Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Just now, Green23 said:

Pa čime smo zaslužili? Oli je igrao fudbal protiv Bajerna i Totenhema, i nas su useravali do crvenog. 

 

Onda da ne izadju na drugo poluvreme? Oly je igrao protiv Bajerna i Totenhema, davao golove i gubio. Razumem ja tebe, daj da igramo makar kao ljudi pa i neka gubmo, primili 18 i dali 0 u tri tekme zaredom, ali ovde i nerešeno vodi dalje u LE. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vepar said:

Ma debil se zaletao da suta

 

Klasicni balvan bez osecaja... ono, udario je pa gde ode

 

Ivanic bi bolje sutirao, bar bi gadjao gol

 

 

 

Ivaniceva lopta se ne bi dokotrljala do gola...

 

Just now, Vredni mrav said:

Realno dobro poluvreme.

 

Tomane pokazao zivosti ali penal...

 

Marin se probudio ali ono je morao završiti sutem

 

Aleksa igrac manje

 

Trebaju nam izmene, Zander i Boaci sto pre.

 Ne tupi, molim te... Dobro poluvreme??!!  Do 43' nismo vezali dva pass, sredina terena ne postoji, Petrovica obikaze kao cunj, Ivanic dva dodira sa loptom i otvorio dve kontre... 

 

Milinovic svaka lopta nisugurna, lose se postavlja i spor je..

 

Rodic izgubljen u prostoru i vremenu. Garsija igra previse nazad i pomaze Gobeljicu, za sada odlicno, ne postoji u ofanzivi.

Gobeljic za sada jedan od najboljih na terenu, uz standardnog Borjana... 

 

Jbt, ne mogu da verujem da Petrovic i Ivanic igraju pre Vulica... 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Laki Juan said:

Petrović je za sada odličan, Ivanić mnogo greši, ali zatvara. Gobeljić prijatno iznenađenje. Što se tiče odbrane ima grešaka, ali dobar posao je odrađen, za sada.

 

Petrovic je imao jedno 5-6 neverovatnih gresaka da ovo ostalo ako je i licilo na nesto, ja sam zaboravio... Mada to je samo moje misljenje...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ravnopravni smo. Marin majstorski kod penala, ali majstore, moras da preuzimas odgovornost u ovakvom trenutku, zato si kapiten, a ne da neki no name iz Portugala sutira. 

 

Penal katastrofa izveden. Treba biti majstor i sutirati po sred gola pa pogoditi precku. Pritom se sarlatanski zaletao i premisljao gde ce da sutira. 

 

Nama ozbiljno fali neki dobar MC. Ne vredi, Njegos i Ivanic su jedno 10 lopti pogubili, a nisu tolko duela zajedno uspeli da dobiju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

Ravnopravni smo. Marin majstorski kod penala, ali majstore, moras da preuzimas odgovornost u ovakvom trenutku, zato si kapiten, a ne da neki no name iz Portugala sutira. 

 

Penal katastrofa izveden. Treba biti majstor i sutirati po sred gola pa pogoditi precku. Pritom se sarlatanski zaletao i premisljao gde ce da sutira. 

 

Nama ozbiljno fali neki dobar MC. Ne vredi, Njegos i Ivanic su jedno 10 lopti pogubili, a nisu tolko duela zajedno uspeli da dobiju.

Ja sam mislio da je Pedja Mijatovic bio majstor. Mozda gresim.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...