Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Ne znam odakle kolegi iz manje uspesnog Londonskog kluba ideja da ja navijam za Partizan. Ja sam samo neko ko prati fudbal duzi niz godina, i znam kakvo je stanje u nasoj zemlji i nasem fudbalu. Sve je izmuvano i priuceno, sve neke populisticke izjave i ista takva dovodjenja trenera da bi se zamazalo koliko para ispumpavaju uprave iz klubova. Sve silne pare uzete od ucesca u LS, od ulaznica koje su bile skuplje nego za finale, od prodaje tv prava. I onda dodje Terza koji je unistio OFK-u, nekada klub za postovanje i podmetne Kanjasa koji je za deset godina ukupno postigao dva gola. Pa neki golmani daju vise golova od njega. Zatim izvadi iz kante za djubre onog Tomane-a koji ne verujem ni da je profesionalni fudbaler vec neki proizvodjac paradajza iz Portugala.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Covek koji prati fudbal spaja u istoj recenici, kao glavne argumente, Kanjasa i postizanje golova. 

Samo nastavi da pratis fudbal.

 

Nisi spomenuo da je doveo i Zorana Popovica covek od 30+ godina a u celoj karijeri nije imao makar 3 asistencije.. 

Edited by Igor028
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Igor028 said:

Covek koji prati fudbal spaja u istoj recenici, kao glavne argumente, Kanjasa i postizanje golova. 

Samo nastavi da pratis fudbal.

 

Nisi spomenuo da je doveo i Zorana Popovica covek od 30+ godina a u celoj karijeri nije imao makar 3 asistencije.. 

I corava koka ubode zrno, alu Kanjas gol ne moze. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Igor028 said:

Covek koji prati fudbal spaja u istoj recenici, kao glavne argumente, Kanjasa i postizanje golova. 

Samo nastavi da pratis fudbal.

 

Nisi spomenuo da je doveo i Zorana Popovica covek od 30+ godina a u celoj karijeri nije imao makar 3 asistencije.. 

 

Boje da pise o postizanju golova, neo o kreiranju igre i kvarenju protivnika... et bar je dao gol mačvi.

Link to comment
Share on other sites

Uh, imaju poentu obojica starih vukova iz premijer lige.. Samo nije jasno kako to da Sadik tj. Nvanko Kanu za siromašne nije na ceni kod Vengera :)

Elem, niko ne zna u kom smeru će to ići kod Dekija. Jedva čekam neku pripremnu da probam izvaliti šta hoće Deki. Po izjavama jasno zna šta hoće, priča o taktici i trčanju. Međutim, mi smo kod Miloja upravo u ta dva segmenta stigli blizu vrha u našim uslovima. Možda je u poslednje vreme došlo do malo taktičkih lutanja iz neke želje za nečim višim bez realne podloge. Što se tiče trčanja taj segment može da unapredi samo u smislu da pametnije trče, više teško. Takođe, ono što je bilo i očekivano, rasterecenje igračkog kadra sa prodajom Marina je otišlo u pogrešnom smeru. Trebalo bi prodati još dosta igrača a i dovesti 2,3 pogođena pojačanja.. Kad su neke pripremne utakmice, ima li negde raspored?

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Sir Alex Ferguson said:

Ne znam odakle kolegi iz manje uspesnog Londonskog kluba ideja da ja navijam za Partizan. Ja sam samo neko ko prati fudbal duzi niz godina, i znam kakvo je stanje u nasoj zemlji i nasem fudbalu. Sve je izmuvano i priuceno, sve neke populisticke izjave i ista takva dovodjenja trenera da bi se zamazalo koliko para ispumpavaju uprave iz klubova. Sve silne pare uzete od ucesca u LS, od ulaznica koje su bile skuplje nego za finale, od prodaje tv prava. I onda dodje Terza koji je unistio OFK-u, nekada klub za postovanje i podmetne Kanjasa koji je za deset godina ukupno postigao dva gola. Pa neki golmani daju vise golova od njega. Zatim izvadi iz kante za djubre onog Tomane-a koji ne verujem ni da je profesionalni fudbaler vec neki proizvodjac paradajza iz Portugala.

Navijas. Pitanje i odgovor

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, mister-no said:

Uh, imaju poentu obojica starih vukova iz premijer lige.. Samo nije jasno kako to da Sadik tj. Nvanko Kanu za siromašne nije na ceni kod Vengera 🙂

 

 

 

Zapravo, meni se Sadik svidja, mislim da su uboli sa njim.😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

GRAFIČAR: 

 

Golmani: Čupić, Savić, Stanojević. 

 

Odbrana: Dabić, Mladenović, Stojić, Mrkela, Gočobija, Konatar, Nikolić. 

 

Sredina: Odada, Santrač, Fićović, Pobulić, Đorđević, Cvetković, Marong, Džugurdić, 

 

Napad: Vidić, Kukuličić, Milovanović. 

 

OMLADINCI:

 

Golmani: Katić, Guteša, Vulić.

 

Odbrana: Gačić, Mitrović, Lukić, Milikić, Savić, Pisar, Pavlović, Blagojević, Stajić. 

 

Sredina: Matić, Novaković, Kovačević, Ilić, Piplica, Radulović, Pantović, Njamculović, Panić, Pešović.

 

Napad: Burmaz, Babić, Bačanin. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Sir Alex Ferguson said:

 

Moze jedino fizicki da ti se svidja, a i to je upitno. Kad nauci da primi loptu i kad nauci da trci sa loptom mozda i bude potencijal za treci tim Teleoptika. Mada velika je konkurencija tamo...

Da je srece da svi nasi napadaci ne znaju da trce i prime loptu, a da daju ovoliko golova u sezoni.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Igor028 said:

Da je srece da svi nasi napadaci ne znaju da trce i prime loptu, a da daju ovoliko golova u sezoni.

 

Ne znam da li si gledao neku utakmicu Partizana ove sezone, ali on je na svakoj utakmici imao po 5 stopostotnih sansi od kojih bi realizovao mozda jednu po utakmici. Ali dajte da verujemo postignutim golovima i da se lazemo da je on fudbaler.

Link to comment
Share on other sites

Da Tomane ode a da Sadik ne dodje. Manite se ljudi, upoređujete kantu sa kanturinom. Tomane pitanje da li je profesionalni fudbaler a Sadik još nije naučio da hoda. Iz partizanovog tima bih uzeo samo brata Japanca i to zato što je brz.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, K.Dot said:

Da Tomane ode a da Sadik ne dodje. Manite se ljudi, upoređujete kantu sa kanturinom. Tomane pitanje da li je profesionalni fudbaler a Sadik još nije naučio da hoda. Iz partizanovog tima bih uzeo samo brata Japanca i to zato što je brz.

Nemo' se brukas sa ovim "profi fudbaler", bilo je od tog Tomanea poteza koje mnogi nasi profesionalci ne bi mogli da ponove...

Cinjenica je da se nije pokazao kao pojacanje, al nije bas toliki dunster.

Link to comment
Share on other sites

Nemo' se brukas sa ovim "profi fudbaler", bilo je od tog Tomanea poteza koje mnogi nasi profesionalci ne bi mogli da ponove...
Cinjenica je da se nije pokazao kao pojacanje, al nije bas toliki dunster.
On makazice, Bruno Mezenga peta protiv Smedereva ako se ne varam. Sjajno, nema šta. To dovodi publiku na stadion. Profesionalni u smislu da smo ga jurili kao da je mbape u pitanju a on lik igrao neku drugu portugalsku ligu.
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Sir Alex Ferguson said:

 

Realno precku iz penala od nasih samo Mijatovic moze da pogodi...

Ako si gledao vise Zvezdinih meceva ove sezone, precka nije jedino sto si mogao da vidis.

I ja bih voleo da sam ove jeseni u napadu gledao Joveljica, ali avaj, nema od takvih poduhvata nista sa onom bagrom u klubu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Sir Alex Ferguson said:

 

Realno precku iz penala od nasih samo Mijatovic moze da pogodi...

Pogledaj penal seriju protiv Kopenhagena pa mi javi sta su sve nasi pogadjali i da li su domacini uopste pronasli sve te lopte.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Stoned Laki21 said:

 

Boje da pise o postizanju golova, neo o kreiranju igre i kvarenju protivnika... et bar je dao gol mačvi.

Nisi fer, nisi valjda očekivao da Sir Ferguson gleda Zvezda-Mačva 🙂

2 hours ago, Sir Alex Ferguson said:

 

Realno precku iz penala od nasih samo Mijatovic moze da pogodi...

I Stojković.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...