Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Radovali se neki kad smo usli u Ligu Sampiona, mislili su da je to neki preokret u nasoj sudbini i kako cemo da rastemo kao klub. Ali nisu skapirali jednu stvar, da sto vise para zaradimo neki ce sve vise da kradu i bice sve manje para za tim. Lepo kaze onaj ludi Zeljko Pantic grobar "da bi Terzicu i Mrkeli on licno dao ugovor na jos 5godina jer dok su oni kod nas za Partizan ima nade". Likovi su sjebali 100 miliona eura u tri godine, i nisu napravili ni tim, ni igru, ni buducnost, jos dovedose trenera totalnog amatera. Usli u LS na Miloja i ludacku srecu i sad se kite tudjim perjem. Dug nije smanjen, ovo oko stadiona sto se radilo to su neke pare od UEFA fondova koliko sam cuo. Skandalozno.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

a kae u onom burek tekstu kad je marin prodat, kako se ne bi uklopio u dekishine planove, posto cemo forsirati trkace(tm), pa onda uzeli brze bolje prodati i najbrzeg u timu..

ma shooouv :classic_laugh:

lepo sam ja kazao cim je miloe otisao, sto smo igrali evropi igrali smo, a ne bi se bas kladio ni da titula u prvenstvu nije ugrozena, ma koliko to trenutacno delovalo kao sf..:default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trkače nego šta, zato i dovodi 4 kondiciona. Kada ne znaju da igraju makar da trče celu utakmicu. Jbm li ga ali ako su mislili da sjebu sve tesko mi je da poverujem da je Deki na to pristao a još teže da ne vidi sta se dešava.

Link to comment
Share on other sites

Još jedan zadnji vezni....
To je bila i moja reakcija. Navodno je dobar igrač. Što se Boaćija tiče on ostaje, ima ugovor i šta ga briga. Nije imao ni neku sezonu, nema ni ponuda.. Jedino da dobije od Terze ponudu koja se ne odbija, konjsku glavu u krevet i sl :)
Link to comment
Share on other sites

tomane ne treba da ostaje ni u jednoj kombinaciji, bolje dati prednost i onoj crnogorskoj prevari nego zadrzavati tomaneta..

ergo, koliko je ozbiljna ovo prica oko onog talijanskog indijanca.. 

vec imas dva strana krila papreno placena, pa bi da dovedu i treceg papreno placenog indijanca?!🙈

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/8/2020 at 10:48 PM, StephenBob said:

Radovali se neki kad smo usli u Ligu Sampiona, mislili su da je to neki preokret u nasoj sudbini i kako cemo da rastemo kao klub. Ali nisu skapirali jednu stvar, da sto vise para zaradimo neki ce sve vise da kradu i bice sve manje para za tim. Lepo kaze onaj ludi Zeljko Pantic grobar "da bi Terzicu i Mrkeli on licno dao ugovor na jos 5godina jer dok su oni kod nas za Partizan ima nade". Likovi su sjebali 100 miliona eura u tri godine, i nisu napravili ni tim, ni igru, ni buducnost, jos dovedose trenera totalnog amatera. Usli u LS na Miloja i ludacku srecu i sad se kite tudjim perjem. Dug nije smanjen, ovo oko stadiona sto se radilo to su neke pare od UEFA fondova koliko sam cuo. Skandalozno.

 

Mislis da ima nade za njihovu upravu i njega da oni malo kradu od para zaradjenih ulaskom u LS?

Link to comment
Share on other sites

On 1/6/2020 at 1:37 PM, vepar said:

Stankovic ima da sluzi samo ko maskota

 

Jos ce kao da gura neke klince haha ovo je bukvalno poslednji stadijum propasti, prodaja najboljih igraca i ogradjivanje od neuspeha guranjem klinaca u prvi tin

 

Ako se jos neki probije, super, eto jos malo brze kinte

 

'ae dogovori(te) se sami sa sobom... Do juce ste u svakom drugom postu kao babe narikace "kukali" kako se ne forsiraju "nasa deca", igraju isluzeni stranci & povratnici ... bla bla. Najavljuju (videcemo kako to izgleda u praksi) da ce se forsirati igraci iz nase omladinske škole, ponovo vam ne odgovara. Rdjavom...

 

On 1/8/2020 at 10:48 PM, StephenBob said:

Radovali se neki kad smo usli u Ligu Sampiona, mislili su da je to neki preokret u nasoj sudbini i kako cemo da rastemo kao klub. Ali nisu skapirali jednu stvar, da sto vise para zaradimo neki ce sve vise da kradu i bice sve manje para za tim. Lepo kaze onaj ludi Zeljko Pantic grobar "da bi Terzicu i Mrkeli on licno dao ugovor na jos 5godina jer dok su oni kod nas za Partizan ima nade". Likovi su sjebali 100 miliona eura u tri godine, i nisu napravili ni tim, ni igru, ni buducnost, jos dovedose trenera totalnog amatera. Usli u LS na Miloja i ludacku srecu i sad se kite tudjim perjem. Dug nije smanjen, ovo oko stadiona sto se radilo to su neke pare od UEFA fondova koliko sam cuo. Skandalozno.

 

Kao i svim drzavno/drustvenim firmama, tako i u CZ, sto vise im, vise se krade, i to se (do neke eventualne privatizacije) nece promeniti, da li na celu kluba sedeo DonTerza, DonOdSopota, Pera, Mika, Zika... Sto se tice "Ludeog Zeksa" i sportske strane medalje tice, apsolutna glupost. Zna se sta mislim o Terzicu, ali za vreme vladavine Terzica ( a sa druge strane brda VVV) postignuti su najbolji rezultati u post Barijevskoj eri.  O glupost ima tipa srecan smo vec raspravljali... 

Drugo, Terzicu i Mrkela ne "prave" igru, tim smo imali, TIM  koji je TRI godine uzastopno igrao grupne faze evropskih takmičenja, trecu sezonu uzastopno ubedljivo prvi na nasim livadama.  To su cinjenice koji Vi pljuvaci svega i svačega ne možete da pobijete...

 

Marinu puno srece u daljoj karijeri, Dekiju da nastavi ( po rezultatima) gde je Miloje stao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, K.Dot said:
44 minutes ago, prolup said:
Ko je ekipa?

Skup intelektualaca sa juga humske.

Pa i prestonaslednik je tu na sredini sa svojom ekipom predstavnika banjickog prvoligasa.

Terza verovatno je zastupao stav nase navijacke grupe koja ocigledno bila sprecena drugim obavezama..

Edited by Šarac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...