Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Vidim na Mozzartu glasanje za najboljih 11 u poslednjoj deceniji. Najobjektivnije moguce, gledajuci samo igre u Zvezdi naravno, uz par dilema:

 

Borjan- Ninkov, Degenek, Le Talek, Rodic- Donald, Krsticic, Marin- Lazovic, Katai, Vieira

 

Imao sam tri dileme: Rodic-Ibanjez, Lazovic-Radonjic i Vieira-Boaci. Uz to mi je silno zao sto nema mesta za brata Bena, a zasluzio je, stavio bi ga na spica pre Huga i Bocka, al fora je po pozicijama da bude. 

Link to comment
Share on other sites

Kanga mora u prvih 11. Uz Marina najbolji vezni igrac u poslednjih desetak godina.

 

Ibanjez je imao brutalnu statistiku za jednog beka. Stavio bih ga ispred Rodica.

 

Boaci je bolji igrac od Huga, a realno ostavio je i veci trag.

 

Koliki su generalno paceri navijaci Zvezde najbolje govori cinjenica da je Milijas dobio u anketi za najboljeg veznog igraca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Koliki su generalno paceri navijaci Zvezde najbolje govori cinjenica da je Milijas dobio u anketi za najboljeg veznog igraca.

Jedan je Miki kapiten!

spacer.png

1 hour ago, Markoss said:

Vidim na Mozzartu glasanje za najboljih 11 u poslednjoj deceniji. Najobjektivnije moguce, gledajuci samo igre u Zvezdi naravno, uz par dilema:

 

Borjan- Ninkov, Degenek, Le Talek, Rodic- Donald, Krsticic, Marin- Lazovic, Katai, Vieira

 

Imao sam tri dileme: Rodic-Ibanjez, Lazovic-Radonjic i Vieira-Boaci. Uz to mi je silno zao sto nema mesta za brata Bena, a zasluzio je, stavio bi ga na spica pre Huga i Bocka, al fora je po pozicijama da bude. 

Kanga pre Marina

Boaci pre Huga i sve 5

Edited by Mile1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Veliki broj navijača – i pri tome na govorimo samo o tvrdom jezgru sa severne tribine – u Marku Miškoviću je video produženu ruku oca Miroslava i njegovih korporacijskih želja da kupi Crvenu zvezdu, a potom „Marakanu“ preseli u Surčin ili neku drugu lokaciju na obodu grada, a zemljište u Ljutice Bogdana iskoristi u neke biznis svrhe.

Ne kažemo da u tim pričama nije bilo istine, ali činjenice govore da je Marko Mišković u Crvenu zvezdu preko svoje firme „Mera invest“ upumpao na ime pozajmica 3.500.000 evra. 

 

Onaj dug koji Crvena zvezda ima prema njemu i dalje stoji. I veliko je pitanje kada će biti naplaćen.
Kada sam otišao iz Crvene zvezde dugovali su mi 3.000.000 evra. Sad se ta suma povećala za pola 500.000, jer je u međuvremenu aktiviran jedan kredit“, rekao je još 2012. godine Marko Mišković, ali nikad nije tužio i insistirao da mu se novac vrati.

Ni brojne uprave crveno-belih nisu negirale obaveze prema Miškoviću, ali su imale mogućnost da čekaju. Kao i ova poslednja. Pa je veliko pitanje i da li će se Mišković naplatiti.

Srpski fudbal, ma šta ko mislio o porodici Mišković, sigurno će platiti odlazak naslednika. Jer kao što rekosmo, malo je u ovoj zemlji ljudi koji su bili spremni da iz svog džepa ulažu u fudbalu.

 

I1: A šta kažeš?

I2: Kako je to veliko pitanje da li će naplatiti? Šta znači ovo, verovatno da će se naplatiti kad baš njemu odgovara.
 

I onda poslednji pasus, tugovanje za odlaskom naslednika koji nikad ništa postigao nije, ni privatno ni u fudbalu. Zaista pretežak gubitak.

 

Onda mi ga bilo žao, ali jedna od dobrih stvari koju je Grof uradio je što je napušio Nedeljkovića.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Ikac said:

Kako je to veliko pitanje da li će naplatiti? Šta znači ovo, verovatno da će se naplatiti kad baš njemu odgovara.

Pa teoretski pričano, ako sutra krenemo u proces privatizacije, moguće je da se dug konvertuje u akcije.

Link to comment
Share on other sites

Kad je anketa u pitanju mora se obratiti paznja na na kojim utakmicama su određeni igrači iskazivali kvalitet. Nije isto dominirati protiv Krasnodara ili protiv Surdulice.  Borjan- Stojković, Degenek- Le Talek, Rodić- Donald, Krstičić, Kanga, Marin- Radonjić, Boaći  je najboljih 11 što se tiče igara u Zvezdi

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

kaze doktor koji je doktorirao u feniksu a sada ide na casove engleskog da sleduje seca plata od po 50% po principu uzmi ili ostavi... al ce da pljuste tuzbe koje ce drzava da placa.

kako je ova korona legla doktoru iz feniksa da pokrije svoje promasaje al ne da mu se kad mu je jezik brzi od pameti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, HAMMER said:

kaze doktor koji je doktorirao u feniksu a sada ide na casove engleskog da sleduje seca plata od po 50% po principu uzmi ili ostavi... al ce da pljuste tuzbe koje ce drzava da placa.

kako je ova korona legla doktoru iz feniksa da pokrije svoje promasaje al ne da mu se kad mu je jezik brzi od pameti.

 

Još bolja mu je bila ona gde reče da im je korona sprečila prodaju Degeneka i jednog od špiceva sa kojim parama bi pokrili prolečni deo sezone. A zaključio je sa procjenom da su plate fudbalera ionako previsoke i nerealne, tako da nema šta da se bune što če im uzeti 50%

 

Mag

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Don Laki Juan said:

Pa teoretski pričano, ako sutra krenemo u proces privatizacije, moguće je da se dug konvertuje u akcije.

 

Ovo zapravo nisam znao. Ali je više sci-fi pričano 😃

 

50 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Još bolja mu je bila ona gde reče da im je korona sprečila prodaju Degeneka i jednog od špiceva sa kojim parama bi pokrili prolečni deo sezone. A zaključio je sa procjenom da su plate fudbalera ionako previsoke i nerealne, tako da nema šta da se bune što če im uzeti 50%

 

Mag

 

Hahahahahaha ove plate što sam dao propalim igračima su previsoke i nerealne, kakva legenda.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Ikac said:

 

 

 

Hahahahahaha ove plate što sam dao propalim igračima su previsoke i nerealne, kakva legenda.

Pa opšte je poznato da igrači sami sebi određuju plate, tako da će sada da ih vrati na "normalu".

Kakav lik.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...