Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Just now, Shunsuke Nakamura said:

Kako te nije sramota da napises da smo veceras bili bolji? Citavo drugo poluvrijeme nijesmo postojali na terenu, poslednjih 20 minuta nijesmo centar prelazili, branili smo se bukvalno sa 11 igraca. Borjan nas je drzao u utakmici.

 

Sasvim korektno smo odigrali drugo poluvreme, do nekog 70.minuta. Jesmo se tad povukli, al to je nasa igra, nemamo mi kapacitet da se nadjebavamo s njima, dok oni jure rezultat. Ljudi imaju bolji tim od nas poprilicno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jebi ga, kiksali smo sa pojačanjima opasno, stranci nam ni za q... nisu. U utakmici za prolaz Kanjasa nema ni u priči a prodaju nas Tomane i Jander. Mislim da Milojević treba da ode, ne zato što ćemo napredovati, naprotiv, nego je dosta bio štit Terziću, Mrkeli, Duhu koji lebdi, i svemu drugom što smrdi oko kluba. Za nas ovakve i nije neko bolji od Krunića, Jankovića i sličnih.

Link to comment
Share on other sites

Sad gomilaj drvnu gradju. Daj nekog Petka i Robinzona sa Devicanskih ostrva. Daj nekog subotickog Mesija, jebem li vam, sve da vam jebem. Mrkelu isutirati iz kluba odmah. Miloje, hoces kao Fergi pa da se pitas. Zapomagao si da ti dovedu vecinu ovih idiota koje su ti doveli. Eto ti ih, jebi se sa njima. Jebo te Zander. Vodi ga kuci.

Mrs bre u picku materinu

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, red_white said:

Eto vam ga vasi stranci. Ajde ovom muceniku sto promasi penal covjek i da oprosti ali ovaj skandal od Zandera je bas sramota. Momci izginu 80+ minuta i onda udje debil da se po*ere po svemu. 

 

Docekao ksenofob srecu i radost.

 

P. S. Meni bar ulepsalo vece sto ga barem Luka dao za Real 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Modric

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

 

Sasvim korektno smo odigrali drugo poluvreme, do nekog 70.minuta. Jesmo se tad povukli, al to je nasa igra, nemamo mi kapacitet da se nadjebavamo s njima, dok oni jure rezultat. Ljudi imaju bolji tim od nas poprilicno. 

Kako smo mi to bili bolji? Jesmo mozda imali vise sansi? Koje su nase sanse osim penala? Oli se ispromasivao posteno veceras, Borjan je odbranio par dobrih suteva. Mi nijesmo postojali na terenu, samo smo napucavali loptu sto dalje da prodje vrijeme, u kontre smo isli sa 3 igraca najvise.  Miloje je igrao bunker, pa ako usere usere, nista drugo on nije uradio.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
Miloje majstorski spremio utakmicu. Bili smo ravnopravni, ovde je X bio najrealnije, ali smo mnogo puta bili gori pa prosli. Ne vidim sta je on trebao drugacije da uradi, cak nije ni pickarsi izasao kao sto ume. 
 
Prodali su ga igraci, kao i pred finale kupa. A tad je valjda trebao da shvati da simpatije treba da ostavi po strani, a da treba da mu igraju najbolji. 
Šta bi tek bilo da je nije majstorski spremio? Ispromašivali su se ovi iz Olija samo tako. Nismo postojali na terenu. A to ko ga je prodao, valjda zna on sam, sa tim igračima je svakog dana. A ako je tačno da ga evo prodaju već koji, drugi, treći put, onda moram da dovedem u pitanje i intelektualne sposobnosti gospodina Milojevića.
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Vec dve sezone je Zvezda igrala ligu sampiona i nikakvu korist nije imala od toga,

 

Sve pare koje su legle je unistio trio Terzic,Mrkela i Milojevic.Umesto da iz sezone u sezonu budemo jaci,mi sve gori i gori.

 

Mrkela i Milojevic su insistirali na dovodjenju ovih amatera Zandera i Tomanea.Zander je napravio glupost decenije,dok sam za Tomanea znao da ce promasiti,videlo mu se po faci i stavu pri izvodjenju da je nesiguran i da ce promasiti.Sva pojacanja osim Marina su zestoko promasili,spucali su pare na balvane.

 

Milojevic je u vecini evropskih utakmica imao ludu srecu,veceras je to doslo na naplatu.Covek je insistirao na dovodjenju Causica i taj transfer je placen milion evra,Ekipa mu igra veci bunker nego italijanske ekipe sezdesetih godina.

 

Treba svi u klubu da daju svoju platu Milanu Borjanu,da nije bilo njega Zvezda ne bi videla evropu i  broj primljenih golova bi bio sramotan.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Generalno, ako cemo pravo, nismo ovogodisnjim izdanjem u LS ni zalsuzili da prodjemo...Sreca jeste sastavni deo sporta ali ona se zasluzuje...mi smo je prethodne dve sezone dobrano zasluzili odnosom, igrom, htenjem ali i znanjem...ove nismo, prosto kao pasulj...Nije smak sveta ako se neke pouke izvuku...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Shunsuke Nakamura said:

Kako smo mi to bili bolji? Jesmo mozda imali vise sansi? Koje su nase sanse osim penala? Oli se ispromasivao posteno veceras, Borjan je odbranio par dobrih suteva. Mi nijesmo postojali na terenu, samo smo napucavali loptu sto dalje da prodje vrijeme, u kontre smo isli sa 3 igraca najvise. 

 

Imao je sansu Marin odmah posle penala, imali smo u drugom poluvremenu kad je Vukanovic umesto da sutira trazio duha u petercu, imao je i Marin kada je iz okreta sutirao, a mogao je da se strpi, imao je i Van La Para kada je umesto dodavanja odlucio da sutira sa 25 metara, iako je imao tri igraca.

 

Koliko bi ti prilika u situaciji dok ekipa ima pozitivan rezultat? 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mile1 said:

ajde prestani da kenjas vise

jeste sreca je da dva puta igramo LS i jedno prolece u evropi to dolaska miloja mogli smo da gledamo to samo na tvu

 

Kenjao ja ne kenjao, činjenica je da smo gomilu utakmica dobili tako što su nas sabili u 16 metara, promašili milion šansi, ispogađali gomilu stativa i prečki, a mi dali nekoliko user golova ili prošli na penale. Ako ti to zoveš znanjem i kvalitetom neka, u mom pojmovniku to je ludačka sreća, naraočito ako se ponavlja više puta uzastopce.

 

Mi NE IGRAMO jebeni fudbal. To je poenta svega, mi igramo antifudbal uz ogromnu pomoć sreće. Da daš nekom detetu koje tek počinje da se interesuje za ovaj sport da gleda samo naše utakmice, nikad u životu ne bi otišlo na stadion. Igralo bi kriket ili se bavilo boćanjem. Boli koliko je kurac od ovce jalovice ovo što mi prikazuemo na terenu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

vidi, danas mozda nismo zasluzili da ispadnemo, al s obzirom  na mafijasku domacu drvnu gradju koju tvorzan drugu godinu za redom dovodi, kao i strance koje je sam miloe birao, nismo zasluzili ni kopenhagen da prodjemo, a kamoli da udjemo u ls.

kad se sve sabere i podvuce, moze se reci da je bilo: idi mi, dodji mi, koji ces mi kurac.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...