Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

19 hours ago, berti said:

Avioni, kamioni, milioni od LŠ, poboljsani ugovori sa gaspromom, obecanja, smanjivanje duga... I epilog svega je da je najbolji igrac prodat za sicu i da se na Simica ozbiljno racuna.

Ali, to kanda nije problem. Problem je sto je Terza krkao za istim stolom sa nekom protuvom rošavom i  janjicarskim kriminalcima.

E, zato smo tu gde smo.

 

zato što cilj velike većine navijača i sipatizera (oba kluba) nije iskorak u bolje, nego je cilj  biti bolji od onog drugog, da bi mogao sutra na malom i velikom odmoru da se hvališ i podjebavaš onu drugu stranu:  Mi igramo Ligu šamiona, mi prvaci...  a vi igrate kup LJiljane Roketi, cipiripi kup  i slične fore sa zadnjeg sedišta autobusa, odeljenske zajednice IVb  na jednodnevnom izletu u Brankovinu/Tršić.


pa onda zgranjavanje: PRODADOŠE MARINA MAJKU IM LOPOVSKU....  šta ste očekivali? da marin ostane do kraja karijere, pa da preuzme neku funkcijicu u klubu tipa trener mladjih igrača ili tako nešto?

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Vredni mrav said:

Prošao vam Vladan Lukic ispod radara 😁

 

43 minutes ago, berti said:

Taman i Adza da se vrne i da mu sinko dobije jos jednu sansu.

 

10 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

 

prvo Mora Vesić da pomogne u KK, pa tek onda... jebi ga mi Srbi poštujemo tradiciju, kao takvu.

Možda Legendoglu i Mađija naprave malu rokadu, u narodu poznatija kao DB centrifuga.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Sta te briga said:

Dobar dan, da li mi neko moze reci nesto vise o Andreju Ivanovicu 2001. godiste? (Znam da je igrao za Crvenu Zvezdu,ali ne znam da li jos uvek igra).

 

Taj nije 2 utakmice odigrao ni za oml CZ, ni za oml Graficara u kojima je sad. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Eno i Borjan ima neku ponudu iz Germanije...

 

Ako ima ponude i mozga u Borjanovoj glavi... trebao bi da ode zbog sebe, čisto da promeni malo ugao gledanja na stvari.

4 minutes ago, Liska Manjina said:

 

 

Možda Legendoglu i Mađija naprave malu rokadu, u narodu poznatija kao DB centrifuga.

 

presrali su... počela da preljeva septička jama i da plivaji snikers čokoladice po dvorištu (a kiša nije padala),  nji dvojica moraju pod led malo, pa da se za koju godinu osveženi (da ne kažem orošeni) vrate pod aurom spasioca i vadioca iz govana, videti pod: Džajić Dragan.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Constantin said:

Фотографија корисника Урош Скаут Талент

Ovo nije loše pojačanje na papiru. Bio je manje više standardan u Bojsima, e sada nema ga više od pola godine na terenu, tako da će sigurno trebati vremena da uđe u ritam. Od njega možemo da očekujemo nešto više tek na leto, ali videćemo.

Smeta što je zadnji vezni, ali dobro kada imamo 6 krila, možemo da imamo i 4 zadnja vezna igrača.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Markoss said:

Ovo gore je fotosop. Nije potpisao jos uvek.

Izašla mi fotka na fb i dva linka. Pokušavam da nađem ponovo, ali ne ide. Nije mi bila namera da provociram, mislio sam "gotova stvar"...Neko je to očigledno dobro odradio, proveravah na Superligi, čak je i br.35 slobodan 🅿️

Link to comment
Share on other sites

Koliko god je to nemoguce, zanemario bih ove narucene tekstove kod "deset u pola s lukom" novinara.

Deluje da je Deki zeljan dobrih rezultata i igre koja pleni, ima u njemu energije, svaki pokret to govori, on se cak izvinjava igracu koji nije dobio sansu na pripremnom mecu (po meni je to i bzvz). Ali...

Ovo je, u skladu sa bagrom koja mu "cuva ledja", ogroman zalogaj za njega i gotovo sam siguran da nece moci da ga proguta. Nema iskustva, doveden je kao lutka za spaljivanje ako i kad stvari krenu lose, a i pored odredjenog perioda za uhodavanje sa ekipom zbog letnjih kvalifikacija, ekipa mu je vec znacajno kvalitetom ostecena lopovskim delovanjem onih koji ga zrtvuju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...