Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

3 hours ago, Don Laki Juan said:

Stanković otpisao i Tomanea. Igraće samo ako mora i ako ne ode na pozajmicu do kraja meseca.

 

Dakle, od svih inostranih "pojačanja! letos, ostao je samo Garscia i naravno niko neće da snosi odgovornost za to.

 

Negde sam naleteo na izjavu meneđmenta, kako prodaju Tomanea koči epidemija korona virusa u Kini. Smehotresno

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Liska Manjina said:

Čuo sam par lepih stvari o Paniću kog smo doveli iz Olimpije, kažu da je jako talentovan.

 

Ja imam informaciju iz jednog od njegovih prošlih klubova. Što se tiče talenta, kažu: "meh..". Što se tiče svega ostalog van terena, kažu da je u pitanju milion puta viđena priča gde bi roditelji mogli da upropaste karieru detetu. Zamjeniti 3 kluba u 3 godine u mladinskim kategorijama sigurno ide u prilog toj teoriji.

 

A sad što sam ja video svojim očima, moram reči da je kombinacija visina/brzina/atleticizam, kod njega dosta impresivna, a da pri tome momak nije totalno operisan od fudbala, kao što je obično slučaj kod dece koja fizički dominiraju nad vršnjacima.

 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ja imam informaciju iz jednog od njegovih prošlih klubova. Što se tiče talenta, kažu: "meh..". Što se tiče svega ostalog van terena, kažu da je u pitanju milion puta viđena priča gde bi roditelji mogli da upropaste karieru detetu. Zamjeniti 3 kluba u 3 godine u mladinskim kategorijama sigurno ide u prilog toj teoriji.

 

A sad što sam ja video svojim očima, moram reči da je kombinacija visina/brzina/atleticizam, kod njega dosta impresivna, a da pri tome momak nije totalno operisan od fudbala, kao što je obično slučaj kod dece koja fizički dominiraju nad vršnjacima.

 

Čuo sam da je jako brz, te uz sve to u besprekornoj formi, a sad vidim da je i visok 186, što je sasvim dobro.

 

Za stvari van terena nisam kompetentan, ali je sigurno da je nečija kombinacija. Eh sad, nadajmo se da će se barem jednom Terza zajebati pa dovesti kvalitetnog igrača na poziciju kombinacije

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Omladinci sa Midtjilandom u 1/8 finala. Reklo bi se da su prosli odlicno. 

I to smo domačini. A ako prođemo klasik Ajaks ili Atletiko, a i tad smo domaćini (valjda).

 

U svakom slučaju neka se klinci opuste i neka uživaju, pa šta bude bude.

Edited by Don Laki Juan
Link to comment
Share on other sites

Terza i ekipa su toliko uspjeli da sjebu obične navijače da mi ni debi Dekija Stankovića više ne donosi toliko emocija.

Kad se sjetim samo Robija i prve utakmice sa Borcem , uhh analize, pozitivna atmosfera, sta će donijeti kako će promijeniti. Mislim da sam nekoliko puta brisao naocale da se uvjerim da je legenda stvarno na klupi..

 

A sad nažalost nije to to. A sigurno nije do Dekija, koji mi je možda i najgotivniji igrač nakon Barija

Edited by Brigate BL
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dekija cu docekati rasirenih ruku, bicu na stadionu tokom proleca koliko god budem u mogucnosti, jer Zvezdu sam pratio i u vreme drugih lopova i kada je bila na najnizim granama u svojoj istoriji, praticu je i dalje.

Toliko puta izrecena istina, koja ne moze i ne sme biti obicna floskula, da je Zvezda veca od bilo kog pojedinca, secikese, politikanta, stoji i danas, mozda i snaznije pruzajuci poruku onima koji je vole.

 

Gledacu fudbal, nadam se iako nisam preveliki optimista da ce Deki uneti sebe i svoju energiju u ekipu, stvarajuci dobru atmosferu, uz bolje igre nego u prethodnih godinu dana pod Milojem. Rezultate u Jevropi treba sacekati, tesko je poneti breme Milojevicevih uspeha na tom planu...

Pljuvacu i dalje one koji rade protiv kluba sedeci u foteljama istog, zna se gde je njima mesto, a gde nasoj Zvezdi!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, laki perkos said:

Omladince ne treba opterećivati rezultatom, neka igraju na Voždovcu kao i prethodne utakmice sa par hiljada navijača. Ne treba im nametati pritisak.

 

Ne treba im nametati pritisak, neka od mladih dana nauče kako je igrati za Jagodinu, Wehen Wiesbaden ili Gornik Polowice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Okačio sam na Svašta&ništa temi ceo intervju sa Lovreom za mondo. On je sada skaut Anderlehta.

 

Ispd sam kopirao deo u kome se osvrće na vaš klub i bolnu temu za vas:

 

"Skoro smo čuli od Sava Miloševića i Vladana Milojevića da se na Zapadu najviše poštuje brzina i 'potrošnja' igrača po utakmici, a da su takvi igrači ovde retkost. Štaviše, doskorašnji trener Zvezde izjavio je da je samo Nemanja Radonjić bio na tom nivou i da je odmah prodat.

"Ako je tako on rekao - tako je, znam da je trenerima to dosta bitno. 'Fizika' je bitan faktor i zato se rade ti posebni testovi. Zvezda je pokazala da može da se nosi sa svima uprkos tome. Pobeđivao se Liverpul, i drugi klubovi, tako da ne znam da li je Radonjić jedini. Meni je žao što Zvezda nije istrpela dva-tri mlada igrača duže. Tu pre svega mislim na Adžića, kao i Joveljića, oni su veliki talenti. Da su ih malo duže istrpeli više bi zaradili i oni bi se više razvili igrački u tom dobu", objasnio je Goran Lovre."

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

9 hours ago, Manoly said:

Dekija cu docekati rasirenih ruku, bicu na stadionu tokom proleca koliko god budem u mogucnosti, jer Zvezdu sam pratio i u vreme drugih lopova i kada je bila na najnizim granama u svojoj istoriji, praticu je i dalje.

Toliko puta izrecena istina, koja ne moze i ne sme biti obicna floskula, da je Zvezda veca od bilo kog pojedinca, secikese, politikanta, stoji i danas, mozda i snaznije pruzajuci poruku onima koji je vole.

 

Gledacu fudbal, nadam se iako nisam preveliki optimista da ce Deki uneti sebe i svoju energiju u ekipu, stvarajuci dobru atmosferu, uz bolje igre nego u prethodnih godinu dana pod Milojem. Rezultate u Jevropi treba sacekati, tesko je poneti breme Milojevicevih uspeha na tom planu...

Pljuvacu i dalje one koji rade protiv kluba sedeci u foteljama istog, zna se gde je njima mesto, a gde nasoj Zvezdi!

 

Најбоље да си ово написао у дванаестерцу.:classic_laugh:

Што се тиче игара не мораш да будеш специјални оптимиста да ће бити барем као код Милоја јер горе није могло, чак и без најбољег играча (јебем им све по списку још једном за Марина).

Што се тиче пљувања исто као и похвале, сваком по заслузи, функција и улога у клубу је небитна...

Link to comment
Share on other sites

kolko mi je stankela kao igrac bio simpatican, toliko mi sada kao mator™ da kazem postaje antipatican(ne znam zasto), uopste mi njegova faca ne uliva poverenje.. 

jos na to dodati ovaj svinjac sa ugovorima za preplacene strance koji se dovode nespremni, pa jos to onda pokusaju da isprave tako sto opet dovedu nespremnog igraca..

ma cirkus..

a da ne pricam, koliko je smesna prica da par polupanaca poput gobeljica i par klinaca ce moci da urade ista u kvalifikacijama za evropu, pitanje je dal ce uspeti da sacuvaju i ovih +11..:default_coffee:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...