Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

2 minutes ago, ZiS said:

 

Nemoj...ostavi za neki grobarski forum...

 

Sta me briga za grobarske forume, ja pricam ovde o nasoj igri koja NE POSTOJI!

Just now, prolup said:

Aj da je potrošio nego zaštekao+piksle, kontam da će u penziju lagano koliko nas je ojadio.

 

Mislite da se on i precasni Mrkela nisu ugradjivali? 🙂

Link to comment
Share on other sites

Veliko postovanje za Vladana Milojevica,odlucio je sam da ode i pri tome ne trazi nikakvu finansijsku nadoknadu,raskida ugovor na svoju stetu.

 

Ma sta ja mislio o njemu kao treneru,poneo se kao veliki covek i naklon do poda.

 

Sto se tice Dejana Stankovica,super je lik i drugarcina ali kao trener je dosta upitan.On je bio pomocnik u Udinezeu Andrei Stramaconiju  koji se medju italijanima smatra najgorim trenerom Intera u istoriji.Stramaconi je iz svakog kluba oteran govnjivom motkom.Pri tome Dekijev trenerski uzor je Murinjo cije ekipe igraju anti fudbal.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, prolup said:

Miloje odlazi a Mrkela i Terzić ostaju. Šta ti misliš ko se tu najviše ugrađivao i je li ovakav red odlazaka ok?

 

 

Ne mislim da je ok. Ja sam i rekao da ako ode Miloje moraju otici svi. Jer potroseno je 100 miliona za tri godine a tim nije napredovao, i igra nije napredovala, dugovi nisu vraceni.

4 minutes ago, Čombe said:

Veliko postovanje za Vladana Milojevica,odlucio je sam da ode i pri tome ne trazi nikakvu finansijsku nadoknadu,raskida ugovor na svoju stetu.

 

Ma sta ja mislio o njemu kao treneru,poneo se kao veliki covek i naklon do poda.

 

Sto se tice Dejana Stankovica,super je lik i drugarcina ali kao trener je dosta upitan.On je bio pomocnik u Udinezeu Andrei Stramaconiju  koji se medju italijanima smatra najgorim trenerom Intera u istoriji.Stramaconi je iz svakog kluba oteran govnjivom motkom.Pri tome Dekijev trenerski uzor je Murinjo cije ekipe igraju anti fudbal.

 

Slazem se, nije vreme za Stankovica. Bolje prosinecnog da vratimo.

Link to comment
Share on other sites

Ako Borjan ode, dzaba nam sve.

 

Milojevicu hvala sto je bio jedan od najzasluznijih za ove uspehe, ali verovatno je svima, pa i njemu, jasno da je vreme bilo da i Zvezda, a i on krenu drugim putem.


Isao je uzlaznom putanjom godinu i po dana i onda je, iz nekog razloga, krenuo nizbrdo. Da li je dostigao svoj plafon, da li nije imao motivaciju, da li mu se neko mesao u posao, da li je do toga da nije dobar u odabiru pojacanja, nije ni bitno.

 

Odlazi tako sto nije dozvolio da se raspadne sve kao kula od karata i da, mozda, bude najuren, vec kao legenda novije istorije Zvezde.

 

Svi ovde znaju da nisam njegov fan vec godinu i nesto, ali rezultate koje je Zvezda za to vreme postigla su neoboriva cinjenica da je uradio ono zbog cega je doveden, pa i mnogo vise nego sto su i navijaci, a i struka ocekivali. Moglo je i bolje, ali to je za neku drugu temu.

 

Vreme je da dodje neko ko bi mogao da nas fudbalski posalje na visi nivo. Nisu neke sanse, ali uvek postoji nada.

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Надам се да ће дежурни.. да не кажем шта барем да кажу хвала за све што нам је Милојевић дао за ове три године. Пре њега, групна фаза европског такмичења је била мисаона именица, а ЛШ само пусти сан и маштање.. Са хиљаду и једном маном, био је светло на крају тунела и човек који је дигао овај клуб на моменте у неслућене висине и дао нам прилику да се опет подсетимо како је то шибати се са најјачима.

Сада је свему томе крај.. Желим му пуно среће у даљој каријери. 

Сутра је конференција, капирам и опроштајна. 

Ја сам од свих који се помињу за Веселиновића. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Mustafa Dogan said:

 

Ostavio mu je amanet Kangu i Boakyea, dva kljucna igraca u kvalifikacijama za Ligu Evrope 2017.

 

Ostavlja Miloje Dekiju mnogo vise (ako tako gledamo), ako svi igraci ostanu: Bocko, Marin, Borjan, Garsija, VLP ( koji ima samo "ime" iz PL )...itd

 

 

40 minutes ago, StephenBob said:

 

Sta me briga za grobarske forume, ja pricam ovde o nasoj igri koja NE POSTOJI!

 

Mislite da se on i precasni Mrkela nisu ugradjivali? 🙂

 

Evo dolazimo i do novog nivoa... Milojevic se ugradjivao. Imate li vi BOTovi malo stida, ili je bitno da se sto vise opljune bez I jednog dokaza.

 

34 minutes ago, StephenBob said:

 

Ne mislim da je ok. Ja sam i rekao da ako ode Miloje moraju otici svi. Jer potroseno je 100 miliona za tri godine a tim nije napredovao, i igra nije napredovala, dugovi nisu vraceni.

 

Slazem se, nije vreme za Stankovica. Bolje prosinecnog da vratimo.

 

Prosinecki je, trenutno, ispod prosecan trener.

Svaka cast kao igracu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ако се већ мијења тренер онда је тајминг баш сада на полусезони. Прво да се ажурира ростер, одраде припреме са новим тренером а на крају крајева 11 бодова предности је а бодови се не полове оним кретенским правилом од раније. Чекати истек уговора до јуна па кренути у квалификације за мјесец дана са новим тренером је ван памети. Или ово или продужетак уговора. Да је Милоје остао из прве године још боље ојачан са 2 ЛШ дигао бих обе руке за продужетак уговора. Међутим он даље не може. Сад смо подигли љествицу (да се разумијемо не спори се ни његова заслуга) и тренутно је минимум минимума озбиљна игра и какав такав систем у домаћој лиги управо због будућности јер је лакше ажурирати ростер који свакако морамо редовно да радимо. Већ сам писао више пута, она његова рука напријед против Краснодара дала ми је наду да ће бити у стању да напредује а уствари свака година је што се тиче игре (у односу на ростер) била гора иако се изборио за предавања на Харварду. Прошлу сезону смо за Европу  бар имали дисциплину и трчање, ове године ништа, као распуштена банда. Нити је Тотенхем неки евро гигант нити је уобичајено да игра финале ЛШ, па је Покетино мало послије 9 комада баш нама, смијењен. Очекује се једноставно више у односу на уложено, више у односу на тренутно стање, како год.

Ако је све ово истина са Декијем Станковићем, као и за све остале чекамо неки период са утакмицама, па да дамо први суд...

Link to comment
Share on other sites

Miloju zelim srecu u nastavku karijere. Trofeji i Evropa su nesto po cemu cu ga pamtiti. Po igri, narocito ovih zadnjih godinu dana, nikako. Mislim da je kod njega pre duzeg vremena doslo do zasicenja, ekipa ne igra dobro uprkos rezultatima, i ovo nije neocekivano. Ipak, ostavio je dubok trag.

 

Videcemo sta ce nasa vajna uprava sad da skuva. Rezultati prvog tima verovatno su pokrili mnoge mahinacije. U svakom slucaju, ne ocekujem da sleperi prestanu da dovoze drvnu gradju i odvoze novac iz kluba. Samo da vidimo iza koga ce pokusati da se sakriju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta da mislim o Veselinoviću, ne uliva mi poverenje nikako. Jeste da i Milojević nije došao sa nekom reputacijom ali mislim dam treba neko jače ime, neko ko će biti autoritet kod ovih igrača a ujedno da može da izdrži bočne udare ako ne krene sve po planu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ZiS said:

 

I na kraju tim koji je vec obezbedio titulu i moze poptuno rastereceno da odigra prolecni deo prvenstva, da se navikne na novog trenera, da se namesti za sledece kvalifikacije, tim koji hvala bogu nema "strucnjake" tvog profila u svojoj blizini...

 

Obezbedio titulu u prvenstvu u kojem mozes da budes samo prvi ili drugi.

 

Milojevic ce ostati upamcen po 3 grupne faze evropskih takmicenja, sigurno ne bi bio uspesan da je osvojio tri titule u prvenstvima kao sto je nase. Mislim da je jedini spas i smisao u regionalnom takmicenju, tu je zaista uspeh biti i prvi, a cak i drugi. Radonju sigurno necu pamtiti po KLS i kupovima, pamticu ga po tome sto je osvojio 3 ABA lige u nizu i sto smo dva puta imali blistavu sezonu u Evropi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala Vladane za sve. Bilo je i gresaka, pogotovo u poslednjih godinu dana, ali Krasnodar, Salzburg i Liverpul ostaju za sva vremena. 

 

Sto se tice Dekija, jedan od heroja mog detinjstva opet u klubu. Ne znam kakav ce biti trener, ali sam siguran da je to covek koji iskreno voli ovaj klub i da mu nece ciniti nazao. Srecno majstore, da budes veci trener nego sto si bio igrac. 

 

P.S. Jel neko zna, da li ostaje Kosanovic ako ide Miloje?

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, goldberg said:

Mislim da je jedini spas i smisao u regionalnom takmicenju, tu je zaista uspeh biti i prvi, a cak i drugi.

 

To moze samo na video-igrici. UEFA ima izricito negativan stav o regionalkama - s pravom.

Razlozi:

1. UEFA je stvorila najjace i najprofitablinije takmicenje u historiji sporta koje se zove - UEFA Champions League. Zarad nekih Balkanaca, Balta, Finaca, Norvezana, nisu ludi da uniste taj koncept, da uniste sistem takmicenja, da se zavlace u razlicite kriterijume, da podsticu korupciju unutar svojih clanica, svi imaju sansu, svi ucestvuju, pa nek izvole, nikome ne zabranjuju ko nema domacu ligu (samo Lihtenstajnu jer je nema)

2. U UEFA ne rade fudbalski amateri da sebi pred ocima dozvole fudbalski ULEB. Pukne li na bilo kom savu, sljeduje lancana reakcija.

3. o ''regionalkama'' - bez para i stotina miliona € investicija svaka ce bit bliza svom trenutnom nacionalnom nivou, nego ozbiljnom evropskom

4. savezi nemaju interes za regionalnom ligom, Dinamu, Zvijezdi, Partizanu, Mariboru, Rijeci ona ni ne fali, od UEFA-takmicenja vec imaju ozbiljne prihode za domace uslove, i napreduju sukcesicno, barem su u tom trendu napretka i jacanja konkurentnosti

5. 99% Slovenaca i 95% Hrvata ne zeli regionalnu ligu

Licno: nerede na tribinama Grbavice da gledam protiv Zvijezde, Partizana, Dinama, Hajduka - neka hvala! Ne fali(te) mi. Moze i ovako da komuniciramo sa razdaljine. Ljudski, civilizirano, bez uvreda, lomljave stolica i je-be.

Moja Grbavica je jednom vec (iz)gorila. Nikad vise!

Spoiler

 

 

Edited by Mustafa Dogan
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...