Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

21 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

pustiti nadležne organe da urade svoj posao.

Bravo Manojle , al bez zajebancije.  Mudar upis baš.  zafalilo raport da bude ful, ali i ovako je jako dobar.  tako i treba.

Svako nek pise po svom vidjenju, dok je u granicama normale. A normalan svet da se ne nervira zbog upisa koji "smrde" i odisu nerealnoscu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Sanogo je bio ubedljivo najbolji vezista Švajcarske dok je igrao tamo. Jak je kao konj i vrlo je neprijatno suprotstaviti mu se. Sistem takmičenja u Švajcarskoj je takav da se igra po četiri puta sa svakim. Tako smo se vrlo često susretali i odmeravali snage", priča Danijel Aleksić

Jak ka konj... I novinar ovako nesto prenese kako je ovaj to stvarno rekao...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Vredni mrav said:

Moze Rajkovic umesto Miluna.

Ovo oko Rajkovića je, po mom čvrstom verovanju, novinarska patka, malo da se ustalasuju duhovi pošto je suviše mirno.

 

A hipotetički i kada bi se to desilo, ne znam kakav bi boljitak dobili.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kako čujem Eraković je vraćen u Grafičar ne zato što nema kvalitet za Zvezdu, već zato što nismo uspeli da utrapimo Babića nikom, a posao oko Degeneka je na dugom štapu. U suštini poručuju - jebi se klinac, dobar jesi, ali kombinacija i razigravanje menadžerskih igrača je prioritet.

 

Seme vam lopovsko!

Edited by Liska Manjina
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ZiS said:

Taj Rajkovic izgleda ima pola "sportskih novinara" na bureku...Svaki dan ga povezuju sa drugim klubom, do sad je 30 puta potpisao...

 

 

a kad se setim sa 16-17 godina debituje u OFK, pa odma odlazak u Nemaču, pa tekstovi pa ludilo  i nema čoveka na mapi fudbbalskoj... al ga ima po novinama svaki dan 😄

 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Crni Bombarder said:

Zar nije Rajkovic iz OFK-e otisao direktno u Celzi?

 

jeste Čelsi, al preko nemačke (Hamburg) valjda,  nešto kao što svi klinci idu u te klubove,  potpišu za Čelzi, al prvo 3 sezone u Tventeu.


Iskreno davno je bilo, pa ne zameri ako grešim verovatno da si ti u praviji  nego li ja,  al meni nešto taj Hamburger zvoni u glavi.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ma iskreno,ni ja se vise ne secam hronologije..nek' se javi neko ko zna precizno..ako je bitno uopste..

Ja sam ga eto redovno gledao na vetrovitoj Karaburmi kada je sa 16 godina "zario i palio" u roli najperspektivnijeg srpskog stopera ikada... Nije bilo los decko def, al da nije napravio karijeru koju mu je Terza "planira" onomad - nije, iako se radilo o potencijalu.

Da ne djubrim temu dalje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Ma iskreno,ni ja se vise ne secam hronologije..nek' se javi neko ko zna precizno..ako je bitno uopste..

Potpisao je za Čelzi i odmah prosleđen na pozajmicu. Koliko se sećam,  a možda i grešim, bilo je u startu problema sa radnom dozvolom, ali jeste iz Čelzija poslat na pozajmicu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Laki Juan said:

Jedva čekaš evropske kvalifikacije zato što očekuješ debakl? Zanimljivo razmišljanje.

Svaki debkal koji za posledicu ima teranje Mađije i Mrke je dobar debakl!

 

Ponovo smo uspeli nemoguće, oteraćemo PONOVO iz kluba čoveka koji voli Zvezdu i koji nije hteo da ide. Naravno, čeka se još samo prodaja Borjana pa da sve ode u tri majčine.

 

Inače teranje Degeneka po drugi put je imalo epske razmere, momku je prezentovano da je njegov odlazak bitan zbog egzistencije kluba, i da su plate pojedinaca previsoke te da klib nema novac za to obzirom da nisu dobili od uefe lovu. Tako sam ja bar čuo, ako su lagali mene i ja lažem vas.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...