Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

On 12/20/2019 at 3:14 PM, Mustafa Dogan said:

De mi reci sta je sa Radinovicem? Jel ziv? Gdje, sta radi? Vjerovatno Saban zna vise oko njega, al njeg ne mozes cesto uhvatit posto je stalno na relaciji Sarajevo-Podgorica-Atina.

Izvini što kasnim sa odgovorom - pobjegao sam par dana van "civilizacije" - blagorodno je djelovalo (djelom i zbog dešavanja u KK)

Kao što je forumaš Konstantin napisao - Duško predaje fizičko u Malmeu. Dodao bih da predaje u osnovnoj školi, pokušao je par godina kao pomoćni trener u nekom švedskom drugoligašu, takođe i vodio omladince Malmea, ali mu definitivno odgovara nešto "mirnije". Potvrda tome je što se vezao za Švedsku-više mu prija od Nikšića 😅, rijetko dolazi. Ima troje djece, svi su odrasli tamo.

Kao što sigurno znaš, naslijedio ga je "tvoj" Bosanac - Risto Vidaković. Odličan bek, šteta što je u najgore vrijeme bio kod nas, ofanzivan - a morao je i biti jer sem 5-6 derbija (takav bio sistem u prvenstvu + kup) nije se sretao sa ozbiljnijim protivnicima. Poslije igrao u Španiji...

Kad sam već "tu", malo i o sadašnjosti - Miloje HVALA, završio si jedan ciklus koji je mogao samo da ide "nadolje" - odlaziš kao Pobjednik i pored najubjedljivijeg evropskog poraza u istoriji (uz 2-3 slična - takvo je vrijeme došlo 🙄)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Radoš Nikšić said:

Izvini što kasnim sa odgovorom - pobjegao sam par dana van "civilizacije" - blagorodno je djelovalo (djelom i zbog dešavanja u KK)

Kao što je forumaš Konstantin napisao - Duško predaje fizičko u Malmeu. Dodao bih da predaje u osnovnoj školi, pokušao je par godina kao pomoćni trener u nekom švedskom drugoligašu, takođe i vodio omladince Malmea, ali mu definitivno odgovara nešto "mirnije". Potvrda tome je što se vezao za Švedsku-više mu prija od Nikšića 😅, rijetko dolazi. Ima troje djece, svi su odrasli tamo.

Kao što sigurno znaš, naslijedio ga je "tvoj" Bosanac - Risto Vidaković. Odličan bek, šteta što je u najgore vrijeme bio kod nas, ofanzivan - a morao je i biti jer sem 5-6 derbija (takav bio sistem u prvenstvu + kup) nije se sretao sa ozbiljnijim protivnicima. Poslije igrao u Španiji...

Kad sam već "tu", malo i o sadašnjosti - Miloje HVALA, završio si jedan ciklus koji je mogao samo da ide "nadolje" - odlaziš kao Pobjednik i pored najubjedljivijeg evropskog poraza u istoriji (uz 2-3 slična - takvo je vrijeme došlo 🙄)

 

Znam bolan Ristu pitara. Igro u uoci rata u Torpedu.

Polago kod nas trenersku, prije nekih 10-ak godina...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Valensija said:

Ima tu jos jedna bitna stvar.

Uefa je do sada donirala milion eura klubu koji navrsava 100 god. postojanja, a igra najvisi stepen takmicenja. 
Od 2021 ta donacija ce biti povecana na nekih 3-5 mil.

Graficar je osnovan 1921.😀
 

To je i Macva uradila, dosli do prve lige da uzmu pare od Uefa kad slave 100 godina postojanja

Inace ce biti jako zabavno citati gluposti oko prelaznog roka.

 

Kurir nam dovodi Balotelija , naravno sve preko veza Dekija Stankovica 😎

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Навијачи очекују да Станковић створи игру по њиховом укусу у домаћим оквирима...

- Црвена звезда не зна да игра дефанзиван фудбал, али хоћу да паметно доминирамо и будемо агресивни. Да не дамо противнику да дише, на томе ћу највише да радим. Волим изазове и не бежим од одговорности, било који посао је тежак. Замислите колику привилегију имам да водим моју Црвену звезду. Једва чекам први састанак, тренинг, утакмицу...Играчи нека лепо одморе, биће рада – поручио је Станковић.

 

 

Мило ушима јесте али биће посла на припремама у смислу промјене филозофије. Такође Мурињо којег је помињао раније тешко да се уклапа у ову фудбалску филозофију. У сваком случају биће занимљиво...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Па добро видјећемо, још није ни почео.

 

Него:
 

Quote

 

"Ja imam ugovor tri i po godine sa Crvenom zvezdom. Na početku sam rekao, kada sam produžio, da ovde ostajem do kraja karijere, tako da za sada stoji ovako", kaže Borjan, koji ističe da postoje ponude iz inostranstva.

"Postoji dosta ponuda, ali ništa da me zadovoljava da bih išao sa svojom porodicom negde. Ovde mi je mnogo lepo, volim da izađem na ovaj stadion, da igram pred ovim navijačima. Za sada sam tu, ali sve zavisi. Moram da sednem sa upravom kluba i da vidim da li oni žele da idem ili da ostanem. Želja mi je da ostanem i osvojim treću titulu zaredom".

 

Ukoliko stigne "bezobrazna" ponuda iz nekih od finansijskih jačih zemalja Bliskog istoka za reprezentativca Kanade, pitanje je da li će crveno-beli moći da joj se odupru.

"Iskreno ja nisam za to da idem tamo. Ne bih da vodim malog tamo, on ide ovde u vrtić. Želim da ovde uči školu i da se obrazuje. Za sada pare nisu te koje mogu da me odvedu negde, iskreno", jasan je bio Borjan.

 

 

Сваком нормалном је јасно да је Борјан један од највећих приоритета да остане, да не размишљамо о голману, заврши каријеру и нека одмах настави као тренер голмана. Ни они старији се не могу сјетити када смо имали бољег голмана.

Из ових пар изјава је свима јасно ако стока прода Борјана, није до њега.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Jeste, mi imali Sedorfa, Krleta i Causica za te dve pozicije, a Caus morao da igra, pa je Krsticic morao da ide. 

 

Nidje veze. Krstcic jeste otisao, iako nije bas to hteo, ali nidje veze da je zbog Causica. Pa njih dvojica su dobar deo jeseni i igrali u tandemu, a vec tad se naziralo da je gardista promasaj, a vec na prolece je bio i klupiran, tako da besmislena prica. 

 

Mada nije tacno da Krsticic bas nije hteo da ide. Veca je krivica kluba, ali nije ni blizu slucaj kao sa Joveljom koji je bukvalno morao da ode, iako ne da nije hteo, vec ne prica sa ljudima iz kluba zbog toga sad. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...