda nisu doveli sest meseci pre nego sto je otisao u Siti ili onda kad je raskinuo ugovor s Vosom? Znalo se i tad sve ovo, nego im je sad zanimljiv. Tedic ima mnogo prostora da napreduje, ali bas mora krvavo da radi za to, u ovom trenutku tesko da je i za nasu klupu. Jovelja je bio daleko bolji proizvod, i daleko upotrebljiviji. Bukvalno bi on i Terzic ove sezone komotno mogli biti starteri. 

 

Mi treba da pojurimo i dovedemo Vidosavljevica, ali cemo verovatno da sacekamo da ode u neki Salcburg pa da ga zajmimo ili tako nesto. Ili Zukica iz Vose. Mada vidim krenulo se sa Ramadanijevim malim Banjcem. 

Link to comment
Share on other sites

Mešam babe i žabe!

 

Ja pišem o tome kakav je Tedić potencijal a markoss o propustima u poslovanju ljudi iz kluba. verujem da svi znaju moje mišljenje o tim ljudima ali igrački Tedić vredi da bude u Zvezdi. Nije balvan i uz dobar rad mogao bi da nam donese pre svega dobre rezultate a i neku zaradu ako naš sjajni dvojac izkamči neki %.

Zašto nije doveden ranije i zašto su prodati Joveljić i Terzić prerano ovde smo raspravljali milion puta.    

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/zvezda-blizu-prvog-pojacanja-banjac-bio-na-marakani-video/357206

 

Stize novi balvan ili fantom, kako god volite.  Ugovor mu istice za pola godine, ali mi necemo cekati istek ugovora, nego placamo obestecenje odmah i ostavljamo ga na pozajmicu u Indjiju. 

 

Ne , ovaj balavan stize koji je postigao 16 golova na 60 utakmica :lol_2:. Opet neke Terzine i Mrkeline muljaze.

 

 

Quote

 

Црвена звезда намерава да ангажује шпица, 22-годишњег Бразилца Андерсона Оливеиру Силву, саиграча Уроша Рачића из португалијског Фамилкаоа.

Рачић је играо за црвено-беле, зато и не чуди да је Андерсон код везисте кренуо да се распитује о тиму са Маракане.

Колико је реално да Звезда доведе Андерсона?

- Не знам колико има истине у свему томе. Писање српских медија пренели су португалијски, па се Силва интересовао код мене од Црвеној звезди - каже Рачић.

У каквим сте односима са Андерсоном Силвом?

- Одличним. Дружимо се и ван терена – рекао је Рачић.

 

 

 

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Threekola said:

Koliko vas je gledalo Banjca pa dajete sebi za pravo da tvrdite da je decko balvan i fantom ??

 

Pa nije baš balvan... Ima tu nekih naznaka da bi od njega u budučnosti mogao da bude igrač. Ali trenutno ne verujem da bi mogao da bude taj motor u sredini terena u ekipi kao što je Zvezda. Fali mu malo fluidnosti u igri. Manjak aktivnog prijema, previše cincanja u mjestu i nepotrebnih dodira. Plusevi: prekid i dobar pregled/ideja kako da se uputi završni pas.

 

Po dosad viđenom, slabija verzija Avramovskog (po mom mišljenju).

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Threekola said:

Koliko vas je gledalo Banjca pa dajete sebi za pravo da tvrdite da je decko balvan i fantom ??

 

Mislim da ljudi to pišu za ovog Račićevog.

 

Niko ne tvrdi da je balvan, ali može osnovana pretpostavka da se izvuče. 80-90 % igrača koji stižu direktno iz drugih domaćih klubova su balvani.

 

Kad god neko dolazi, uvek se piše da ne treba suditi jer se nije gledao igrač, ali se uglavnom ispostavi da ga niko nije gledao jer nije imalo šta da se vidi.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Sanogo ce mozda biti spreman 2023.

 

Sanogo je bas dobar bio danas. Jeste da je igrao pola sata najvise, ali stvarno je dominirao i u duelu i u pas igri.

 

Sto se omladinaca tice, jedini Babic atletski, tehnicki i fudbalski odgovara prvom timu, a i njemu treba obrada i mnogo vece samopouzdanje. Danas je dva puta pretrcao Gobelju i jednom Konatara i to se bas posprdao sa njim 

 

Radulovic zna fudbala, bas ima tehniku i prekid za 10. Fizika moze biti problem. Blagojevic i Katic su bili solidni, i Milikic kog ne cenim preterano nije bio los danas, cak bolji od Lukica. 

 

Ostali, sem rezervnog golmana Gutese, tanki. Mali Panic isto zna fudbala. Cini mi se da je talentovaniji od Burmaza. Bas lepo je Pankova izradio u jednom napadu.

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Pa normalno da ce biti jaci u duelu od omladinaca, ali jasno se vidi visak kilograma i slaba kondicija, posle 20 minuta se umorio. 

 

Radulovic definitivno najbolji igrac, vrhunsku tehniku ima. Sta je Gavric radio onom malom Mitrovicu, bukvalno mu je dusu uzeo.

 

Btw, Njegos ima bas dobar sut. Mora cesce da sutira.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, HAMMER said:

treba napomenuti i da se boace nadcovecanski drzao do 20og minuta, a onda se povredio...

Nadam se da se zezas, inace ovo postaje ozbiljan materijal za neku tursku seriju.. Covek je vise puta bio povredjen nego ceo tim zajedno. On ima ugovor sa nama do zime? 

Inace vidim da i Srdjanu Mijailovicu istice ugovor sad, ukoliko prodaju Jovicica, ne bi me cudilo da se i njemu konacno oprosti ruzna proslost.

Link to comment
Share on other sites

Sto se omladinaca tice, ponovicu: Babic, Radulovic i Lukic, pre svih, ali i Katic i Blagojevic, kao i Erakovic, Odada i Pantovic iz Grafosa. 

 

Ostali su manje vazni, ali valjalo bi da ove pomenute ne prodamo na leto za kilo kukuruza. 

 

Sa kadetima je druga prica, u teoriji pretalentovana generacija, u praksi cemo videti kako ce se razvijati. Nedjic radi dobar posao bas. Ali tu bukvalno ako krenem da nabrajam igrace za koje mislim da imaju potencijal, nabrojacu ih 10 minimalno. Miletic, Stankovic i Lazetic su reprezentativni kalibar, Bacanin isto, ali stagnira u omladincima malo. 

 

Edited by Markoss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Quote

 

Vladan Milojević: Glavni okidač mog odlaska su detalji oko deteta i niski udarci nebitnih ljudi

Vreme čitanja teksta: 3 minuta

Šta se dešavalo između dve utakmice sa Kopenhagenom...

Vladan Milojević: Glavni okidač mog odlaska su detalji oko deteta i niski udarci nebitnih ljudi
 

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/vladan-milojevic-glavni-okidac-mog-odlaska-su-detalji-oko-deteta-i-niski-udarci-nebitnih-ljudi/357428

 

 

О чему је овај причао у овом интервјуу, жив нисам...

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...