Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Bar ne kosta 1.5+ miliona, a prema onome sto sam video moze i da doprinese vise od njih.

 

Ipak, ne znam sta cemo sa ovim postojecim igracima. Garsija je tu najveca misterija. Ja ne mislim da on moze da igra ozbiljan fudbal fizicki i da ga treba negde utopiti na osnovu te dobre prosle sezone u Grckoj. Ali jako tesko da cemo izvuci pare koje smo dali.

 

Veliki promasaj.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Venger said:

Bar ne kosta 1.5+ miliona, a prema onome sto sam video moze i da doprinese vise od njih.

 

Ipak, ne znam sta cemo sa ovim postojecim igracima. Garsija je tu najveca misterija. Ja ne mislim da on moze da igra ozbiljan fudbal fizicki i da ga treba negde utopiti na osnovu te dobre prosle sezone u Grckoj. Ali jako tesko da cemo izvuci pare koje smo dali.

 

Veliki promasaj.

 

Kako misliš fizički? Nije dovoljno brz, ili kondicijski nemože da se spremi da istrči 90 minuta?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dropkick Murphys said:

Nemoguće da Sanogo odjednom ne propušta samo pripremne utakmice (7-10 dana), već i dobar deo prolećnog dela. To je stvarno nemoguće. Prvi put nam se dešava. 

fudbalski derik braun... namolili ga da se vrati iz penzije kako bi provukli transfer kroz knjige u strpali lovu u dzep. 

ko nas jebe kad smo cigani.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Kako misliš fizički? Nije dovoljno brz, ili kondicijski nemože da se spremi da istrči 90 minuta?

I jedno, i drugo. Nema pluca da igra 90 minuta u visokom ritmu. Takodje, retko koji duel uspeva da zavrsi na nogama. Meni se uopste ne svidja kao igrac.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Venger said:

I jedno, i drugo. Nema pluca da igra 90 minuta u visokom ritmu. Takodje, retko koji duel uspeva da zavrsi na nogama. Meni se uopste ne svidja kao igrac.

 

A eto vidiš, ja nemogu da se sjetim nijednog gde je završio na patosu. Stoga, može biti da mu se nepravedno unapred pripisuje ta slabost u duelu zbog toga što je sitan. A po mom mišljenju se i precenjuje bitnost tog segmenta igre na toj poziciji. Pa ne traži se od njega da se rve sa Gravesenom i Gattusom na sredini terena, nego da nekim individualnim potezom napravi višak po krilu

 

Ocenjivati fizičku spremnost na osnovu jesenjeg dela sezone je takođe krajnje neozbiljno, jer su manje više svi pali na tom testu. A posebno kad pričamo o igraču, koji je stigao pred sam kraj prelaznog roka i ako se dobro sječam, nije prošao pripreme sa ekipom.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Taj Sanogo nije isti igrac vec godinu-dve... smesno da nam je to kao neko pojacanje... plus mator

 

Ajde kad izvlace neke anonimuse pa se i nadas da mozda budu pojacanja ali kad dovlace ove propalitete koji se povredjuju na prvom treningu onda je sve jasno

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, vepar said:

Taj Sanogo nije isti igrac vec godinu-dve... smesno da nam je to kao neko pojacanje... plus mator

 

Ajde kad izvlace neke anonimuse pa se i nadas da mozda budu pojacanja ali kad dovlace ove propalitete koji se povredjuju na prvom treningu onda je sve jasno

 

Pa kolko sad, godinu il dvije? Argumentovati za dvije če biti dosta teško, jer je bio standardan u Young Boysima u svim takmičenjima (18/19). Gol i 7 asistencija za polusezonu isto ne izgleda baš kao neki veliki pad za centralnog/zadnjeg veznog.

 

Njegovi problemi počinju u Al-Ittihadu. No big deal. NI prvi ni zadnji koji se nije snašao na arpaskom poluostrvu. Ako se ne varam, jednog takvog imamo u ekipi. Čak šta više, neuspela avantura u tim krajevima nije uspela da ga poremeti i da nebude ( ili ne nastavi da bude) jedan od naših najboljih igrača.

 

Mator fudbaler od 30 godina... To ima samo u Srbiji. Mislio bi čovek da smo sposobni prometi mišljenje posle dve ne tako davne sezone, gde je isto tako jedan "matori" bio ubedljivo najbolji igrač lige.

Edited by L' Imperatore
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sanogo ce pokidati, bice jedan od klucnih, bolje da se dobro zaleci nego da ga trosimo sad, titula je na dohvat ruke.

 

Meni je veliki problem ako se dovede kombinacija Novaka Nedica i Terzica Veljko Birmancevic. Umesto kod ga igra?

A od krila imamo samo Gavrica, Garsiju, Bena, Simica, VLP, Vukanovica, Stanojeva itd.

 

Delije, ima li vas?

Edited by Hej Pavkov
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Venger said:

I jedno, i drugo. Nema pluca da igra 90 minuta u visokom ritmu. Takodje, retko koji duel uspeva da zavrsi na nogama. Meni se uopste ne svidja kao igrac.

Olako se daju ovakva mišljenja, bez ikakve volje da se sagleda cela slika i ulogu koju igrač ima u ekipi.

Ako gledamo samo LŠ, tamo su svi protivnici jači od nas i sabijaju nas na 20-30 metara od gola. U takvoj postavci Garsia je uglavnom imao dosta defanzivnih zadataka, plus što je imao dodatni zadatak da učestvuje i razvija kontre. Fizički pritisak na takve igrače je ogroman i malo koji igrač može da odgovori ovom izazovu, posebno ako nije defanzivni tip igrača, a Garsia nije takav igrač. No na stranu to, dečko je jedva šest meseci u Zvezdi i treba mu dati i šansu i priliku. Pa na osnovu toga i sudite.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne brini, stigao je stranac matorac na poziciji zadnjeg veznog, fali nam jos samo dobar napadac iz druge ceske lige da pojaca konkurenciju nikad zdravijem Boaciju i nikad mrsavijem Pavkovu (koji ce ostati do kraja karijere u Zvezdi), igracu odluke Tomaneu  i Savicevicevom nasledniku Krstovicu. Mozda dodje i jos neko krilo da pojaca konkurenciju iz Spartaka ili onaj nesrecnik iz Cuke za 300k + procenti. I da se zatvara prelazni rok. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Doktor said:

Generalna proba protiv DAC Strede čiji je najiskusniji igrač 95' godište. Očekivano...

 

DAC Streda je isti projekat kao i TSC, klub koji svake godine raste.

1 minute ago, Manoly said:

Vazno je da smo prodisali bez Marina.

 

Kako igra Marin u Dortmundu? Ne, moja greska on je u Bolonji kod Mihe, a ne ne on je u Viljarealu, ah ne on je gde ono bese???

Link to comment
Share on other sites

Da, takođe ih Orban drži, nemam ništa protiv njih, nego mi je interesantan izbor protivnika. Ovo je birano čisto da ne pukne neka bruka na početku.

 

Samo da ne prodišemo uskoro i bez Degeneka i Bena...nemojte molim vas da se hiljaditi put pada na Tvorzine naručene tekstove i intervjue

Edited by Doktor
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, tsva said:

Na osnovu cega?

Na osnovu cene. Nemam neki veliki uzorak gledao sam ga u kvalifikacijama za el i par puta ove sezone. Uopste ne mislim da je prevara od igraca. Zna fudbal, jedino sto se sudara sa gavricem na poziciji. Cuo da se navijaci protive njegovom dolasku(?!) i da od njega najverovatnije nema nista. Verovatno nemaju tal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...