Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

3 hours ago, laki perkos said:

seltih se i onog jovanovica sa nadimkom mrva koji je bio lud 200%

 

On i nije bio toliko los, ali jbg, alkos.

 

Novak Martinovic je bio hit stoper. Lik visok 180cm, a trci kao da ima 215. Na svakoj tekmi bar 4-5 puta istrci do pola terena da odigra presing neki i time napravi sansu protivniku. Posle nije hteo da raskine ugovor i godinu dana dobijao kintu, bez da se pojavljivao na treninzima. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Markoss said:

 

 

 

Novak Martinovic je bio hit stoper. Lik visok 180cm, a trci kao da ima 215. Na svakoj tekmi bar 4-5 puta istrci do pola terena da odigra presing neki i time napravi sansu protivniku. Posle nije hteo da raskine ugovor i godinu dana dobijao kintu, bez da se pojavljivao na treninzima. 

On bese dosao iz rumunske "Zvezde" ili je tamo igrao jedno vreme? 
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Markoss said:

 

On i nije bio toliko los, ali jbg, alkos.

 

Novak Martinovic je bio hit stoper. Lik visok 180cm, a trci kao da ima 215. Na svakoj tekmi bar 4-5 puta istrci do pola terena da odigra presing neki i time napravi sansu protivniku. Posle nije hteo da raskine ugovor i godinu dana dobijao kintu, bez da se pojavljivao na treninzima. 

Jbt, permutovao sam ga sa ovim Martinom Novakovicem sto je sada u omladincima kod nas.

 

Sedim i razmisljam jbt sta prica ovaj, lik je klinac i nije stoper, igra veznog.😆

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

On bese dosao iz rumunske "Zvezde" ili je tamo igrao jedno vreme? 
 

 

Da, najpoznatiji po tome što je nabo nekog navijača što je uleteo u teren i napao njegovog saigrača. Doveo ga Kokeza da igra štopera zajedno sa Omegom, tad su stigli i Tesla, Rakić, Onjilo, Tenk, ali smo se spasli dovođenjem Ninkovića i Pečnika, Mrđa isto se nadavao golova tad i uzeše titulu.

 

Tada je došao i onaj Peruanac Arauho i naravno čim je došao Terza precrtao ga je, što bi rekao Konstantin jer nije njegov igrač. Dečko je sad standardni reprezentativac i igra u Erediviziji za Emen. Ali morao se napraviti prostor za Mbođa i Predraga Đorđevića.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, laki perkos said:

Mozda je on mogao da bude dobar igrač ali u Zvezdi nije nista pokazao 

 

Bio solidan protiv Omonije i Bordoa i to je otprilike to.

 

Inače, između Omonije i Bordoa igrali smo sa Radom i Prosinečki ga je odmarao pošto je nedavno stigao u klub (a saznali smo vrlo brzo i kakav život vodi, mislim da je jednom i povraćao na pripremama). Umesto njega je igrao Krneta i bio užasan, Rad je poveo 0:2 i do kraja smo izjednačili na 2:2. Priča dalje ide da je Lukić smarao Robija, da mu je valjda poslao poruku da je trebalo da igra Mrva i pitao ga zašto ga buši. To je bila poslednja kap i Robi je podneo ostavku za 2 dana.

 

Na taj način, preko Mrve, jedina blaga uzlazna putanja tog perioda je završena. Došao je mali Murinjo i posle nesreće u Bordou započeo je strmoglav pad u igri. Murinjo je izdržao nekako do marta, onda je preuzeo Sa Pinto, pa nas je sreća malo i pogledala sa dolaskom Stojanovića. Ali nas je uništio Kokeza koji je uspeo da izgubi licencu za Evropu.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Ikac said:

Priča dalje ide da je Lukić smarao Robija, da mu je valjda poslao poruku da je trebalo da igra Mrva i pitao ga zašto ga buši. To je bila poslednja kap i Robi je podneo ostavku za 2 dana.

 

Ta priča ima hiljadu verzija, a koja je istinita znaju Robi i Lukić. Koliko se ja sećam nije bio problem u Jovanoviću nego u Spajiću, pre koga je Krneta dobio šansu. Krneta jeste Robijev propust, a zašto ga je forsirao to samo on zna. U svakom slučaju nije trebalo tako da se završi, a mi protiv Rada jesmo odigrali sramno, i iskreno nismo zaslužili ni taj bod. Taj meč je bio definitivno jedan od najslabijih, ali ceo taj početak sezone je bio traljav, i izvukla nas je ta penal serija protiv kiprana inače pitanje je koliko smo i to zaslužili da prođemo.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Ikac said:

 

Da, najpoznatiji po tome što je nabo nekog navijača što je uleteo u teren i napao njegovog saigrača. Doveo ga Kokeza da igra štopera zajedno sa Omegom, tad su stigli i Tesla, Rakić, Onjilo, Tenk, ali smo se spasli dovođenjem Ninkovića i Pečnika, Mrđa isto se nadavao golova tad i uzeše titulu.

 

Tada je došao i onaj Peruanac Arauho.

I tu sezonu je na stoperu izvukao Kelhar na kraju. Sasvim pristojno odigrao koliko se secam.

Link to comment
Share on other sites

Kelhar je bio dobar dodatak svemu, al Savo je bio opasna prevaga. Bukvalno nam je drzao odbranu tog proleca, bas potcenjen igrac. 

 

Kolko je ta sezona nekako najcudnija u zadnjih xy godina sto se CZ tice. Tokom leta se rade tri prelazna roka, gde Dzaja, Kokeza i Stojadinovic dovode svoje igrace, pa dovedemo u danu Omegu, Martinovica i Arauha. Mislim, ok je karijericu Arauho napravio, ali daj nemojte da se sprdamo i da se zali za njim, pa da se prica kako smo pogresili. Decko igra u Emenu, ne u PSV-u. Pritom i kod nas ono sto je malo igrao se videlo da je gradjen ko kadet i da tad nije imao sta da trazi u seniorskom fudbalu, a pogotovo ne na stoperu. 

 

Bukvalno je ta sezona bila kao umetnuta u neke teske godine. Pre toga Sale Murinjo i zaostavstina Robijeva, pa neki trzaji sa Sa Pintom, sve haoticno i onda prakticno rentiramo odlicne SL igrace na godinu dana kako bi uzeli titulu i to sve sa anonimusom na klupi. I kad smo sve to uspeli, izduvakis za licencu, svi ti igraci odose i ponovo neki reset na Lalata i prosecne SL igrace.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Savo i Kelhar u tandemu odigrali doktorski. Dobro je igrao i onaj ludi Mijailovic. 

 

Milijas je tada jos bio donekle profesionalni fudbaler. Tu sezonu je odigrao dosta dobro koliko se sjecam. Dao je neke bitne golove. Pecnik je bio dosta vazan, igrao je sve moguce pozicije. Ninkovic i nije bio neka prevaga, prosjecno je odigrao.

 

Mrdja je zato bio efikasan. 

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mijailovic pokidao tu sezonu. Posle nije hteo ni da trenira, ni da se mnogo cima. 

 

Mi tog proleca nismo imali slabu kariku u timu. Cak je i Aca Tenk imao svoju funkciju i super je obavljao, kao i Srnic kod Miloja npr. To je kad se napravi sistem, pa se doda i hemije, onda i prosecni fudbaleri dobro izgledaju.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Savo i Kelhar u tandemu odigrali doktorski. Dobro je igrao i onaj ludi Mijailovic. 

 

Milijas je tada jos bio donekle profesionalni fudbaler. Tu sezonu je odigrao dosta dobro koliko se sjecam. Dao je neke bitne golove. Pecnik je bio dosta vazan, igrao je sve moguce pozicije. Ninkovic i nije bio neka prevaga, prosjecno je odigrao.

 

Mrdja je zato bio efikasan. 

 

Miljaš prvo polusezonu odigra katastrofalno. Navijači su večim delom bili za to da se on preseli na klupu, ali se to nije desilo. Posle zimskih priprema izgledao sto puta bolji. Nadavao se golova i asistencija iz prekida, koji su nam bili jako bitni te sezone.

 

Meni je Dauda bio jako drag iz te sezone. Nije bio ubojit strelac, ali je kao Firmino recimo uvek znao da napravi pravi potez i tako sa nekim sitnim, za statistiku nevidljivim stvarima pomogao ekipi da igra tečnije i efikasnije i na kraju krajeva bolje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kuzmanovic nam ne treba ni pod razno. Ni u prajmu nije bio neki igrac, nekretnina na sredini terena, alibi igrac, itd.

 

Prijovic moze, bas takav spic nam treba. Ipak mislim da ce i za njim biti jaca potraznja. Baneta gotivim, ali je u ozbiljnom padu, bas bi kocka bio, bez obzira na svo iskustvo.

 

Mislim da ce nama ipak prvi pik biti Planic. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Markoss said:

Mislim da ce nama ipak prvi pik biti Planic. 

Ne valjda onaj Planic koji je vec bio kod nas? 

Prijovic je i neka moja pusta zelja,a Bane bi mogao biti pojacanje na poziciji iskusnog stopera pod uslovom da nije fudbalski degradirao kano Luno onomad (a mislim da ipak nije). Kuzmanovic..da se ne salimo.

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Achtung! said:

 

Na osnovu čega, i koliko je realan uopšte? 

 

Na osnovu toga sto ce biti besplatan, a Terza misli da je igracina. 

 

Ne znam kako i gra u Steaui, hvale ga dosta, al opet je to liga mozda i slabija od nase. Kod nas je bio zivi uzas. 

 

Sto se Topica tice, meni je on suvise njegoskolik igrac. Dobar je, al nekako mi je nedorecen, kao i  ovaj nas, gledas ga i na osnovu konstitucije mislis da zna mnogo vise. Zapravo mislim da ce na telo i da se proda, jer se svi sad loze na te visoke veznjake.  Ali nece on kod nas, decidno hoce napolje i verovatno ce otici ubrzo. 

Link to comment
Share on other sites

Prijovic je po meni nerealna prica. Jos je u “najboljim” godinama, i te kako

moze da ubode neki jak ugovor i da nadje dobar klub sa visokim ambicijama. 

 

Sta ce nam Topic kad imamo 4 zadnja vezna... vrvt ce biti odlaska, ali sad koliko je isplativo da pljunemo Vosi lepe pare za njega. 

 

Od svih imena koje se trenutno spominju, najvise bih voleo da dovedemo Baneta.

Pitanje koliko je i to realno.

 

Ne znam koliko je pametno kvalifikacije za LŠ poceti sa Nikolicem na poziciji pleya. 

U poslednje 3-4 g smo na toj poziciji imali igrace poput Kange i Marina, ne znam da li je Velja zreo da odgovori zahtevima evropskih utakmica. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...