Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

25 minutes ago, tsva said:

Da pohvalim preporodjenog Ivanica, agilnog Jovancica i stabilnog Milunovica. Danas sva trojica odlicni. Bez greske.

 

1 minute ago, tsva said:

Kakva izmena

Koliko si dosadan, ja ne znam da li si ti jedan normalan post napisao na temi. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Green23 said:

 

Koliko si dosadan, ja ne znam da li si ti jedan normalan post napisao na temi. 

Al kako se ti samo javis kad ti neko dirne pulene. Jedino tad nesto i pises i to uvek kontra forumasa a nikad na temu. A kad te onda nazovem botom i pikslom (jasno svakom odavno) ides da kukas okolo. Zaobidji me ako ti se ne cita. 

Link to comment
Share on other sites

Nazalost, seljacki mentalitet je najteze promeniti. Odigrali smo drugo poluvreme bukvalno bez sanse. Umesto da ispostujemo sami sebe i novog trenera i odigramo jako i drugo poluvreme, i pobedimo ako treba 0:6. Umesto toga mi smo nakon 0:3 ocekivano potpuno stali.

Link to comment
Share on other sites

Da je do mentaliteta jeste, voleo bi svaki navijac da gazimo 90 i kusur min.

Ipak, ove oranice na kojima se svako drugo kolo igra razlog su da nema prave igre po zemlji, a usput vazno je i da igraci ostanu zdravi, ionako ih je vise povredjeno ili izlazi iz povreda.

1.pol odradjeno dobro, ima energije, resenja za ovako zgusnute odbrane, iako Macva nije neki pokazatelj, mnogo su slabi i busni.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, tsva said:

Al kako se ti samo javis kad ti neko dirne pulene. Jedino tad nesto i pises i to uvek kontra forumasa a nikad na temu. A kad te onda nazovem botom i pikslom (jasno svakom odavno) ides da kukas okolo. Zaobidji me ako ti se ne cita. 

Koliko si jadan lik

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Ikac said:

 

Nismo se razumeli, rekoh video se talenat Gavrića, ali nije bilo sigurno da će uspeti zbog konstitucije. Mada ako se sećam, njemu se valjda tada i menjala pozicija. U toj sezoni Bosić i Savić su imali veći učinak i jednostavno bili značajniji za tim kad je osvojena titula, a pogotovo u tom derbiju. To je bila moja poenta, ne može se na osnovu nekoliko utakmica, a kamoli na osnovu jedne proceniti igrač u ovim godinama. Da idemo po tom derbiju, Santrač i Savić bi bili prebačeni u prvi tim.

 

Rano je još za procene ko je igrač za Zvezdu, pogotovo na osnovu jednog meča protiv Midtjilanda.

 

P.S. Drago mi je što isto misliš za Burmaza. Naši stručnjaci ili kasne sa prekomandom ili porane, ne mogu da ubodu nikad.

 

Ma meni je Gavra uvek bio top. Tu se jedino ne slazemo. Nema greske sa igracima za koje odmah vidis da znaju da igraju fudbal i da razumeju igru. Iz te 00 generacije su to bili on i Bosic. S tim da je ovaj drugi debil, pa nije nista uradio.  Savic to nema, svaka mu cast za golove i sve, ali nije to to. Takvih igraca imas na kilo i nisu za prvi tim. Meni se i Danicic dosta dopadao, ali nema inteligenciju za ozbiljniji fudbal nazalost.

 

Generacija 99 je bila top, sto se i sad vidi po Joveljicu, Velji, Ilicu, Terzi. Ali kad pogledas Juga, to je klasa ispod. Moze da ima kakvu hoces statistiku, ali dzabe. Rakic je tu isto mogao da bude dobar da nije debil, al Jug, Kovac, itd, sve je to klasa ispod, iako ce verovatno biti korektni superligaski igraci. 

 

Isto mogu i za 01 da ti kazem. Ivana Ilica je dovoljno 5 minuta da gledas i da vidis da je opasan talenat. Isto vazi i za Jocica i Erakovica. S druge strane, Burmaz, Martin, Velikic, mogu da imaju ne znam kakvu statistiku, al dzabe, nije to to prosto, fali im suvise stvari da bi bili igraci za Zvezdu. 

 

Sto se omladinaca tice, oni su timski top, ali individualno stvarno nisam siguran. Jedva cekam da ih vidim u Graficaru ili generalno u nekim drugim okolnostima gde nece biti ovako uigrani. 

 

Rekoh vec da se meni mnogo svidjaju Miletic i Stankovic iz kadeta. Veznjaci 03 godiste. Prvi je bas box-to-box igrac, jako agresivan, ali doar pas, sut, citanje igre, sve sve. Drugi je opasan kreativac, ima odlicnu loptu. I naravno Lazetic koji je meni stvarno najtalentovaniji klianc u nasoj OS bar gledajuci ta starija godista. Decko ima sve, tehniku, brzinu, sut, prodor, pas, dribling. Neozbiljan je nazalost, ali igracki, sve za 10. Svidja mi se mnogo i Nikolasevic iz 05 godista, pricao je @ZiS o njemu.

 

To su mi bas real deal igraci. Ostali toplo-hladno, menjam misljenja o njima, ali o ovima od prvog dana kad sam ih gledao do danas- sve isto mislim. Bas igraju u kontinuitetu dobro. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Markoss said:

 

Ma meni je Gavra uvek bio top. Tu se jedino ne slazemo. Nema greske sa igracima za koje odmah vidis da znaju da igraju fudbal i da razumeju igru. Iz te 00 generacije su to bili on i Bosic. S tim da je ovaj drugi debil, pa nije nista uradio.  Savic to nema, svaka mu cast za golove i sve, ali nije to to. Takvih igraca imas na kilo i nisu za prvi tim. Meni se i Danicic dosta dopadao, ali nema inteligenciju za ozbiljniji fudbal nazalost.

 

Generacija 99 je bila top, sto se i sad vidi po Joveljicu, Velji, Ilicu, Terzi. Ali kad pogledas Juga, to je klasa ispod. Moze da ima kakvu hoces statistiku, ali dzabe. Rakic je tu isto mogao da bude dobar da nije debil, al Jug, Kovac, itd, sve je to klasa ispod, iako ce verovatno biti korektni superligaski igraci. 

 

Isto mogu i za 01 da ti kazem. Ivana Ilica je dovoljno 5 minuta da gledas i da vidis da je opasan talenat. Isto vazi i za Jocica i Erakovica. S druge strane, Burmaz, Martin, Velikic, mogu da imaju ne znam kakvu statistiku, al dzabe, nije to to prosto, fali im suvise stvari da bi bili igraci za Zvezdu. 

 

Sto se omladinaca tice, oni su timski top, ali individualno stvarno nisam siguran. Jedva cekam da ih vidim u Graficaru ili generalno u nekim drugim okolnostima gde nece biti ovako uigrani. 

 

Rekoh vec da se meni mnogo svidjaju Miletic i Stankovic iz kadeta. Veznjaci 03 godiste. Prvi je bas box-to-box igrac, jako agresivan, ali doar pas, sut, citanje igre, sve sve. Drugi je opasan kreativac, ima odlicnu loptu. I naravno Lazetic koji je meni stvarno najtalentovaniji klianc u nasoj OS bar gledajuci ta starija godista. Decko ima sve, tehniku, brzinu, sut, prodor, pas, dribling. Neozbiljan je nazalost, ali igracki, sve za 10. Svidja mi se mnogo i Nikolasevic iz 05 godista, pricao je @ZiS o njemu.

 

To su mi bas real deal igraci. Ostali toplo-hladno, menjam misljenja o njima, ali o ovima od prvog dana kad sam ih gledao do danas- sve isto mislim. Bas igraju u kontinuitetu dobro. 

Ciji je Lazetic, Zarkov ili Nikolin?

Link to comment
Share on other sites

Normalno je da u mladjim kategorijama svega nekoliko njih su top talenti, tako je svugde, nijedna omladinska skola nema 11 genija u svom timu, tako da za FKCZ je premija ako uspe svake sezone iz svake generacije da izbaci jednog do dva potencijala koje kasnije treba pratiti, razvijati, skolovati i ubacivati polako u prvi tim, ali od toga slaba vajda, kod nas omladinska skola sluzi kao izlog za strane klubove, a deca se prodaju sa nepunih 17, 18, retki su primeri Grujica, Nikolica ili Gavrica, dosta njih ode mimo seniorskog tima , preko granice.

 

A i Nikolic vec ima 21 kalendarski gledano, to vise nije bas ni mlado, u smislu da nije vise rec o klincu od 18 ljeta, recimo, sa 21 Stankovic je razbijao u Lazio u Kalco fudbalu. Gavric ok, on je tek skoro napunio 19, ali ne smeju vise klinci da debituju sa 20,21 , to je neozbiljno, top talenti moraju sa 18,19 vec da se ubacuju u A tim.

Ajax i PSV se ne libe da ubacuju 17,18 ljetne momke u startnu postavu, pogledajte njihove timove, jeste da su to super talenti, ali svejedno, i ova nasa liga nije holandska liga, ne moze niko da me ubedi da za Nikolica nije bilo mesta i ranije da dobije sansu, a nesto mi govori da ni ovu sansu ne bi dobio da je ostao Milojevic.

 

Nikolic je protiv Macve poslao onu fantasticnu loptu za Tomanea kod akcije za 0 2.

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

U 90% slucajeva kada smo juce iznosili loptu po zemlji po nju je dolazio ili je primao na sredini Nikolic, da se covek zapita sta radi onaj Njegos, decko ne moze ni protiv Macve da se ponudi, da otvori napad, nego je to radio Veljko koji je dosta ofanzivniji od njega. Jos jedan zadnji bezvezni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/7/2020 at 8:39 PM, Markoss said:

 

Rekoh vec da se meni mnogo svidjaju Miletic i Stankovic iz kadeta. Veznjaci 03 godiste. Prvi je bas box-to-box igrac, jako agresivan, ali doar pas, sut, citanje igre, sve sve. Drugi je opasan kreativac, ima odlicnu loptu. I naravno Lazetic koji je meni stvarno najtalentovaniji klianc u nasoj OS bar gledajuci ta starija godista. Decko ima sve, tehniku, brzinu, sut, prodor, pas, dribling. Neozbiljan je nazalost, ali igracki, sve za 10. Svidja mi se mnogo i Nikolasevic iz 05 godista, pricao je @ZiS o njemu.

 

@Markoss  Na kojoj poziciji igra Lazetic ?

 

Kakav je plan sa tim talentovanim klincima (Lazetic, Miletic, Stankovic) ?

Da li ce se sl sezone slati u Graficar, da li ce jedan od ove trojice biti prikljucen prvom timu ( kao Stevanovic 02 iz Pfc) ?

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, merosina said:

@Markoss  Na kojoj poziciji igra Lazetic ?

 

Kakav je plan sa tim talentovanim klincima (Lazetic, Miletic, Stankovic) ?

Da li ce se sl sezone slati u Graficar, da li ce jedan od ove trojice biti prikljucen prvom timu ( kao Stevanovic 02 iz Pfc) ?

 

Lazetic je spic.

 

Ne bih znao, ali mislim da ce retko koji klinac da preskoci Graficar u svojoj karijeri, sto zbog visih interesa (primarno), sto zbog filozofije kluba (sekundarno). 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...