Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Quote

 

O finansijskoj strukturi u narednoj sezoni:

- Zvezdi je potrebno 30 miliona za život kluba, ali moraćemo da smanjujemo budžet za 30 odsto zbog situacije. Imamo plan prihoda, to su nam u najvećoj meri transferi igrača, Zatim evropska takmičenja, tu je od sponzora 15 odsto, od TV prava imamo jedan odsto. Na žalost, Zvezda ima problem što jedan odsto imamo od TV prava. U Evropi je to preko 50 odsto. Međutim, deo smo neinteresantnog područja i zato plaćamo ceh.

 

 

Na koga se trose tolike pare:smiley33: 

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče Nikolića, nama je potrebna dobra rotacija na te tri pozicije. Meni je ok da Nikolic, Gavrić i Ben budu starteri i bilo bi glupo praviti neku posebnu konkurenciju Velji, ali za te tri pozicije nama trebaju najmanje 2 ozbiljne izmene. Mateo je jedna, ja bih pre doveo jos jedno klasicno krilo, a poziciju Nikolica moze da igra i Ben, tako da tu ne bih nikog posebno dovodio. Pozajmica Ranđelovića sa, pravom otkupa bi mogla da vrši posao i možda bi finansijski bila najmanje zahtevna.

 

Trenutno je DM najproblematicnija pozicija u timu jer se pokazalo u LŠ da tu najviše škripi, tu fali opcija br 1 uz koju bi se Njegos i ostali rotirali.

Link to comment
Share on other sites

Velja Nikolic je uz Gavrica bio najsvetlija tacka prolecnog dela prvenstva. Dovesi mu sad igraca koji ce da igra pre njega bi bilo katastrofalno.

 

Pustite bre decu da igraju fudbal. Ima decko 21 godinu, najtalentovaniji je domaci igrac na toj poziciji i stvarno nema potrebe da dovodimo bilo koga tu.

 

Trebaju nam stoper, zadnji vezni i spic. 

Edited by Markoss
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Markoss said:

Velja Nikolic je uz Gavrica bio najsvetlija tacka prolecnog dela prvenstva. Dovesi mu sad igraca koji ce da igra pre njega bi bilo katastrofalno.

 

Pustite bre decu da igraju fudbal. Ima decko 21 godinu, najtalentovaniji je domaci igrac na toj poziciji i stvarno nema potrebe da dovodimo bilo koga tu.

 

Trebaju nam stoper, zadnji vezni i spic. 

 

Mi imamo 3 špica sidraša. Ne zna se koji je gori. Jedan rovit, drugi debeo, a treci promasio profesiju. Od svih njih najvise poverenja imam u Pavkova, ali ne znam na sta ce liciti posle izolacije. Najgore ni sto nema nekog plana, nego prodacemo onog za koga dobijemo ponudu. Nista ja tu mnogo ne bih dirao do zime, a doveo bih spica samo ako bi iskocio neki dobar prospekt. 

 

Ne treba nam ni štoper jer bolje od ovih sto imamo mi necemo naci. A dovodjenje tipa Planica ili nekog slicnog je poslednje sto nam treba.

 

Nama treba jako ozbiljan centralni vezni i treba nam dobro krilo. Treba nam i levi bek. Tim redosledom. 

Link to comment
Share on other sites

Uhvatih info koju je Terza podelio, ako mu je za verovati, uefa je dala rok ligama da zavrse prvenstva do kraja juna i kod nas neće biti trećeg kruga. 

 

Praktično ovaj kraj prvenstva nam dodje kao pripreme za narednu sezonu koja bi trebalo da pocne u julu. Jedino mi nije jasno kako će se zavrsiti LŠ.

Link to comment
Share on other sites

I najlogicnije je da se odigra bez plejofa. Mi titulu ne bi izgubili da se igra jos 30. kola, a kamoli dodatnih 7, a uopste mi nece biti zao ovih lopovskih klubova iz plej-auta sto bi jedva docekali da prodaju bodove.

 

Neki nacelni plan je i bio da timovi krenu da treniraju pocetkom maja, a da se prvenstvo nastavi posle dve ili tri nedelje od toga. U tom slucaju bi bez problema sve moglo da se zavrsi u junu. Imamo 4 utakmice u prvenstvu, i potencijalne 3 u kupu. Cak ne mora da se igra ni sreda-subota. 

 

Citam ovaj Terzin tekst na zvanicnom sajtu, kako vidim da na leto prodajemo dva mlada igraca uz parolu - nemamo kes jbg, a samo su mladi igraci na ceni. Tipujem na bar dvojicu omladinaca. 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Vredni mrav said:

Uhvatih info koju je Terza podelio, ako mu je za verovati, uefa je dala rok ligama da zavrse prvenstva do kraja juna i kod nas neće biti trećeg kruga. 

 

Praktično ovaj kraj prvenstva nam dodje kao pripreme za narednu sezonu koja bi trebalo da pocne u julu. Jedino mi nije jasno kako će se zavrsiti LŠ.

 

ja sam negde pročitao sa se razmišlja o nekoj turnirskoj varianti tipa final 8

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

ja sam negde pročitao sa se razmišlja o nekoj turnirskoj varianti tipa final 8

 

Ne postoji drugo resenje. S publikom se svakako nece igrati, nema se vremena za dvomece i nije bezbedno da se toliko putuje.

Link to comment
Share on other sites

To tek nema logike jer se onda postavlja pitanje kad ce poceti tekuca sezona i sa kojim timovima ce ti timovi igrati. Bilo bi smesno da se posle prelaznog roka zavrsi ova sezona. Nadam se da to nikom ne pada na pamet. Sve posle 30. juna nema nikakve svrhe igrati.

Link to comment
Share on other sites

Evo sta je mocart izbacio pre sat vremena.

Novi plan UEFA, koji će biti predstavljen na zakazanim sednicama sredinom naredne nedelje objavio je italijanski Skaj. A, on glasi ovako: ideja je da se prvo završe sve domaće lige do početka avgusta. I da se posle toga krene u finalizaciju evropskih kupova.

Konkretno, što se tiče Lige šampiona, to bi izgledalo tako što bi se 7. i 8. avgusta nastavila preostalim revanš utakmicama osmine finala. A, u pitanju su dueli Juventus – Lion i Barselona – Napoli.

Ideja UEFA je da se posle toga utakmice igraju na svaka tri dana. I to po uobičajenom sistemu, po dva meč, domaćin-gost, na ispadanje. Po idealnom scenariju, prvi dueli četvrtfinala bi se igrali 11-12, a revanši 14-15. avgusta. I tako bi se guralo sve do finala, koje bi se odigralo 29. avgusta.

Nakon toga bi usledila kratka pauza na međunarodnoj sceni, dok ne bi krenule kvalifikacije u novoj sezoni. Prve utakmice grupne faze Lige šampiona u narednoj takmičarskoj godini bi se igrale 20. oktobra.

Link to comment
Share on other sites

Gledam na Areni 146.derbi iz 2014. Kakav je ovo atomski fudbal za ove današnje "majstore" koji nas uveseljavaju iz nedelje u nedelju, bukvalno iz šanse u šansu... Uspeli smo za poluvreme dva penala da promašimo i da izgubimo 2:1 golom u 89.minutu...

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Azazelkg said:

Gledam na Areni 146.derbi iz 2014. Kakav je ovo atomski fudbal za ove današnje "majstore" koji nas uveseljavaju iz nedelje u nedelju, bukvalno iz šanse u šansu... Uspeli smo za poluvreme dva penala da promašimo i da izgubimo 2:1 golom u 89.minutu...

Bio je sadržajan i atraktivan i onaj derbi kada smo dobili 3:2, doba Lažnog Murinja

Link to comment
Share on other sites

On 4/19/2020 at 4:02 AM, Vredni mrav said:

A prelazni rok? I sta da rade ostali dok ovi igraju LS? Kada da pocnu nac prvenstva i kada da se zavrse ako znamo da je sledece godine EP za koje kvalifikacije jos nisu zavrsene. I gde je tu Liga nacija? 

 

Ne znam što te toliko brine prelazni rok, to je manji problem uskladiti, samo pomeriš datume. Ako se igra nešto u avgustu što je počelo prošlog avgusta normalno da ne možeš da potpišeš igrača u julu i da ga registruješ. Kad se završi sezona, lako će se odrediti prozor za prelazni rok, on ionako u velikoj većini traje i posle početka sezone, jedino su Englezi skratili zbog neverovatnog trošenja.

 

U skladu sa svim pomeriće se i EP, Liga nacija je najnebitnija, tu je ostalo po 2, 3 utakmice da se završi.

Link to comment
Share on other sites

To bi znacilo da nova sezona počinje u oktobru. Šta će da rade klubovi koji završe sezonu krajem juna, a ne igraju završnicu evro takmicenja? Da gledaju fudbal na TV i treniraju 3 meseca dok ne počne nova sezona?

 

Čemu insistiranje da se LŠ završi u punom formatu i sa publikom? I šta ćemo ako se korona vrati na jesen? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...