Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

6 hours ago, Sir Alex Ferguson said:

 

Izbegavam da gledam namestene utakmice u PingPong ligi.

 

6 hours ago, ZiS said:

Znaci na slepo analiziras...hail to the king 😁

 

McLeod  za siromašne :lol_2:

 

 

Edited by John Dies at the End
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Za čije babe zdravlje dovodimo defanzivnog zadnjeg veznog dok imamo Kanjasa, Petrovića i Jovičića(u najboljem slučaju oslobodićemo se jednog).

 

Drugi aspekt je to što su ovom burazeru snaga i fizikalije najjači kvalitet, a dovodimo ga u godinama kada igrači tog profila "padaju" jer ih jebe krštenica. Još ako mu godine nisu prave to je tek kanal.

 

Potpisao bih ga kada bi ae oslobodili Kanjasa i Jovicica i kada bi bio 3 godine mladji.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Laki21 koji lebdi said:

"Dejan Stankovic veruje Veljku Simicu, odbijena ozbiljna ponuda iz Poljske".

 

Odoh da povratim...

Ko ima poverenje u Simica ne moze da ima poverenje navijaca Zvezde.

Deki, bas si lepo poceo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, laki perkos said:

Možda i on kao Šakota priča lepo ali skloni Simića pored terena

 

Tako je. A i nekako je normalno da novi trener svima a posebno domačim mladjim igračima da šansu na početku da se dokažu kroz rad i igre.

 

Iznenadio me nivo pesimizma što se tiče Dekija. I ja sam naravno skeptičan pre svega zbog bitangi sa kojima je okružen u klubu, ali po onome što sam video u reportažama sa priprema, odlučio je da promjeni našu igru iz korena. Pa se tako prvih nekoliko dana radilo na jednoj sasvim osnovnoj stvari kao što je iznošenje lopte iz zadnje linije. Ali očigledno je mislio da nam je to falilo u prošlom periodu i da je bitno da se udare ti neki temelji što če nam omogučiti da igramo nekoliko ofanzivnije i kontrolišemo utakmicu sa pas igrom.

 

A ako je informacija da ganjamo Sanogua tačna, rošada Sanogu-Canas se perfektno uklapa u to što ja mislim da Deki pokušava da napravi. Canas je prevaziđen tip zadnjeg veznog, dok je Sanogu mnogo potentniji. Mogli bi možda da ga uporedimo sa Krstičićem (ili recimo Moussom Dembelejem (starim)), kao tog nekog deep lying playmakera, koji gleda prema napred i ima ideju kako da poveže redove. S tim da mi se čini nekoliko čvršči i bolji atleta od navedene dvojice. Jako opasan i u skoku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ode nam Degenek kako stvari stoje, jedina prepreka realizaciji transfera može biti njegova želja da ostane. Kako smo i pretpostavili, ponuda ima ali samo za tri fudbalera Borjan-Degenek-Marin, i zaista me čudi kako nismo već sad utopili Borjana. Možda se boje reakcije javnosti ako bi prodali svu trojicu!

 

Ne postoje ponude za levate poput Simao Sabrose i Jovančića, to je medijski spin u nadi da se uhvati neka somina. Da se bilo ko ponudio da preuzme Jovančićev ugovor bez obeštećenja, mi bi to oberučke prihvatili. I nije samo on u pitanju, mnogo je takvih.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Sprivel said:

Letimicnim pregledom sportskih vesti primetio sam jednu sa naslovom: "Stankovic veruje u Veljka Simica".

 

Toliko o tome.

Kakve veze ima Veljko Simic sa Donsom i Sanogom? Potpuno razlicite pozicije.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Liska Manjina said:

Da se bilo ko ponudio da preuzme Jovančićev ugovor bez obeštećenja, mi bi to oberučke prihvatili. I nije samo on u pitanju, mnogo je takvih.

Sto kaze nas preko-okeanski cigan,tsva, nece ih niko cak ni upakovane sa mashnicom :classic_biggrin:

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Prodali Degeneka za 13 eura ili 13 miliona evra, sve ce biti potpuno isto. Para nece biti, prodavace se samo onaj ko vredi, u Simice ce se imati poverenja... Mogli smo od ucesca u LŠ da zaradimo i 150 miliona, sve isto bi bilo. 

Mi smo jedna polovna radnja u kojoj menadzeri izlazu svoje poluigrace. Moze komisiona prodaja, moze sve...

Nesto sam ubedjen da bi Deki verovao i u Čaušica i pruzio mu sansu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sve vise mi se cini da je i Milojevic video u kom pravcu plovi brod...Bice vrlo komplikovano igrati naredne kvalifikacije bez tog ekstra kvaliteta kog i ovako imamo na kasicicu a sad se i to rasprodaje...

Vise od svega bih voleo da me Deki demantuje ali bice mu vraski tesko, to je sigurno...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...