Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Just now, tsva said:

s kojim razlogom?

Pa recimo da nema sanse da bi izdrzali da ne primimo gol od Cukarickog. Jedini igrac sredine terena je bio Vulic. Hajde onda svaku utakmica da krecemo sa Benom na stoperu, Garsijom i Vukanovicem kao bekovima, i Pavkov, Tomanr i Boaci u spicu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Železničko gnomče said:

Pa recimo da nema sanse da bi izdrzali da ne primimo gol od Cukarickog. Jedini igrac sredine terena je bio Vulic. Hajde onda svaku utakmica da krecemo sa Benom na stoperu, Garsijom i Vukanovicem kao bekovima, i Pavkov, Tomanr i Boaci u spicu.

previse stranaca al inace odlicna ideja

 

 

Cukaricki igrao sa klincima koji su ostavili dobar utisak. Mi klinaca nemamo.

 

Da smo izasli s 2 spica mogli smo i 5 komada da im damo.

 

Mnogo smo neefikasni za kvalitet koji posedujemo.

Edited by tsva
Link to comment
Share on other sites

Gledam spisak domaćih trenera, pa ovo je plač pravi, nije ni čudo da smo treća liga u fudbalu. Ako precrtamo bivše igrače/trenere FKP, mada Paunović bi sjeo, spisak mi je ostao na 3-4 imena. Muslin, Jovanović, Vukomanović i ovaj R.Popović, nemam pojma kakav je lik al eto radio je u Saragosi kontam nije baš propalica kao većina. Možda nahvatamo i neko pristojno ino ime, mada sumnjam da će se zadržati kad vidi gdje je i kod koga došao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa napisao sam, može i strani ali sumnjam da strani trener ima volje i da mu se da uopšte balansirati između šipke, Mrkele, Terzića, Vučića, mapetovaca koji znaju sve bolje i hoće atomski fudbal, Ling Long lige i svega ostalog. Sa druge strane Vukomanoviću bi recimo ovo vjerovatno bio vrh trenerske karijere pa sumnjam da je lud da preskoči.

Link to comment
Share on other sites

Gospodinu Milojevicu ne moze sacica namcora i narikaca oduzeti ono sto je uradio i sto ostaje zapisano...Najuspesniji trener u postbarijevskom periodu, zasluzan za prvo prolece u Evropi, za prva ucesca u LS, za pobedu protiv prvaka Evrope, za to sto nam je sada neuspeh kad ne izadjemo iz grupe evropskih takmicenja...Dubok naklon za ovog coveka, svakako ce zlatnim slovima ostati upisan u bogatu istoriju Crvene Zvezde...

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Naravno da hoce biti upisan zlatnim slovima bez obzira sto ce mali broj ljudi na ovom forumu to predstaviti kao splet srecnih okolnosti.Sada nam ostaje da se cesemo koga ce Terzic postaviti kao njegovog naslednika i koje ce kombine mrkela dovesti kao pojacanja

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Quote

 

Milojević uz aplauz: Idemo dalje!

Nedelja 15 decembar 2019 / Izvor: mozzartsport.com
Šef stručnog štaba crveno-belih obradovao navijače
darjan_nedeljkovic.jpg
Darjan Nedeljković [email protected]

Novinar

 
 
 
Milojević uz aplauz: Idemo dalje!
 
 
 

Misteriozna izjava posle pobede nad Čukaričkim, opšti utisak u klupskim kancelarijama da je Vladan Milojević posle dve i po godine ostao bez snage da nastavi, ali i izjava koja je naterala kompletnu crveno-belu javnost da odahne i srećna ode na spavanje. Najuspešniji Zvezdin trener u postbarijevskoj eri izazvao je salvu aplauza na klupskoj svečanosti u hotelu Hajat najavom da će ipak ostati na klupi bar do isteka ugovora 2020. godine.
Čestitam jesenju titulu svim zvezdašima. Lepo su rekli Dragan Džajić i Zvezdan Terzić da smo imali fenomenalnu godinu sa fenomenalnim rezultatima. Mogu da zahvalim porodici i deci, kao i porodicama svih igrača. Bili smo mnogo van kuća. Više poznajem saradnike, nego moje najmilije“ , počeo je Milojevića besedu i taman što su se prisutni gosti zabrinuli...
Mi idemo dalje. Normalno, na pola puta smo stali. Idemo dalje“, rekao je Milojević i izazvao gromoglasne aplauze.

Borba se dakle nastavlja. Iako nije uvek laka...
Ja bacam akcenat na svlačionicu, jako sam zahtevan prema igračima. Pored  moje dvoje, to su sve moja deca. Mnogo puta i ja pogrešim, jer ne greši samo onaj ko ne radi. Ponosan sam na sve njih i jako ih volim”.

 

 

Неће он ниђе.

Лепо је њему,  много.

Игру ко јебе, за то ће се побринути стадион...

Edited by Константин
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Spooky said:

Terza, ako se zainati, ce to iz svog dzepa da finansira.

 

Pa sta mislis zbog cega se igralo 6-0 na PSZ :default_coffee:, mada meni i ovo sa Olimpijakosom lici kao 3 za 3 s obzirom kako i kada su padali pobednicki golovi u BG-u i Atini.

 

U svakom slucaju hvala Milojevicu za uspehe u Evropi. 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...