Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Не могу да верујем да људи верују у продавање утакмица у Лиги шампиона. Нарочито у једној где се одлучује да ли ћеш на пролеће, или не.

Ми ако изгубимо вечерас то ће бити из једног простог разлога, а то је јер смо слабија екипа од Олимпијакоса 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Apropo omladinaca, Babic moze biti najozbiljniji igrac, ali mora da radi na glavi u smislu veceg samopouzdanja i uopsteno kurcevitijeg igranja na terenu. Radule svakako posle njega, pisao sam da ima brutalnu nogu i uopsteno odlican sut. Dobar je i Pantovic, fizicki vec spreman za seniorski fudbal, i mentalno verovatno najjaci od ove dece.

 

Meni se Novakovic uopste ne svidja. Nit je 10, nit je 8, za sve mu fali ponesto. Burmaz isto ima fiziku, ali tehnicki je isti kao i sa 15 godina, sto je sramota za trenere koji su radili sa tim 2001. godistem, jer su svi igraci minimalno napredovali i nece dostici ni pola od onog sto mogu. 

 

Lukic pre Milikica svakako. Katic je isto dobar, sto se bekova tice solidni su, kao i Matic. 

 

Mali Lazetic je najozibljniji igrac u nasoj OS. Steta sto nije ranije usao danas. 

Link to comment
Share on other sites

Ima da "duva" kroz sredinu samo tako... Nema sanse da Njegos/Ivanic mogu da odigraju agresivno, nateraju protivnika na gresku i drzve visok ritam... 

 

Jos dva problema, ogromna... Necemo moci da iznesemo loptu iz nase trecine ..

Drugi, Marin ce imati previse def zadataka pored ovog dvojca + Mora da se vraca nazad po loptu, kreira i pokusa nesto u napadu.

 

Po bokovima ocekivano, pokusaj da se zatvori, ppsebno leva strana i na kontre Tomane i Garsija ugroze gol Oly-ja.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Боги said:

Не могу да верујем да људи верују у продавање утакмица у Лиги шампиона. Нарочито у једној где се одлучује да ли ћеш на пролеће, или не.

Ми ако изгубимо вечерас то ће бити из једног простог разлога, а то је јер смо слабија екипа од Олимпијакоса 

Eno ti Bljuc ili neko prica kada smo prodali protiv PAO, secas li se Celte? Secas li se D Zagreba pre par leta?

Nemoj biti naivan. 

 

Dajte potok dobri ljudi da vidim, mozda gresim 🙂 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Squabbit said:

Eno ti Bljuc ili neko prica kada smo prodali protiv PAO, secas li se Celte? Secas li se D Zagreba pre par leta?

Nemoj biti naivan. 

 

Dajte potok dobri ljudi da vidim, mozda gresim 🙂 

 

Ja nisam dobar covek, ali oraspolozio me prvi sneg :wink2:😛

Pokusaj "ovde":

http://livetv.sx/enx/android/

Edited by John Dies at the End
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni taj Babic djene djene... nekako isto nedorecen, nit je prebrz, nit ima brutalan dribling, nit sut... bice neki jsl prosek igrac kao i skoro svi ostali iz ove generacije... Burmaz kao neki kapiten i talenat, a ne ume obican pas da udeli

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

Kako tripozne ulaze ima karaiskakis. Ides u krug 10 min  dok se popnes.
Na tekmi nema "unoshenja" baklji, nose ih u rancu i dele redom.
Oko stadiona svu cirkaju, jedu mango.
Prava festivalska atmosfera

 

 

Edit:
isao na par njihovih derbija ranije

 

Omiljena pesma:
PAO kateva sto limani (u fazonu sidjite do luke nesto tako..)

Edited by Squabbit
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...