Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Samo naivni su mogli da pomisle da Dejan Stankovic nece biti istrosen i posluziti kao paravan za ovaj kriminal. Ja mu odmah stavljam debelu minuscinu jer nije retard. A ako nije, onda u startu UCESTVUJE u ovom satiranju kluba. 

Dejane, da li si popricao sa Terzom oko ove prodaje? Da li si predocio donu da je takav igrac preko potreban Zvezdi i da nema zamenu. Da li si smeo da zucnes o tome da je to presmesna suma? Da li smeo da kazes da ce bez njega vrlo tesko biti da se nesto uradi u kvalfikacijama?

Da li si imao muda da pisnes ili ces da savijes kicmu i mumlas o tome da nas ceka veliki rad sa postojecim kadrom koji cemo ojacati, valjda nekim Romariom iz Kabula ili Rijada.

Ti, Dejane, koji si toliko veliko ime, sebi ces da dozvolis da ti jedan matrapaz  blati ugled svetlosnom brzinom. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Najbesmisleniji potez uprave u poslednjih nekoliko godina. Finansijski smesna ponuda za coveka koji moze sam da odluci utakmicu, i verovatno je najbolji igrac koji je nosio nas dres jos otkad je sadasnji trener otisao u Lacio. Nikakvo opravdanje ne postoji za ovu trgovinu. Nikakvo. Uprave su uspele u jako kratkom periodu da mi ogade i KK i FK... Da mi je neko pricao pre sezone, ne bih verovao.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 12/24/2019 at 10:29 PM, Green23 said:

Terzić govnar oće da proda Marina, sutra kreće kampanja sa pričama kako ga igrači ne vole bla bla

 

51 minutes ago, Miki28 said:

Za 2.5 miliona ga prodali. Smejurija

Dolara. I malo iznad 500k ide Olimpijakosu. Fino je Terzinjo dogovorio sebi isplatu na ruke. 

Edited by Green23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Podržao bih prodaju Marina da je to odluka trenera i deo nekog plana rekonstrukcije tima i priprema za letnje kvalifikacije.

Svi znamo da to nema blage veze i da je samo gospodin procenat u pitanju.

Dejan Stanković nije nikav paravan. On je deo Terzine ekipe.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam otkud sada tolika histerija kada se za Marina znalo da će ga pustiti za simboličnu sumu čim odluči da ide uostalom to su u više navrata naglasili....meni je bilo presmešno što su ljudi mislili da on neće otići za ispod 5-10M.

 

Jedino što sam mislio da će ostati barem do letnjih kval. ali se videlo u poslednjim mesecima da igra preko k. i da će otići.

Edited by oɹəd™
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igrač koji pre nedelju dana kaže:

"Kao kapiten, učiniću sve da mu budem produžena ruka na terenu. Verujem da nas čekaju novi uspesi i pobede sa Dejanom Stankovićem na klupi..."

naprasno napušta klub...

🤔

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pero_Cameron said:

Mozzart najavljuje da nema zamene za Marina, vec da ce tu uskociti Ivanic 😄

Jedino uskakanje kojim Ivanic moze da pomogne klubu je hitno uskakanje u isti onaj voz koji ga je don'o.

Edited by Casaubon
Link to comment
Share on other sites

Kakva podla manipulacija Mozzarta, stavljanje 7.500.000 u naslov, a u stvari vrednost transfera je 2.500.000, i to dolara. Pa onda taj spin o tome kako je on hteo da se obezbedi, kako se daje šansa Zvezdinoj deci. Spin mašinerija radi punom parom.

 

Prva vest posle dolaska Stankovića je zvučala ok. Neće biti mnogo dolazaka i rasterećivanje igračkog kadra. Samo nisu rekli kako. 

 

Link to comment
Share on other sites

Предиван божићни поклон од клуба.:Hail:

У складу са пословном стратегијом клуба, јер су Терза, Мркела, Милоје, менаџери и ко зна ко још доводили све ове године на кило па имамо на платном списку 52 играча тако да су уз друга муљања управе расходи вјероватно толики да не могу покрити сезону упркос силним парама од ЛШ, па је било дај шта даш. Кога брига што је то баш Марин, мајстор фудбалске игре послије толико година. Кога брига што је уз још само пар играча кичма овог тима око које је требало све да се ради у вези ростера. Дакле све логично...

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Green23 said:

 

Dolara. I malo iznad 500k ide Olimpijakosu. Fino je Terzinjo dogovorio sebi isplatu na ruke. 

Da jebote, nisu onomad Terza i grcki mu brat pricali o kvalitetu sarme u srbiji. Koji su to lopovi.

RN5wWzt.jpg

Edited by Cavani
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...