Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Ja to pricam od kad je lazni Grof dosao. Sve su to picke obicne tzv treneri koji bi Mesija poslali u Graficar jer nema kila. 

 

Da se razumemo mislom na decu poput Jovica, Joveljica, Grujica za koje i moja baba vidi da poseduju talenat. 

 

Sa druge strane deva poput Simica, Causica, Zuloa, Fujadina itd... ne dao bog nikome.

Edited by tsva
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Lepo je sto su klinci dobili sansu i po svemu sudeci iskoristili je. Cak je i njegos izgledao vrlo dobro. Jedino mi je zasmetalo kad je povukao onu kontru 2 na 1stao i krenuo unazad. Tu mi malo zalicio na bakulu. Ali sve u svemu odlicna njegova partija. Ja i dalje tvrdim da decko nije drvo i uz odredjene korekcije moze se od njega napraviti igrac.

Ne bi trebalo donositi prerane zakljucke i dizati igru u nebesa jer nije bas sve tako sjajno. Mora se priznati da je cuka ostecena barem za jedan penal, a cini se da oni nisu bas najbolje poslozili kockice sto se videlo i na njihovim pripremama. Iskren da budem ove sezone me interesuje jedino kako cemo izgledati u dva prvenstvena derbija i mislim da je to jedino merilo trenutno, ostale utakmice me ne interesuju ni najmanje, pod uslovom naravno da se ne dovede titula u pitanje.

Drago mi je da su neka deca dobila sansu, ali bas njima najvise trebaju marin, dobar degenek, ben i ozbiljan centarfor kojem se igra fudbal jer u ovom trenutku ni boaci, ni pavkov to nisu

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Nate said:

Lepo je sto su klinci dobili sansu i po svemu sudeci iskoristili je. Cak je i njegos izgledao vrlo dobro. Jedino mi je zasmetalo kad je povukao onu kontru 2 na 1stao i krenuo unazad. Tu mi malo zalicio na bakulu. Ali sve u svemu odlicna njegova partija. Ja i dalje tvrdim da decko nije drvo i uz odredjene korekcije moze se od njega napraviti igrac.

Ne bi trebalo donositi prerane zakljucke i dizati igru u nebesa jer nije bas sve tako sjajno. Mora se priznati da je cuka ostecena barem za jedan penal, a cini se da oni nisu bas najbolje poslozili kockice sto se videlo i na njihovim pripremama. Iskren da budem ove sezone me interesuje jedino kako cemo izgledati u dva prvenstvena derbija i mislim da je to jedino merilo trenutno, ostale utakmice me ne interesuju ni najmanje, pod uslovom naravno da se ne dovede titula u pitanje.

Drago mi je da su neka deca dobila sansu, ali bas njima najvise trebaju marin, dobar degenek, ben i ozbiljan centarfor kojem se igra fudbal jer u ovom trenutku ni boaci, ni pavkov to nisu

 

Mene interesuju i ostale utakmice. Dosta mi je više hrkljuša i prenemaganja protiv 3 razreda slabijih protivnika, uz standardne izgovore o manjku motivacije, umoru, defanzivnoj postavci protivnika, slabom terenu... Volio bi da se takve utakmice odradjuju rutinski sa nekoliko smiselnih akcija i 3 komada u mreži protivnika. Tako to rade ozbiljne ekipe

Link to comment
Share on other sites

Pocetak utakmice odlican, ostatak manje zanimljiv, ali bitna je namera u igri, a namera je da se igra po zemlji. Ispucava se samo kad se mora, cak i Borjan koji je uvek na prvu ispucavao svaku loptu sada gleda do poslednjeg trenutka moze li da se posalje neki pas po zemlji i to pokazuje kakav fudbal zelimo da igramo. Nikolic je odlican, igra konkretno, odlicna tehnika, Gavric mi se isto svideo, i uz Bena desno to izgleda kao fina trojka. Ne svidja mi se nasa sredina koja treba da bude kicma ekipe, Jovancic je najgori igrac, a Njegos mi se jednostavno ne dojmi, previse je pasivan za moj ukus. 

Sve u svemu fin pocetak, ideja i plan igre postoje, bitno je da se napreduje.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Hej Pavkov said:

Ima još klinaca koji mogu. Babić, Radulović, Burmaz, Marong..

Po mom nekom skromnom misljenju kod Radula ima najvise potencijala. Zanimljiv je stoper Lukic, golman Katic takodje. Bacanin i Lazetic bas obecavaju. Jel prodat Pantovic? 

 

Zadovoljan onim juce, ono sto je Deki obecao vec se moglo videti na prvoj utakmici. Samo za ovaj fudbal Jovanca je prespor i nema sta da trazi u prvih 11. Isto vazi za Miluna. Bez Zvezdine dece nema ni Zvezde. Bas je bilo lepo gledati ih. 

Edited by Ahmet Sabo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Ahmet Sabo said:

Po mom nekom skromnom misljenju kod Radula ima najvise ima potencijala. Zanimljiv je stoper Lukic, golman Katic takodje. Bacanin i Lazetic bas obecavaju. Jel prodat Pantovic? 

 

Zadovoljan onim juce, ono sto je Deki obecao vec se moglo videti na prvoj utakmici. Samo za ovaj fudbal Jovanca je prespor i nema sta da trazi u prvih 11. Isto vazi za Miluna. Bez Zvezdine dece nema ni Zvezde. Bas je bilo lepo gledati ih. 

 

Slažem se od reči do reči.

Nadam se da ćemo dovesti štopera, veznog jednog na leto, mada treba videti Sanoga.

Prodat je Sitiju, ide na leto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Morate da se dogovorite da li želite tim za plasman u Ligu šampiona i neki učinak tamo ili želite izlog sa mladim igračima na prodaju?

Znajući ko nam vodi klub, ovo je čist populizam i vraćanje u prošlost.

Potpuno je besmisleno verovati da je Linglong sprdačina od lige dovoljna da se mladi igrači spreme za najveća iskušenja na leto i sasvim je jasno da forsiranje mladih igrača ima za cilj da vrati navijače, jer se došlo do toga da jedan Dejan Stanković nije dovoljan magnet da pokrene euforiju. 

Prosuće se silni bodovi i potrošiti vreme da bismo negde u avgustu skapirali da nemamo tim za LŠ i ponovo će se dovoditi neki diskutabilni stranci ili povratnici, a tim brzinski uigravati.

 

Svaka linija u timu mora da ima tri "Degeneka", inače nema ništa od ozbiljnog fudbala. Plate igrača su sada već prevelike da bismo smeli da dozvolimo jesen bez grupnog takmičenja u Evropi. U suprotnom desiće se histerija u smislu prodaje najboljih igrača, pa ćete se nagledati Zvezdine dece, ali i kojekakvih "pojačanja" do mile volje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, krzna said:

Ja sada potpisujem grupnu fazu LE. Kao sampionima bice nam znatno olaksan put, a i bicemo konkurentni. Zaboravih samo, kada stupa na snagu novi sistem takmicenja?

Svakako nije mala stvar poceti od 2.kola kvalif, ali ima istine u tome da po linijama tima u tim letnjim mecevima Zvezda mora imati nekolicinu onih koji prave razliku.

Sistem igre i takticke zamisli su promenjeni, Deki ima viziju, ali su mu potrebni i cinioci na terenu, a tu se onoliko pitaju ljudi koji su prosli rok odradili kako i znamo, lose i kombinatorski...

Link to comment
Share on other sites

Sistema u igrackom razvoju ovih klinaca, kao i konkretne politike njihovih buducih transfera nece biti, a da klub ima neke koristi u pravom smislu.

To je jasno i svaka buduca prodaja talenata koji to i pokazu u prvom timu bukvalno je iza coska.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Venger said:

Gde da ide, tek je 1 tekmu odigrao?

Za Terzića, dovoljno da ga proda. Ne bi bilo prvi put, da se ne laženo.

 

Jedino ko to može da stopira je Dejan Stanković.

 

Mada videćemo šta će leto da donese, posebno ako se reprezentacija ne plasira na EP.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...