Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Ovako ce izgledati svaka utakmica u kojoj ne igra Boaci, a ne damo gol na vreme. 

 

Lepo je sto je ovoga puta sve proslo posteno, bez nepostojeceg penala. Indjija zasluzila i vise od boda u 2 utakmice protiv nas.

 

Steta sto Garsija nije pogodio onaj sut u nadoknadi, dosta bi mu znacilo.

Link to comment
Share on other sites

Pa svakako nijesmo favoriti u derbiju. Nama je otisao najbolji fudbaler, a njima su ostali svi igraci. Imaju vise individualnog kvaliteta. Natho je bolji od svih nasih veznih fudbalera. Mi nemamo kvalitet u veznom redu, nemamo spica. Ko ce igrati u derbiju? Boaci je povrijedjen, Pavkov je drvo, Tomane Boga pitaj dje se nalazi. Druga stvar je sto oni uvijek ulaze sa vise hrabrosti i odlucnosti u tim utakmicama. Pa ja ne pamtim kad smo odigrali dobro poslednji put u derbiju. Poslednja dva derbija nijesmo sutnuli na gol. Nijesam uopste optimista.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovi su trebali bar dva crvena da dobiju. Bukvalno su preko 30 faulova napravili. 

 

Koga Babic i Rodic cuvaju kod primljenog gola? Prvi bez potrebe ide u pravcu Pankova koji glavom ide da izbaci, drugi drzi ruke u dzepovima i stoji kod aute linije, a igrac mu stoji tacno izmedju njih dvojice. Amaterska reakcija.

 

Mateo prosto nema kvalitet za 11 i to je to. Danas je 2,3 puta dobio loptu u prostor, i osim fizicke inferiornosti nista. Nit je pokazao da je nesto brz, nit je ista driblingom mogao, bukvalno kao pionir neki da je usao da igra. Losa izmena je vadjenje Gavrica koji nam je bas vazan igrac i neko ko potezom resava tekme.

 

Vukanovic katastrofa. Ovi igraju bunker, on ne pipa loptu nikako, iako svaki napad idemo na njega. Vulic isto los, jbt Njegos ga je krpio.

 

Morao je Stankovic ovde da zarotira malo, da odmori jos 2,3 igraca za nedelju. Ovako nit smo dobili, nit smo odmorili ikog. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Markoss said:

Ovi su trebali bar dva crvena da dobiju. Bukvalno su preko 30 faulova napravili. 

 

Koga Babic i Rodic cuvaju kod primljenog gola? Prvi bez potrebe ide u pravcu Pankova koji glavom ide da izbaci, drugi drzi ruke u dzepovima i stoji kod aute linije, a igrac mu stoji tacno izmedju njih dvojice. Amaterska reakcija.

 

Mateo prosto nema kvalitet za 11 i to je to. Danas je 2,3 puta dobio loptu u prostor, i osim fizicke inferiornosti nista. Nit je pokazao da je nesto brz, nit je ista driblingom mogao, bukvalno kao pionir neki da je usao da igra. Losa izmena je vadjenje Gavrica koji nam je bas vazan igrac i neko ko potezom resava tekme.

 

Vukanovic katastrofa. Ovi igraju bunker, on ne pipa loptu nikako, iako svaki napad idemo na njega. Vulic isto los, jbt Njegos ga je krpio.

 

Morao je Stankovic ovde da zarotira malo, da odmori jos 2,3 igraca za nedelju. Ovako nit smo dobili, nit smo odmorili ikog. 

Od čega da ih odmori? Profesionalci koji nisu u stanju da odigraju 3 utakmice u smešnoj ligi u 14 dana nek ni ne izlaze na teren.... Umesto uigravanja, mi ćemo stalno nešto u postavi da menjamo i nekog da odmaramo... A ja se ponadah da će konačno rotacija da ode u zaborav, kad ono ćorak... Dva puta ista postava i odmah nakoh 180 minuta fudbala, odmaranje....

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Apropo derbija, ne treba Stankovic da odustaje od onog sto je poceo da forsira. Ovaj tim bukvalno vapi za dobrom osmicom aka Sanogom. Vulic je danas bio ocajan, na derbiju se takodje raspao kad su krenuli da ga biju, a na Ivanica se ocigledno ne racuna uopste.

 

Ne dao bog da se odluci za alibi verziju gde ce Garsija da pocne pre Gavrica. Tu bi me bas razocarao. 

 

Kolko god ja Pankova gotivio, nazalost, nije za 11.

 

Borjan- Gobeljic, Milunovic, Degenek, Rodic- Petrovic, Vulic, Nikolic- Ben, Gavric, Boaci.

 

Popovic, Gajic, Pankov, Jovancic, Ivanic, Garsija, Pavkov.

 

Ovo bih ja za derbi, ako svi budu zdravi i spremni. To nam je realno najboljih 11. 

Link to comment
Share on other sites

Apropo derbija, ne treba Stankovic da odustaje od onog sto je poceo da forsira. Ovaj tim bukvalno vapi za dobrom osmicom aka Sanogom. Vulic je danas bio ocajan, na derbiju se takodje raspao kad su krenuli da ga biju, a na Ivanica se ocigledno ne racuna uopste.
 
Ne dao bog da se odluci za alibi verziju gde ce Garsija da pocne pre Gavrica. Tu bi me bas razocarao. 
 
Kolko god ja Pankova gotivio, nazalost, nije za 11.
 
Borjan- Gobeljic, Milunovic, Degenek, Rodic- Petrovic, Vulic, Nikolic- Ben, Gavric, Boaci.
 
Popovic, Gajic, Pankov, Jovancic, Ivanic, Garsija, Pavkov.
 
Ovo bih ja za derbi, ako svi budu zdravi i spremni. To nam je realno najboljih 11. 
Ima li bilo kakva informacija u vezi Sanogoa? Kada bi mogli da ga očekujemo na terenu?
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oɹəd™ said:

Garsija je skandalozno loš u duelu... gori je čak i od one cetinjske mentolčine Jankovića. 

Meni stvarno nije jasno kako to nisu videli oni koji su skautirali Garsiju. Na onih par minuta sto ima da se nadje na Jutjubu vidi se da momak jedan jedini duel ne doceka na nogama.

Link to comment
Share on other sites

То са одмарањем у овој лиги је тешка прдљевина и не знам ко више пада на ту демагогију.

Дејан Станковић има највећи задатак да од ове ергеле комада 50 под уговорима (укључујући позајмнице и нешто у Графичару)пробере играче с којима жели да имплементира оно што хоће. Остатак пописати и однијети на управу нека виде шта ће са тим играчима. Пристао је наивно да остане без Марина, ово мора изгурати. Има име, има паре, не мора пристајати на труле компромисе. Људи очекују да играмо фудбал (каква год формација) и да се види напредак, ротирање менаџерских комбинација никога нормалног не интересује.

Link to comment
Share on other sites

sto je nekad onaj izjavio "mala bara puno krokodila" e to vazi za FKCZ

Čine se ustupci menadzerima, politicarima i krimosima i potpisuju igrači koji nemaju kvalitet ali se na taj način svi grebu od klupske kase. Naravno nije zgoreg da pise na transfermarketu da je neki "bainovič" igrač FKCZ to podize interesovanje i cenu. Ne moze tu Stankovič nista da promeni.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, laki perkos said:

sto je nekad onaj izjavio "mala bara puno krokodila" e to vazi za FKCZ

Čine se ustupci menadzerima, politicarima i krimosima i potpisuju igrači koji nemaju kvalitet ali se na taj način svi grebu od klupske kase. Naravno nije zgoreg da pise na transfermarketu da je neki "bainovič" igrač FKCZ to podize interesovanje i cenu. Ne moze tu Stankovič nista da promeni.

 

Станковић не мора да буде дио тога. Један Са Пинто када је видио да га не поштују ни минимално, покупио се и отишао па може и један Деки. У противном нека ротира менаЂерске комбинације и на љето нека доводи Чаушиће од милион евра.

Link to comment
Share on other sites

Optimista sam za derbi, posle dosta vremena ulazimo kao autsajderi

 

Novi trener, bez Marina, bez uigranih startnih 11, verovatno sa par debitanata u prvoj postavi i nekoliko ociglednih rupa u timu

 

Na Stankeli je da motivise ekipu jer smo do sada izlazili na teren kao jajare, kilavo, bezmudo, uplaseno i bez energije... te stvari dobijaju veciti

 

Individualno smo mnogo slabiji, posebno u vezi

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Azazelkg said:

Od čega da ih odmori? Profesionalci koji nisu u stanju da odigraju 3 utakmice u smešnoj ligi u 14 dana nek ni ne izlaze na teren.... Umesto uigravanja, mi ćemo stalno nešto u postavi da menjamo i nekog da odmaramo... A ja se ponadah da će konačno rotacija da ode u zaborav, kad ono ćorak... Dva puta ista postava i odmah nakoh 180 minuta fudbala, odmaranje....

Liverpul odigrao mnogo veći broj utakmica od nas, a prvih 11 je zacementirano. Eno ga Robertson, čovek svaku utakmicu igra 90 minuta, samo je odmarao u par navrata kada su igrali kupove. Ovi naši izgleda nisu u stanju odigrati 4 utakmice u 15-20 dana. Na sve to dodajmo i činjenicu da su poslednjih 30 minuta protiv Voše otaljavali posao.

 

edit: Javljaju da će Boaći biti spreman za derbi

Edited by Liska Manjina
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...