Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Trebalo je njima i ranije dati šansu, posebno mislim na Gavrića. Ono što mene brine, i to sa razlogom, je da se njima daje šansa, samo da bi ih utopili na leto/zimu i onda kupili još par kila neproverenih igrača sa "zvučnim" imenima.
Mislim da ovde ni najveći optimisti ne veruju da će ta deca ostati kod nas duže od godinu dana.
Link to comment
Share on other sites

Deca nece ostati u Zvezdi vise od godinu dana, ako bude i toliko.

Politika foteljasa je garant za to.

 

 A ovde procitah  i neke kvazi argumente Marinove prodaje za sicu, kako nije bio dovoljno koncentrisan i hrabar... ej bre, jedini nas igrac koji je konstantno gurao loptu napred, znalac kakvog necemo opet gledati u Zvezdi...

Edited by Manoly
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Hej Pavkov said:

Ok Marin je bio majstor, sve ok, kako je to zavrsio u SLS i sad u Al Ahliju, a ne u nekom Frajburgu, Levanteu, Djenovi?

Mitomanija klasicna. Dobar je igrac ali nije dobar po tim prosto. Druga stvar sto se sakrio u Pireju, tu je bio definitivno kraj.

Izmedju Kange i Marina uvek bih pre izbrao Kangu.

 

Odlicno zapazanje za Marina, on ima tehniku i inteligenciju ali je previse mekan. Cim vidi dva balvana kao sto su Scekic i Zdjelar koji su i visi i jaci i kondiciono spremniji od njega on se odmah povlaci. Primetio sam ja takvo njegovo ponasanje tokom cele karijere, pa me je zato i zacudilo da mu daju kapitensku traku u Zvezdi. On nije za kapitena, ne sporim ja da je on vrhunski tehnicar ali toliko mu dolazi do izrazaja neko pacovsko ponasanje. Setimo se samo onog incidenta sa Spahicem, gde je sasvim sramno postupio. Da to uradi igrac u mom timu, ne bi video startnu postavu do kraja zivota.

 

Stvarno mi nije jasno po kom osnovu je on dobio traku a ne Borjan. Secam se posle neke utakmice daje on intervju, promrmlja "Nismo se pvipvemili" i pobeze. Kao ja u trecem razredu kad ne naucim pesmicu, pa pokusavam da se pravdam uciteljici. Dok je Borjan muski stao ispred kamere, izvinio se navijacima zvezde koji su dosli da ih gledaju.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Hej Pavkov said:

Ok Marin je bio majstor, sve ok, kako je to zavrsio u SLS i sad u Al Ahliju, a ne u nekom Frajburgu, Levanteu, Djenovi?

Mitomanija klasicna. Dobar je igrac ali nije dobar po tim prosto. Druga stvar sto se sakrio u Pireju, tu je bio definitivno kraj.

Izmedju Kange i Marina uvek bih pre izbrao Kangu.

Zato je Sadik odlican.

3 hours ago, Manoly said:

Deca nece ostati u Zvezdi vise od godinu dana, ako bude i toliko.

Politika foteljasa je garant za to.

 

 A ovde procitah  i neke kvazi argumente Marinove prodaje za sicu, kako nije bio dovoljno koncentrisan i hrabar... ej bre, jedini nas igrac koji je konstantno gurao loptu napred, znalac kakvog necemo opet gledati u Zvezdi...

budale

 

doslo je vreme gde ti grobari sa prikrivenim nikovima objasnjavaju sta je dobro za Zvezdu a njihov tim evo treca godina zaostaje 100 bodova i ne mogu vise da nadju aritmetiku da ucine prvensto zanimljivim a uz to mi smo bas losi. Zamisli onda kakvi su oni. Kara ih svako kad hoce i gde oce osim Miloja pa se na to vade.

Edited by tsva
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stoned Laki21 said:

 

pa i onako se uigrava tim za evro kvalifikacije.... valjda će ga okrpiti do tad :s_d:

Okpiti je izraz toliko prisutan u slucaju pojacanja u nasem fk, da bolji i konkretniji ne bih mogao da nadjem.

I naravski, niko nije odgovoran za sva ta krpljenja, zatezanja i "seci usi krpi dupe" sistem rada gospode strucnjaka iz sporCkog sektora.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Njegos da pokaze dal je nindza il je mindza. 

 

Al ovo je stvarno ozbiljna sramota, da dovedes povredjenog igraca. Jos lik nije ni igrao ko zna kolko, nidje veze. Dobar je igrac, al bio, sad ne zna ni on kakav je, jer ne igra fudbal vec godinu dana. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Manoly said:

Okpiti je izraz toliko prisutan u slucaju pojacanja u nasem fk, da bolji i konkretniji ne bih mogao da nadjem.

I naravski, niko nije odgovoran za sva ta krpljenja, zatezanja i "seci usi krpi dupe" sistem rada gospode strucnjaka iz sporCkog sektora.

 

dobro bre manojle, lepo priznaj da navijaš za partizan, a ne da nas lažeš ovde i da pišeš ove tirade kao ti zabrinuti navijač CZV  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

Al ovo je stvarno ozbiljna sramota, da dovedes povredjenog igraca. Jos lik nije ni igrao ko zna kolko, nidje veze. Dobar je igrac, al bio, sad ne zna ni on kakav je, jer ne igra fudbal vec godinu dana. 

 

Što bi se reklo u jednom javnom preduzeću kod mene:  Nije on primljen (doveden) da vozi grejder, on je primljen  (doveden) jer je zet od Markossa :classic_cool:

 

Ako ništa, bar smo svi mi menadžera irgali nekad u životu i valjda smo svi svesni da se ne dovodi lik od 30 godina koji nije igrao fudbala zbog povreda godinama  osim ako nisi neki Kremoneze i treba da ispadneš iz serije B ili C i vadiš se kako znaš i umeš :s_d:


tim koji traži Ligu Šampiona pa i izlazak iz grupe...  ne ide.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Nemoguće da Sanogo odjednom ne propušta samo pripremne utakmice (7-10 dana), već i dobar deo prolećnog dela. To je stvarno nemoguće. Prvi put nam se dešava. 

 

Стање редовно није за чуђење. Клуб је менаЂерски хиподром а Мркела му дође као коњушар.

Edited by Константин
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, berti said:

Kad se prikljucuje ubitacni trio VLP, Zander i Kanjas... Dobro su radili individualno, zalagali su se, nisu povredjeni...

Ono logičnije je da se ekipi priključi Kanjas, nego da kupuju novog, mada ne znam šta će nam sedmi zadnji vezni.

 

Da ne bude da nije sedmi, ovo su igrači koji mogu da pokriju tu poziciju: Petrović, Jovičić, Vulić, Jovančić, Kanjas, Sanogo (kada se oporavi) i treba nam još jedan....

Edited by Don Laki Juan
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...