Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Uloga Dekija Stankovica u Crvenoj Zvezdi jeste da bude pajac za siroke narodne mase. Da bi uprava opravdala svoju nesposobnost, dovela je legendu na koju niko nece smeti da pljune kad Zvezda nastavi da igra najgori fudbal u svojoj dugoj istoriji i dovodi 8 promasaja koji bi trebali da prave razliku u LS. A svi smo svesni da Zvezdini stranci ne bi napravili razliku ni u FK Luznica ali to je vec prica za neku drugu temu.

 

Klub igra dva puta zaredom Ligu Sampiona, ni kriv ni duzan sve na zaslugu Borjana cija statua treba da se uradi na mesto onog jadnog i bednog tenkica. Kad Borjan bude otisao, ni namestaljke u Surdulici ova ekipa nece moci da dobije. Pazite sta vam kazem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uloga Dekija Stankovica u Crvenoj Zvezdi jeste da bude pajac za siroke narodne mase. Da bi uprava opravdala svoju nesposobnost, dovela je legendu na koju niko nece smeti da pljune kad Zvezda nastavi da igra najgori fudbal u svojoj dugoj istoriji i dovodi 8 promasaja koji bi trebali da prave razliku u LS. A svi smo svesni da Zvezdini stranci ne bi napravili razliku ni u FK Luznica ali to je vec prica za neku drugu temu.
 
Klub igra dva puta zaredom Ligu Sampiona, ni kriv ni duzan sve na zaslugu Borjana cija statua treba da se uradi na mesto onog jadnog i bednog tenkica. Kad Borjan bude otisao, ni namestaljke u Surdulici ova ekipa nece moci da dobije. Pazite sta vam kazem.
Pa i man utd je prsao otkad si ti otišao. Ali igraju fudbal i dalje, to je samo igra. Nije život ili smrt.
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, ZiS said:

 Ima i toga...ali nije tema diskusije...pricam iskljucivo o terenu i trenaznom procesu, o onom u sta sam mogao da se uverim svojim ocima...

 

Ja sam odgledao dobar broj utakmica kada je bio trener Cuke i posebno NapreDtka ... I ekipe mu , od svih domaćih trenera koji rade na srpskim livadama, najbolje taktički stoje, igraci su odgovorni i izvrsvaju svoje def/off zadatke ( naravno u skladu sa svojim fudbalskim kvalitetima), i vidi se ideja i smisao u igri...  itd. 

 

Još na ex-pokojnom nam forumu, pre 4-5-6 god 😄 sam napisao da je, kao trener, Lalat talentovan, i da je mogao da ima mnogo bolju karijeru, ali na ga (njegovu) nažalost j#bu neke druge stvari 😄

57 minutes ago, K.Dot said:
2 hours ago, Sir Alex Ferguson said:
Uloga Dekija Stankovica u Crvenoj Zvezdi jeste da bude pajac za siroke narodne mase. Da bi uprava opravdala svoju nesposobnost, dovela je legendu na koju niko nece smeti da pljune kad Zvezda nastavi da igra najgori fudbal u svojoj dugoj istoriji i dovodi 8 promasaja koji bi trebali da prave razliku u LS. A svi smo svesni da Zvezdini stranci ne bi napravili razliku ni u FK Luznica ali to je vec prica za neku drugu temu.
 
Klub igra dva puta zaredom Ligu Sampiona, ni kriv ni duzan sve na zaslugu Borjana cija statua treba da se uradi na mesto onog jadnog i bednog tenkica. Kad Borjan bude otisao, ni namestaljke u Surdulici ova ekipa nece moci da dobije. Pazite sta vam kazem.

Pa i man utd je prsao otkad si ti otišao. Ali igraju fudbal i dalje, to je samo igra. Nije život ili smrt.

 

Cekaj, stani... Zar se za svo ovo vreme vladavine Milojevića nije pisalo da mi ne igramo fudbal, da smo sve trofeje osvojili nameštanjem a tri grupne faze izvukli srecno ( kao da je u pitanju loto)...  Ne mislim na tebe konkretno.

 

Ne da je rano davati nekakav sud o DS kao treneru, već je svaka diskusija o tome izlišna.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@John Dies at the End

Prva Milojeva sezona je nesto najlepse sto sam proziveo a ima veze sa FKCZ. Sto se tice srece, hoce centrala da pogresi jednom ali ne tri puta. Po meni najveci problem, mozda ne problem ali ono sto malo baca senku na milojev boravak, je sto mu je ekipa unazad godinu dana igrala tezak anti fudbal a on se nije previse cimao da to promeni. Pretpostavljam da je odavno vec odlucio da ce da ide pa je i to uticalo na odluku da zavrsimo ovu polusezonu na autopilotu. 

Sto se tice Dekija, ne razumem ove koji unapred pljuju i stalno nalaze neke mane. Cekajte dok krene sezona, verujem da ce biti i vise nego dovoljno povoda za kritiku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Dies at the End said:

 

 

Cekaj, stani... Zar se za svo ovo vreme vladavine Milojevića nije pisalo da mi ne igramo fudbal, da smo sve trofeje osvojili nameštanjem a tri grupne faze izvukli srecno ( kao da je u pitanju loto)...  Ne mislim na tebe konkretno.

 

 

Ne da je rano davati nekakav sud o DS kao treneru, već je svaka diskusija o tome izlišna.

 

 

Ove godine je Zvezda usla ne na srecu nego na Borjana. Sve sto je bilo moguce odbraniti odbranio je. A Zvezda ove sezone igra toliki antifudbal da je to sramno, ne govorim samo za Ligu Sampiona vec i za ovu DingDong ligu. Vece ponizenje se nijednom klubu nikad nije dogodilo.

 

A sto se tice Dejana Stankovica, ma kolika legenda bio, dobro se zna sta je sada postao i sa kim suruje i sa kim dilove sklapa. A bogami i kako je dosao do mesta trenera Crvene Zvezde.

 

spacer.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Sir Alex Ferguson said:

Uloga Dekija Stankovica u Crvenoj Zvezdi jeste da bude pajac za siroke narodne mase. Da bi uprava opravdala svoju nesposobnost, dovela je legendu na koju niko nece smeti da pljune kad Zvezda nastavi da igra najgori fudbal u svojoj dugoj istoriji i dovodi 8 promasaja koji bi trebali da prave razliku u LS. A svi smo svesni da Zvezdini stranci ne bi napravili razliku ni u FK Luznica ali to je vec prica za neku drugu temu.

 

Klub igra dva puta zaredom Ligu Sampiona, ni kriv ni duzan sve na zaslugu Borjana cija statua treba da se uradi na mesto onog jadnog i bednog tenkica. Kad Borjan bude otisao, ni namestaljke u Surdulici ova ekipa nece moci da dobije. Pazite sta vam kazem.

Pusti Borjana, hoćete li utopiti Sadika za milijardu miliona?

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dragan Mićić said:

Pitanje je do kad ce moci da podmazuje. Veliko je nezadovoljstvo posle one slike. A nije prvi put.

 

1 hour ago, Squabbit said:

 

Ultra kop ce to da sanira..
Cuj do kad, pa dokle ima kao i svi ili dok ne dodje neko drugi da marishe..
 

 

 meni je fascinantno da ljudi i dalje ne kontaju da su Janičari, Belgrejd Bojsi, Alkatrazi, Firma,...  ista para državna db ekipa i da svi oni kako  god se zvali tačno odgovaraju jednom centru moći.  To što se pošibaju s vremena na vreme  jbga, mora neki privid da se održava da su to zaraćene strane. 

još drastičniji primer organizovanog kriminala:

pre neku godinu neki navijači NOVOG SADA (ne Vojvodine nego Novog Sada)  ubili neku devojku na splavu... otišli u Peć kod Keljmendija (kako se zove čovek već, naarko bos) da se kriju.  msm jbte dokle to ide

Čuj zamerili Terzi što je pio pićance sa Acinim malim i Miloradovim malim, na danu državnosti entiteta BiH  Republike Srpske .

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Squabbit said:

Vestacke i namerne podele s ciljem da _________

 

Kad su Rimljnani  primenjivali: Zavadi pa vladaj.

krljaj se svetino priprosta oko zvezde, partizana, kosova svega čega istorije, onda osvanu ovakve slike (slike u spojleru) i nikom ništa...  nekako nam lepo da živimo matriks iako negde u podsvesti znamo da je sranje, al smo valjda toliko nemoćni i otupeli da smo odlučili da se predamo i da nas matriks usisa

 

 

 

 

 

kontam da primera ima milion, al ovo onako na brzaka gde za istim stolom kolač dele za javnost nepomirljive strane u sukobu permanentnom, na krv i nož zaraćeni, nepomirljivi....  i niko ništa ne zna svi se pravimo ludi...   sad kao sever zamera Terzi što sedi sa njihovim dojučerašnjim drugarima sa tribine, koji su po službenoj dužnosti, (sigurno nisu samovoljno, jednog dana, otišli na jug i bez podrške paradržavnih struktura), otišli da vode suparničku tribinu....

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, 21Barkley said:

Što ne znači da ne postoji rivalitet i sukobi između grupa. Nisi čuo za sukobe među mafijama ili za potrebu da se održi privid nezavisnosti i "stava" kod svojih nižerangiranih pripadnika?

 

53 minutes ago, Stoned Laki21 said:

To što se pošibaju s vremena na vreme  jbga, mora neki privid da se održava da su to zaraćene strane. 

 

 

jasno je meni da tamo ima idealista  koji su tamo iz pravih razloga, znam ljude i ove i one, sve pet mora nekad da se u Novom sadu pošibaju Gorbari i Firma, da bude neko sranje oko marakane kad su derbiji,...   kako drugačije da privučeš masu.

al ne možeš da pričaš o nekom zdravom rivalitetu medju navijačkim grupama ( :roflmao:  )   kad  dodje ekipa sa severa, jenog dana na jug i kaže: mi sad vodimo navijanje, jel ima neko problem? Nema dobro, ajmo sad: VOLIM GA KO OKA DVA....

 

 

To što se pošibaju Grobari Stalać i Delije Žagubica na pumpi u Vrčinu, što neki klinci iz Obrenovca napadnu mene i tebe na auto putu dok se vraćamo sa tekme... sve lagani marketing u svrhu privida sukoba i rivaliteta, ali svi oni odgovaraju na istoj adresi, tj glavni likovi sa tribine, ne naravno cela tribina  😄  nije praktično jbga :s_d:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

 

 meni je fascinantno da ljudi i dalje ne kontaju da su Janičari, Belgrejd Bojsi, Alkatrazi, Firma,...  ista para državna db ekipa i da svi oni kako  god se zvali tačno odgovaraju jednom centru moći.  To što se pošibaju s vremena na vreme  jbga, mora neki privid da se održava da su to zaraćene strane. 



 

U pravu si za sve. Samo sto ce grupa (znas na koju mislim) kad tad okrenuti ledja svevisnjem. I to znas kad? Onda kad mu se zaljulja stolica i kad bude trebao da se najuri kao onomad Milosevic. Jer ovaj ce samo tako moci da sjase sa sa vlasti. A grupa ta ista opet ce biti simbol popede nad rezimom kao i tad sto je bila. Doduse nije isto vreme tad i sad. Tad se nije surovalo sa vlascu i tenderima kao sad. Ali nadam se da si shvatio sta hocu da kazem.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Stoned Laki21 said:

al ne možeš da pričaš o nekom zdravom rivalitetu medju navijačkim grupama ( :roflmao:  )   kad  dodje ekipa sa severa, jenog dana na jug i kaže: mi sad vodimo navijanje, jel ima neko problem? Nema dobro, ajmo sad: VOLIM GA KO OKA DVA..

 

37 minutes ago, 21Barkley said:

Nisi čuo za sukobe među mafijama

Mislim da sam već odgovorio na to. A priča je kompleksnija od toga ali je vezebez da trujemo temu.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Sir Alex Ferguson said:

 

Ove godine je Zvezda usla ne na srecu nego na Borjana. Sve sto je bilo moguce odbraniti odbranio je. A Zvezda ove sezone igra toliki antifudbal da je to sramno, ne govorim samo za Ligu Sampiona vec i za ovu DingDong ligu. Vece ponizenje se nijednom klubu nikad nije dogodilo.

 

A sto se tice Dejana Stankovica, ma kolika legenda bio, dobro se zna sta je sada postao i sa kim suruje i sa kim dilove sklapa. A bogami i kako je dosao do mesta trenera Crvene Zvezde.

 

spacer.png

 

1 Inace, uloga golmana u fudbalskoj ekipi je da popuni broj na terenu ili šta ... I zbog čega samo izdvaja Borjana ( za koga smatram da je jedan od najboljih golmana Cz ever ). Drugi igrači nisu dali svoj doprinos?

2 Mi smo sličan "antifudbal", manje-više vise manje, igrali i prethodne sezone.Kakvo se to poniženje nikada, ni jednom klubu nije dogodilo?

3 Znači, ti znaš, imas informacije da je diktator sa slike licno i personalno postavio Dekija za trenera?

Kakve je dilove sklopio? Da ne brinem (o) za titulu?

 

6 hours ago, K.Dot said:

@John Dies at the End

Prva Milojeva sezona je nesto najlepse sto sam proziveo a ima veze sa FKCZ. Sto se tice srece, hoce centrala da pogresi jednom ali ne tri puta. Po meni najveci problem, mozda ne problem ali ono sto malo baca senku na milojev boravak, je sto mu je ekipa unazad godinu dana igrala tezak anti fudbal a on se nije previse cimao da to promeni. Pretpostavljam da je odavno vec odlucio da ce da ide pa je i to uticalo na odluku da zavrsimo ovu polusezonu na autopilotu. 

Sto se tice Dekija, ne razumem ove koji unapred pljuju i stalno nalaze neke mane. Cekajte dok krene sezona, verujem da ce biti i vise nego dovoljno povoda za kritiku.

 

Slažem se sve , naravno delimično 😛 ( ne bih bio ja ja kada se apsolutno slagao 😄 ).. 

Ja sam misljenja da je losa igra posledica više faktora, a ne odluke da je rešio da ode ( možda ima i toga, nisam insajder kao pojedinci 😞 ) :

-Visok standard  rezultata koji je odmah u prvoj sezoni postavio ( LS se samo nadovezala ) i pritisak rezultata koje mora da ponovi 

- Tvrdoglavost u forsiranju igrača na kojima je lično insistirao da se dovedu na uštrb drugih koji su tada bili u boljoj formi

-Nije formirao grupu od 12-14 igrača + golman koji će biti nosioci  kostur tima, već je previše lutao i menjao startnih 11, iz čega je proizašla neuigranost, posebno na sredini terena..

-Profil igrača koji su dovedeni i koji ne mogu da izdrže ritma sreda-nedelja , ne mogu da igraju na visokom nivou zbog svojih (ne) kvaliteta , posebno u Evropi.

-Spoljni pritisci, odlazak nekih od ključnih igrača iz prve sezone, ne adekvatne zamene za igrače koji su otišli ( ili se nisu pokazale kako smo očekivali) 

- nesto sto posebno zameram Milojevicevom strucnom štabu, ne adekvatna i losa psihološka priprema, posebno za domaće livade ...

- i ono što je najpopularnije na ovoj temi i opšte prihvaćena činjenica: piksla

- imaš još ponešto 😄

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

1 Inace, uloga golmana u fudbalskoj ekipi je da popuni broj na terenu ili šta ... I zbog čega samo izdvaja Borjana ( za koga smatram da je jedan od najboljih golmana Cz ever ). Drugi igrači nisu dali svoj doprinos?

 

Vecina njih su bili samo pasivni posmatraci.

 

Quote

Kakvo se to poniženje nikada, ni jednom klubu nije dogodilo?

 

Ne znam da li si pratio LS ove sezone...

 

Quote

Druze, na prolece cemo razvaliti tu vasu kanturinu od ekipe, tako da kamen na kamenu nece ostati.

 

Ne vidim kako Crvena Zvezda moze da igra protiv Manchester Uniteda, ali ajde. A ako mislis na Partizan, grdno se varas... Prosli put im na gol niste sutnuli, a oni vas razvaljuju sa mozda najgorim timom Partizana ikad sa povampirenim Bambijem, Brezancicem i Lazarom Markovicem. Ali sto se kaze, zivi bili pa videli.

 

 

Quote

Pusti Borjana, hoćete li utopiti Sadika za milijardu miliona?

 

Sto se tice te pojave, mogu doktorski rad da napisem zasto je on najgori stranac koji je ikada trcao nasim livadama. A jako je velika konkurencija za tu titulu...

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Sir Alex Ferguson said:

 

Vecina njih su bili samo pasivni posmatraci.

 

 

Ne znam da li si pratio LS ove sezone...

 

 

Ne vidim kako Crvena Zvezda moze da igra protiv Manchester Uniteda, ali ajde. A ako mislis na Partizan, grdno se varas... Prosli put im na gol niste sutnuli, a oni vas razvaljuju sa mozda najgorim timom Partizana ikad sa povampirenim Bambijem, Brezancicem i Lazarom Markovicem. Ali sto se kaze, zivi bili pa videli.

 

 

 

Sto se tice te pojave, mogu doktorski rad da napisem zasto je on najgori stranac koji je ikada trcao nasim livadama. A jako je velika konkurencija za tu titulu...

Fergi, ne znam da li to penzija ostavlja traga na tebe, ali poceo si da zaboravljas dosta. A i deluje mi da u casovima dokolice ubijas vreme gledajuci Zeksa Pantica. 

 

Sto se tice brukanja, izgleda da nisi ispratio dva ucesca Partizana u Ligi sampiona, dva ucesca Maribora, kao i 6 ucesca Dinamo Zagreba. Mozemo dalje pricati i o BATE Borisovu,  Legiji iz Varsave i tako dalje. Obrati paznju koliko bodova su ti klubovi uzeli u Ligi sampiona i kakvi su im rezultati bili.

 

Zvezdina pobeda nad Liverpulom prosle sezone je najveci uspeh naseg nesrecnog fudbala nakon Barija, koji je takodje Zvezdin uspeh. Partizan u tom razdoblju nije pobedio nijednu vrhunsku evropsku ekipu, ako ne racunamo "pobedu" 0:1 protiv tvog Junajteda ove sezone u Beogradu. U protekle 3 sezone, nadigrani su i pobedjeni klubovi poput Krasnodara, Salzburga, igralo se egal sa CSKA, sa Arsenalom u Londonu i tako dalje.

 

Milojevic jeste izgubio konce u ovoj sezoni, pre svega ocajnom selekcijom tima, a verovatno i zamorom materijala i jeste bilo vreme za rastanak. Ali i takav je uveo klub u jos jednu Ligu sampiona, sto ne znam da je neki nas klub igrao dvaput uzastopno.

 

Tako da to sve ipak treba da se postuje, Zvezda je osvetlala obraz nasem fudbalu i vratila nas na neku mapu ozbiljnog evropskog fudbala.

 

A sto se tice tvog kluba, vas taj raspali Partizan koji pominjes zamalo pobedio u Bg (mada sam cuo i da su vas stvarno pobedili, kazu na Partizanovom vesniku). 

 

Stisni malo onog Solskera, ni na sta ono ne lici.

Edited by Venger
Pogresio sam rezultat
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...