Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Just now, Laki21 said:

Gavrić pola tima.

Odigrali smo više fudbala protiv Partizana za poluvreme nego za sve vreme po Sisojem.

 

Ja ne videh fudbal uopste.

 

Ne igramo kao zadnje picke kao kod Milojevica. Al ne igramo ni fudbal. Organizacija igre dva rahmetli stofera kojki pas ne mogu da ubodu

Link to comment
Share on other sites

Kakvo je ovo prenemaganje, foliranje i padanje tokom celog poluvremena, sta je ovo? Bruka i sramota. Suma je prvih 15 minuta proveo iskljucivo vristeci na sudiju.

 

Klinci, bekovi i Ben odlicni. Ostatak tuga jada. Presekao sam se kad je Borjan krenuo da izlece na ovu poslednju loptu.

 

Steta sto smo bez spica, morace Ben da resava.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izdominirali smo u prvom poluvremenu. Pravo je cudo kako barem jedan gol nijesmo dali. Gavric i Ben su nasi najbolji igraci. Tehnicki odskacu od svih ostalih i mogu uvijek da naprave visak driblingom ili dodavanjem. Nemamo spica da iskoristi ove sanse. Vukanovic je smijesan fudbaler. Milunovic i Jovancic su najgori igraci na terenu, izgledaju kao neki seoski fudbaleri. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tsva said:

 

Ja ne videh fudbal uopste.

 

Ne igramo kao zadnje picke kao kod Milojevica. Al ne igramo ni fudbal. Organizacija igre dva rahmetli stofera kojki pas ne mogu da ubodu

Bilo je ideje napred, energija je ono sto dovodi navijace na stadion a veceras vidimo energicnu Zvezdu koja je nadigrala Partizan.

Naravno, nije sve sjajno, ali daleko bolje delujemo nego citavih 6 meseci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

solidno poluvreme, Gavric, Njegos, Ben odlicni, utisak kvare dezurne cepanice Jovanca, Milun i Vukanovic pajser

nekako mi je lakse da gledam derbi sa Nikolicem i Gavricem i pored standardnog anti-fudbala i pomeranja granica opstrukcije igre

 

gde je uopste Tomane?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...