Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

59 minutes ago, Don Laki Juan said:

Nemaju veze?

 

Klinci su došli od osmine finala, sasvim dovoljno. Neka sada uživaju, pa i neka izgube.

Bukvalno jednu utakmicu nismo odigrali dobro. Uglavnom smo spasavali zivu glavu i jajarili se. Sad vidimo da ni taj bajern nije nista posebno da ne pricam da nemamo nijednog igraca koji nagovestava neki visok plafon. Mozda radulovic nesto moze 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Ikac said:

 

Babić je gotovo uvek igrao u špicu, prvi put čujem da je baš celu tekmu na krilu odigrao.

 

Polako sa procenama, nije ni za Gavrića sa 17 godina bilo toliko jasno da će biti dobar, video se talenat, ali mu je falilo i snage i često je birao loše odluke. U sezoni kad su omladinci uzeli titulu u onom trileru u derbiju, Gavrić je bio tipa 5. najvažniji igrač, posle braće Ilić, Bosića pa čak i Savića. Znamo gde je Bosić, a Savić se ove zome iz Mehelena vratio u Srbiju, u Čuku je došao.

 

Martin Novaković, Lukić, Matić, ja se nadam mali Mitrović da će postati dobar. Burmaza je trebalo pozajmiti ove zime da vidimo šta može, ali jbg u Grafičar su morali puleni Krstović i menadžera Milovanovića sin.

Pa kazem kako trenutno stoje stvari ne vidim neki poseban talenat tu. Meni se recimo Novakovic najvise svidja od svih omladinaca. Burmaz je fizicki bas jak, ali ne vidim neki skill kod njega. Nijesam siguran da je on nesto bolji igrac od Krstovica.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Ikac said:

 

Babić je gotovo uvek igrao u špicu, prvi put čujem da je baš celu tekmu na krilu odigrao.

 

Polako sa procenama, nije ni za Gavrića sa 17 godina bilo toliko jasno da će biti dobar, video se talenat, ali mu je falilo i snage i često je birao loše odluke. U sezoni kad su omladinci uzeli titulu u onom trileru u derbiju, Gavrić je bio tipa 5. najvažniji igrač, posle braće Ilić, Bosića pa čak i Savića. Znamo gde je Bosić, a Savić se ove zome iz Mehelena vratio u Srbiju, u Čuku je došao.

 

Martin Novaković, Lukić, Matić, ja se nadam mali Mitrović da će postati dobar. Burmaza je trebalo pozajmiti ove zime da vidimo šta može, ali jbg u Grafičar su morali puleni Krstović i menadžera Milovanovića sin.

gavric je bio peti u generaciji bas zato sto kazes da mu je falilo snage, a i zato sto su braca ilic realno veci prospekti od njega. mi cesto talentima proglasavamo igrace koji su jaci od svojih vrsnjaka, nedostatak snage u tim godinama nije toliki problem koliki su brzina, talenat, fudbalski iq...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne moze na osnovu jedne tekme da se donose procene.

 

Ovo danas je bilo uzas i ispod svakog nivoa, ali su ovi klinci bili zrtve taktike koja se svodila na napucavanje na Burmaza. Igrali smo 4-5-1 sto je sramno samo po sebi. Burmaz i kad je primao loptu bio je bez ikakve podrske saigraca.

 

Lukic je ispao glup, ali je decko perspektivniji stoper od Erakovica, sto ce se i videti ubrzo. Momak jednom godisnje odigra losu utakmicu, inace je bukvalno na svakoj tekmi bio najbolji. Da nije dao protiv Bajerna gol kad se isto bunarilo, ne bi nista od ovog bilo. Resio je i derbi kad su se ovi zatvorili. Drzi odbranu prosto, jer ni Savic ni Milikic nisu neki igraci. Sto se bekova tice, Blagojevic uopste nije bio koriscen, a dosta je opasniji od Mitrovica i generalno kompletniji. 

 

Vezni red je bio katastrofa. Meni se Martin generalno ne dopada. Nije ni 8, nije ni 10, ok je tehnicar i tu se sve zavrsava. Ne vidim ga u seniorskom fudbalu na ozbiljnijem nivou uopste. Matic je bio ok prvo poluvreme, drugo los. Piplica se nije video.

 

Sto se krila tice, potpuno odseceni. Igrali su kao dupli bekovi. Babic ima odlicnu atletiku, brz je, ali glupo trci i pomaze protivniku da ga stignu. Ne mozes onako pravolinijski trcati ako je igrac metar ispred tebe, naravno da ga neces predriblati. Radulovic je povredjen bio, nije ni trebao da igra.

 

Burmaz se bori, mene i prijatno iznenadjuje. On je realno senior vec pola godine. Trebali su da ga posalju u Graficar da igra, jer je odavno prerastao omladince. 

 

Klupa tanka. Lazetic koji je najtalentovaniji od svih 18 igraca ulazi tek pred kraj. Miletic je isto morao ranije jer nismo imali vezni red. Bacanin i Njamculovic ne prave neku razliku na ovom nivou.

 

Podrska ovim klincima, bore se. Ipak, cinjenica je da su svi tu negde i da tesko da moze da se izgarantuje da ce tu neko biti za prvi tim. Zao mi je sto je Lukic los bio danas, jer je ponavljam, talentovaniji od Erakovica. Gledao sam ga u zadnje 2 godine svaki put, mislim da nije imao 3 kiksa na 30 utakmica. I to ne kiksa posle kog padne gol, nego uopste kiksa da pogresno proceni loptu, da lose doda, da bilo sta. Meni se on i Radule tu najvise cine kao igraci za visok domet. Babic je tu negde, ali on bas mora da bude mnogo konkretniji za svoju poziciju. 

 

@Ikac Netacno. Gavric je vazio za najtalentovanijeg uz Bosica uvek. Pricao sam konstantno o njima dvojici i ponavljao da Savic nema neku perspektivu u seniorima jer je jednolican igrac. Uspeo bi i Bosic da je normalan. Mada Ivan Ilic je talentovaniji od obojice, ali on je 2001. godiste. 

Edited by Markoss
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/4/2020 at 7:13 PM, Markoss said:

 

@Ikac Netacno. Gavric je vazio za najtalentovanijeg uz Bosica uvek. Pricao sam konstantno o njima dvojici i ponavljao da Savic nema neku perspektivu u seniorima jer je jednolican igrac. Uspeo bi i Bosic da je normalan. Mada Ivan Ilic je talentovaniji od obojice, ali on je 2001. godiste. 

 

Nismo se razumeli, rekoh video se talenat Gavrića, ali nije bilo sigurno da će uspeti zbog konstitucije. Mada ako se sećam, njemu se valjda tada i menjala pozicija. U toj sezoni Bosić i Savić su imali veći učinak i jednostavno bili značajniji za tim kad je osvojena titula, a pogotovo u tom derbiju. To je bila moja poenta, ne može se na osnovu nekoliko utakmica, a kamoli na osnovu jedne proceniti igrač u ovim godinama. Da idemo po tom derbiju, Santrač i Savić bi bili prebačeni u prvi tim.

 

Rano je još za procene ko je igrač za Zvezdu, pogotovo na osnovu jednog meča protiv Midtjilanda.

 

P.S. Drago mi je što isto misliš za Burmaza. Naši stručnjaci ili kasne sa prekomandom ili porane, ne mogu da ubodu nikad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...