Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

3 minutes ago, Vredni mrav said:

 

Ivanic na toj poziciji da. Njegos ne. Izlazio je i sa svim drugim kombinacijama i nismo mogli loptu da iznesemo iz kaznenog. Duel nismo dobili u Ls sa kanjasom i jovancicem.

 

Njegos moze da udje al nikako ne treba da pocne. Ivanic treba da igra na toj poziciji i da proba da poveze odbranu sa Marinom a ne da ovaj dolazi na 20m od naseg gola po loptu

Na osnovi cega treba da igra rahmetli Ivanic pre Vulica?

Link to comment
Share on other sites

 

6 minutes ago, tsva said:

Na osnovi cega treba da igra rahmetli Ivanic pre Vulica?

 

Zato sto je pokazao da ima pregled igre kao Aimar, povezuje redove kao Emerson, jak u duelima kao Jaja Ture... 

 

Jebote, ovde ljudi pisu kao da je Ivanic juce stigao u Zvezdi, a covek dobio sto sansi i za godinu dana nije odigrao solidan mec, kamoli odlican

Link to comment
Share on other sites

Vulic je usao u igru u zadnjem mecu u prvenstvu. Nije on povredjen nego piksle sada forsiraju Ivanica opet posto je pre dve tekme imao 3 precizna dodavanja. Vulica je strucnjak terao na pozajmicu. Sreca pa decko ne ode. Ni Grke o BG ne bi dobili bez njega.

Link to comment
Share on other sites

 
 
Zato sto je pokazao da ima pregled igre kao Aimar, povezuje redove kao Emerson, jak u duelima kao Jaja Ture... 
 
Jebote, ovde ljudi pisu kao da je Ivanic juce stigao u Zvezdi, a covek dobio sto sansi i za godinu dana nije odigrao solidan mec, kamoli odlican
 
Ivanic na toj poziciji da. Njegos ne. Izlazio je i sa svim drugim kombinacijama i nismo mogli loptu da iznesemo iz kaznenog. Duel nismo dobili u Ls sa kanjasom i jovancicem.
 
Njegos moze da udje al nikako ne treba da pocne. Ivanic treba da igra na toj poziciji i da proba da poveze odbranu sa Marinom a ne da ovaj dolazi na 20m od naseg gola po loptu
Ivanic ne moze da poveze ni pertle, a kamoli vezni red i napad. Decko nijw za Zvezdu, i ne znam cemu ovaj mazohizam. Mislim da lagano gubimo dole, em su jaci, em sw mi sa kompozicijom tima sami ukopavamo.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

Zasluzuje Slavoljub pohvale za ovaj rezultat. Vidi se disciplina u igri i dobra fizicka pripremljenost. 

 

Ne znam ko moze od ovih momaka da igra za prvi tim, prvi put ih gledam, ali rekao bih da nema talenata u rangu Joveljica i Terzica.

Bas ono sto i nije najbitnije kad su ovakve selekcijw u pitanju

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Matador said:

Ceniš da ćemo sa 10 večeras ? 😄

 

Copy/paste progutalo Vukanovica.

 

On je jedini koji je ovde bas visak i bilo bi bolje da je zaigrao Zander. Pohvala Milojevicu sto igra sa samo jednim klasicnim z veznim.

Edited by Vredni mrav
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, n4l1m said:

ako je bocko zdrav, ne kapiram sta se miloe glumpira sa tomanetom, mada i onako nije bitno, s obzirom da je 3 za 3..:fantom:

Ajde ne piši gluposti. Što bi igrali Oli igrao 3 za 3 sa nama? Ne kažem da neće da nas pobede, ali ne vidim razlog da nas puštaju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...