Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 minute ago, Vredni mrav said:

Dobar rezultat. Nismo izgubili, a Stankovic jasno mozr da vidi kakav krš od ekipe trenira. Da  nije Nikolica i Gavrica ne bi bilo 50 ljudi na stadionu.

 

Crvena Zvezda kod kuce nije sutnula na gol. Kako je to dobar rezultat?

Link to comment
Share on other sites

Stanković ima katastrofalan igrački kadar.

Neke stvari ipak je morao prepoznati. Neke igrače najuriti.

Ako će nastaviti dalje u ovom trouglu sa Mrkelom i Terzićem pitanje je zašto je i dolazio.

Da nije i on bankrotirao kao Sava pa hoće da uzme neku kintu u ovom mulju.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, hrkljush boys said:

Meni se čini i da u špicu klima.

 

Klima svuda, nazalost

 

Spica nemamo odavno, stakleni Boaci, Vukan balvan, zapusteni Pavkov i Krstovic piksla

 

Ben i Gavric jedini vrede u ofanzivi trenutni, Nikolic jos daleko od ozbiljnog nivoa fudbala 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam prezadovoljan Dekijevom pripremom utakmice. Prvi puta posle X godina nismo izašli spuštenih gaća na teren, igrali smo visoki presing, bunarenje je bilo kranje minimalno.

 

Pokušavali smo da igramo fudbal, koliko to ova grupa smehotresnih poluamatera može da postigne. No za to što ima takvu gomilu škarta u timu definitivno nije zaslužan Stanković nego duet govana tvorza i drkela.

 

 

Usput bih pohvalio i sudiju, perfektno vođenje meča.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Aj reko da pogledam fudbalski derbi nakon godinu dana pauze, racunam kisa je, pa ionako nemam sta pametnije da radim. Al se zajebah samo tako, bolje da sam lupao glavom u zid od gledanja ovog.

 

U drugom poluvremenu se od 52 minuta, igralo nekih 25 minuta fudbala i to loseg fudbala. Ostalo valjanje, vatrometi i bakljade. 

 

Jezivo kakvim kadrom raspolazu oba tima, sa sve kaubojstinom na tribinama. 

Link to comment
Share on other sites

Malo fudbala, malo aktivne igre. Opstrukcija igre, grubost, odugovlacenje i izlezavanje po terenu su postali sinonim za vjeciti derbi. Mi smo u prvom poluvremenu pokazali zelju da igramo. Stvorili smo barem 3-4 izgledne pozicije za gol, ali Vukanovic je upropastio svaku priliku. Nastavak je bio grozan, bukvalno nista vrijedno pisanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

0:0 na mecu ekipe koja je morala da pokrade Indjiju da bi dosla do pobede protiv njih na svom terenu i ekipe koja je morala da pokrade TSC da bi dosla do nezasluzenog boda.

 

Velika je sramota cele lige i naseg fudbala da je ovaj tim Crvene zvezde na 20 iz 22 meca protiv ostatka lige. Pa ovim mucenicima bi svaki klub koji se organizovano brani trebalo rutinski da uzme ta dva, a mozda i sva tri boda.

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, vepar said:

 

Klima svuda, nazalost

 

Spica nemamo odavno, stakleni Boaci, Vukan balvan, zapusteni Pavkov i Krstovic piksla

 

Ben i Gavric jedini vrede u ofanzivi trenutni, Nikolic jos daleko od ozbiljnog nivoa fudbala 

 

A Nikolic ce doci do ozbiljnog nivoa tako sto nece igrati?

Link to comment
Share on other sites

Kakav nas derbi...ocev od publike,

najvazniji mec naseg prvenstva 20000 ljudi.

Ritam utakmice nikakav....kad oduzmemo valjanja po terenu ,pauze zbog povreda igraca ,bakljade i na kraju 

i valjanja golmana kao da su imali nekakve duele u toku meca vidis da ovde fudbala i nije ni bilo.....

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Laki Six said:

Ja imam takav utisak da Deki nije zadovoljan igracima koje ima i da izvlaci iz njih max...

 

Odlican rezultat s obzirom da imamo Jovancice,Milunovice,Ivanice...

 

Pa ko na ovom svetu bi bio zadovoljan ovim tovarom trupaca? On mora da ih uči od početka, kako da se postavljaju, gde da treče, kako da se demarkiraju... Jebena gomila fizički nespremnih poluamatera. Bukvalno je sizifov posao pred njim, ima ukupno 3-4 fudbalera u timu. Jako je tečko s time igrati ozbiljan fudbal.

Edited by Laki21
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pokazi mi scenu u kojoj je Stojkovic morao da brani?

Jel zajebavaš, troluješ ili stvarno nisi video one dve intervencije u prvom poluvremenu - jednu nakon šuta Gavrića a drugu nakon šuta Njegoša (lopta malo pobegla Benu)!?

 

Kakvi su da su ali su za razliku od prethodna dva derbija barem šutevi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...