Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

On 4/1/2020 at 2:31 PM, laki perkos said:

Kad je anketa u pitanju mora se obratiti paznja na na kojim utakmicama su određeni igrači iskazivali kvalitet. Nije isto dominirati protiv Krasnodara ili protiv Surdulice.  Borjan- Stojković, Degenek- Le Talek, Rodić- Donald, Krstičić, Kanga, Marin- Radonjić, Boaći  je najboljih 11 što se tiče igara u Zvezdi

Umesto Donalda Milijas i umesto Radonje Lazovic. To je bio moj izbor. Radonja je za mene bio suvise malo da bih ga uvrstio. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa kad smo se već zauktali:

 

Borjan - Pečnik, Degenek, LeTalek, Ibanjez - Grujić, Krstičić - Lazović, Ben, Marin - Hugo.

 

Druga postava: Rajković, Ninkov, Savić, Disco Sausage, Rodić - Donald - Katai, Kanga, Evandro, Radonjić - Boaći.

Link to comment
Share on other sites

A nije fora Pecnik na beka. Lik je prinudno to igrao kod nas i to polusezonu, ma i manje do toga. Zna se da je brat klasicno krilo.

 

Tako moze i Ben na spica ili Katai, pa se nadje mesto za Radonjica recimo. 😄

 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

A nije fora Pecnik na beka. Lik je prinudno to igrao kod nas i to polusezonu, ma i manje do toga. Zna se da je brat klasicno krilo.

 

Tako moze i Ben na spica ili Katai, pa se nadje mesto za Radonjica recimo. 😄

 

 

Onda menjam u 3-4-3 ako baš mora 😁 I menjam Ninkova za Pavićevića zbog formacije.

 

Borjan - Degenek, LeTalek, Disco Sausage - Lazović, Grujić, Krstičić, Ibanjez - Ben, Marin, Hugo.

Rezerve: Rajković - Pavićević, Savić - Pečnik, Donald, Kanga, Evandro, Rodić - Katai, Radonjić, Boaći.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Borjan-Ninkov, LeTalek, Degenek, Ibanjez-Katai, Grujić, Krstičić, Lazović-Boaći, Hugo

Rezerve: Rajković, Stojković, Radonjić, Ben, Kanga, Evandro i Rodić

 

Mada, ovo je omiljenih 11, ako bi se gledao overall učinak u Zvezdi, nije isto što su Ninkovi, Hugo i Ibanjez dominirali kada smo bili niko i ništa i onda bi pre Kanga uleteo kao i Žule, nažalost.

 

I nešto mi pade na pamet, mi smo Žuleta ispratili zaista sa nogom u dupe, zasluženo. Jer je godinu i po dana jeo govna i bio gardista a ne igrač ali mora se priznati da je prvu sezonu kod Miloja zaista odigrao na desnom beku verovatno uz Ninkova i najbolje što smo imali dugo dugo godina ne računajući razno razne Marjane Markoviće i ostalu boraniju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, 21Barkley said:

Duško Tošić. :classic_biggrin: Neka ti neko sa boljim sećanjem objasni odakle to potiče, sećam se samo da su ga negde zaista tako nazvali.

Grobar treba da dodje na topik da bih dobio odgovor. :wink2: E,moji cigoshi..

Hvala tebra,pojasnjenje cekam od nekog "mog" :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Crni Bombarder said:

Grobar treba da dodje na topik da bih dobio odgovor. :wink2: E,moji cigoshi..

Hvala tebra,pojasnjenje cekam od nekog "mog" :classic_biggrin:

 

Sa Svetskog prvenstva, poznati engleski komentator koji je radio naše utakmice trudio se da izgovori kako treba, ali svaki put je zvučalo kao da kaže Disco Sausage.

 

 

Pred kraj klipa kaže.

Edited by Ikac
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

kaludjer - raskovic

mugosa - poletanovic - vukanara savicevic - causic

noj - brat omega- miladinovic - stevica reljic

smuci

 

rezerve: boki pvlovic - pantic, krneta, tutoric, nenadic - sreckovic, stancic, obric, ricmi -  betoligar, some

 

onorabl mensn: lekic, babalj, milunovic, asamoa, onjilo, orlandinjo, sikira

kapiten igor mijovic

 

kakva je konkurencija u napadu govori cinjenica da nema mesta za mahere kao sto su muce i virtouz iz tondele.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni Bombarder said:

 

Нема шта бити занимљиво, познате ствари за које нам не требају новинари него логика. Баш као што није занимљива инфо од Маркоса да су Јовичић и Гобељић преплаћени, има још играча не зна им се број и ко зна од када...

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, HAMMER said:

kaludjer - raskovic

mugosa - poletanovic - vukanara savicevic - causic

noj - brat omega- miladinovic - stevica reljic

smuci

 

rezerve: boki pvlovic - pantic, krneta, tutoric, nenadic - sreckovic, stancic, obric, ricmi -  betoligar, some

 

onorabl mensn: lekic, babalj, milunovic, asamoa, onjilo, orlandinjo, sikira

kapiten igor mijovic

 

kakva je konkurencija u napadu govori cinjenica da nema mesta za mahere kao sto su muce i virtouz iz tondele.

Taj Betoligar je jedno vreme bio najplaćeniji sportista iz Čada, pa ti vidi 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imali smo rupe na golu, ali ne znam da li se ikada neko toliko držao na golu kao Šmuci. Do dana današnjeg mi je nejasno kako je Piksi mislio da sa njim može da se igra u Evropi i nikad se nije ozbiljno bavio konkurencijem od prodaje Stojkovića. Doveo je samo onog Radivojevića koji je bio jednako loš i Banović je bio u klubu koji je ostao još od Džaje i on je povremeno branio u kupu. Tek je Bunja doveo Stamenkovića koji jeste bio bolji, ali ne mnogo i onda smo nekoliko godina preživljavali sa Bajkovićem koji se trudio ali nije uspeo skroz da se zakopa. Kad je Rajković stao na gol to je bilo neverovatno osveženje, a i Manojlović je mogao da napreduje još.

 

Svi cenimo Borjana, ali trebalo bi još više izgleda pošto je jedno 15 godina pre njega bila katastrofa.

 

Šmuci je primio gol sa pola terena od Levadije i mi smo mrtvi 'ladni sa njim otišli u Kup UEFA gde nam je prva utakmica bila Bajern nekoliko meseci kasnije. A svi znamo kako se završila ta utakmica.

Link to comment
Share on other sites

Manojlovic je korektan, al nema muda. Da ima malo zesci stav, dalje bi dogurao.

 

Borjan, Rajkovic, pa 10 mesta prazno. Ostali nisu bili neki faktori cak i kad su dobro branili.

 

Katic iz omladinaca je najozbiljniji golman u OS, ali me previse podseca na Manojla bas. Stankovic i Gordic nista.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...