Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

22 minutes ago, NMX said:

javlja mi se da ce ultra cop d.o.o. dobiti neki vanredni tender sa direktnom pogodbom, pa će se nekako ispeglati ovaj faul :kece:

Ето колико ти Бемеиксе појма немаш, па зар постоји неки тендер различит од овога?

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/13/2020 at 1:34 PM, NMX said:

javlja mi se da ce ultra cop d.o.o. dobiti neki vanredni tender sa direktnom pogodbom, pa će se nekako ispeglati ovaj faul :kece:

 

Quote

"Šta vas briga kako sam nabavio. I još ću. Snalazim se. Pa me gonite jednog dana što sam narodu nabavljao respiratore i trudio se da pomognm zemlji da sačuvamo zdravlje ljudi", rekao je Vučih.

 

Ovako nešto? :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Knipex 4 Laki said:

Eto koliko je teško bilo postaviti ekipu i disciplinovati Borjana da ne ispucava loptu. Na svim utakmicama prolećnog dela do sada je možda 4-5 puta ispucana lopta napred, danas nijednom.

Cinjenica je da je fudbal lepse gledati kad ima smisla u igri, lopte koja "nalazi" igraca, trcanja i otvaranja prostora.

Isto tako, ozbiljan je posao pred Dekijem, mora ovo mnogo bolje u smislu samih resenja i zavrsnih pasova, ne samo sistema i toga da se ne preskace igra.

 

Link to comment
Share on other sites

Lepo se vidi razlika izmedju linglonga i evrope. U evropi bi Tomane lagano izgubio loptu kod penala, prespor prvi kontakt, dribling u pogrešnu stranu, za sekundu je bio okružen trojicom, penal dobio amaterskom reakcijom štopera. Pravi špic bi je prijemom gurno u prazan prostor i rutinski plasirao u mrežu. Zato ne treba da se čudimo što ne može da uđe u šansu u jakim utakmicama.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...