Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

3 minutes ago, tsva said:

Koje tehnike?

 

Deksa je uz svu svoju bruku dao neke bitne golove i odigrao neke solidne utakmice?

 

Cime se Ivanic bavi uopste?

Kod Milovanovica je problem bio sto je najbolji fudbal igrao sa 18 godina. Posle toga sto stariji to gori.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, tsva said:

Koje tehnike?

 

Deksa je uz svu svoju bruku dao neke bitne golove i odigrao neke solidne utakmice?

 

Cime se Ivanic bavi uopste?

Deksa je imao strasan udarac, ali to sa tehnikom nikakve veze nema.

Ivanic je tehnicki najpismeniji nas igrac posle Marina. 
Onaj pokusaj pravdanja Zandera kod gola Spartaka ti je cist fail.

 

Edited by Valensija
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Valensija said:

Deksa je imao strasan udarac, ali to sa tehnikom nikakve veze nema.

Ivanic je tehnicki najpismeniji nas igrac posle Marina. 
Onaj pokusaj pravdanja Zandera kod gola Spartaka ti je cist fail.

 

 

Za gol nije kriv Zander. Jasno kao dan. Pitaj Miloja ko mu cuva protivnicke spiceve? Mislim jest on jajara al nije dunster.

 

 

Ivanic ako ima tehniku, istu bas vesto krije. Nista ne ume, nista nije pokazao, mekan je, picka je, spor je ... To sto ste se opet po zadatku aktivirali da ga promovisete nakon nelosih minuta koje uzgred nicim nije zasluzio, nece pormeniti cinjenicu da nije nista pokazao i da je posluzio da se operu pare kao i drvo mu Causic

 

 

 

Evo ga opet kriv Zander sto je Milunovic lenja raga.

Edited by tsva
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Valensija said:

Bez obzira na ovu glupost, mislim da nisi toliki dunster za ovu igru. Svako ima pravo na los dan, ovo je tvoj 100%.

 

А шта тебе спречава да наведеш примјере Иванићеве технике од када је дошао код нас? Што се тиче ове утакмице био је нон стоп невидљив. Имао један пас у простор и усрао код потенцијалне шансе на ивици 16 када су му пресјекли пас, остало као да није постојао на терену. Иначе обе аквизиције из Батеа у осносу на уложено-враћено жешћи злочин према клубу.

Edited by Константин
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Константин said:

 

А шта тебе спречава да наведеш примјере Иванићеве технике од када је дошао код нас? Што се тиче ове утакмице био је нон стоп невидљив. Имао један пас у простор и усрао код потенцијалне шансе на ивици 16 када су му пресјекли пас, остало као да није постојао на терену. Иначе обе аквизиције из Батеа у осносу на уложено-враћено жешћи злочин према клубу.

Mijesas slabu formu i tehniku.

Uporedjivati Deksu i Ivanica po tom pitanju je zaista teska glupost.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Valensija said:

Bez obzira na ovu glupost, mislim da nisi toliki dunster za ovu igru. Svako ima pravo na los dan, ovo je tvoj 100%.

 

 

A ja na zalst mislim da ti jesi cim ti je Ivanic fudbaler.

9 minutes ago, Константин said:

 

А шта тебе спречава да наведеш примјере Иванићеве технике од када је дошао код нас? Што се тиче ове утакмице био је нон стоп невидљив. Имао један пас у простор и усрао код потенцијалне шансе на ивици 16 када су му пресјекли пас, остало као да није постојао на терену. Иначе обе аквизиције из Батеа у осносу на уложено-враћено жешћи злочин према клубу.

 

da ima primer naveo bi ga

 

nema teorije da Ivanica uopste locira na terenu jer skoro nikad nema loptu ai kad dobije ne zadrzava je vec odmah prosledi protivniku

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Valensija said:

Mijesas slabu formu i tehniku.

 

 

 

Не мијешам ја ништа него ти и још неки имате фикцију да је Иванић  мајстор фудбала па се чак поредио са Марином:lol_2:

Ако за скоро годину дана колико је Иванић у Звезди не можеш да наведеш примјере технике не знам шта даље да причамо.

Link to comment
Share on other sites

Ja bih voleo da Milojevic u Atini proba nesto novo, jer deluje da mu je blok provaljen i da bas nema odgovor na presing. Za taj mec Gobeljic je cist visak na terenu.

 

Bilo bi dobro probati da  3 stopera, Degenek i Rodic desni i levi i Milunovic centralni. Zander i Mateo po bokovima. Dva zadnja vezna, Vulic i Kanjas i dva ofanzivna vezna Marin i VLP. 

Link to comment
Share on other sites

Rodic kao stoper :roflmao:

 

Ako su nam Totenhem i Bajern metali po 5,6 ne moraju jos i raspali grci

 

Milojevic nije nista uigravao za Atenu jer on sa ovakvom ekipom sigurno nece igrati. Ako nista Marin je odigrao 3 utakmice za redom i vratio se na visi nivo. Danas je bio genijalan. Sa druge strane bacanje 3 utakmice na Ivanica a davanje samo 20 minuta Vulicu je bruka ali je i ocekivano. Zvezda je Zvezda al piksla je piksla. Velja Nikolic opet nista al zato je Jovanca dobio sansu da se opet bruka na terenu.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Константин said:

 

Не мијешам ја ништа него ти и још неки имате фикцију да је Иванић  мајстор фудбала па се чак поредио са Марином:lol_2:

Ако за скоро годину дана колико је Иванић у Звезди не можеш да наведеш примјере технике не знам шта даље да причамо.

Naravno da mijesas. Dok god budes pogresno citao neces ni razumjeti. Mada, koliko god da se potrudis, tesko da ces opravdati druga za danasnje lupetanje.


 

Edited by Valensija
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, tsva said:

Rodic kao stoper :roflmao:

 

Ako su nam Totenhem i Bajern metali po 5,6 ne moraju jos i raspali grci

 

Milojevic nije nista uigravao za Atenu jer on sa ovakvom ekipom sigurno nece igrati. Ako nista Marin je odigrao 3 utakmice za redom i vratio se na visi nivo. Danas je bio genijalan. Sa druge strane bacanje 3 utakmice na Ivanica a davanje samo 20 minuta Vulicu je bruka ali je i ocekivano. Zvezda je Zvezda al piksla je piksla. Velja Nikolic opet nista al zato je Jovanca dobio sansu da se opet bruka na terenu.

 

Rodic kao neki bek ap za Zandera kada proleti napred i izgubi loptu. Zamisao je dobra.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, tsva said:

Ne ulazi cesto u sansu. Danas je iz 0 sansi dao golcinu. Deluje da je on bolja opcija za 4-4-2 neko kad je usamljeni spic.

 

Ja i mislim da mi u Pireju pocnemo s 4-4-2 s Boacijem i Tomaneom. Ali nece se to desiti.

 

Druga stvar, Garsija ce menjati Bena, ali ja od Zandera ne vidim ko bi bolje odigrao na levom krilu, bolji je i brzi od Vukanovica.

 

Neverovatno je da nisu Ben i Gajic registrovani, mnogo bi znacili.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Vredni mrav said:

Rodic kao neki bek ap za Zandera kada proleti napred i izgubi loptu. Zamisao je dobra.

 

Cekaj... Dogovori se sam sa sobom.Da li bi Rodic igrao stopera ili kao backup Zanderu na mestu beka, to sasvim dve razlicite stvari, i igraci mnogooooooo drugacije stoje u 3-5-2 nego bilo kojoj varijaciji  4-4-2.

 

Za takve uloge u Cz, su idealni Ben i Vukanovic, Zander nema kapacitet da pokriva komplet levu stranu.

 

25 minutes ago, tsva said:

Ne ulazi cesto u sansu. Danas je iz 0 sansi dao golcinu. Deluje da je on bolja opcija za 4-4-2 neko kad je usamljeni spic.

 

Da bi cesce ulazio u sansu i bio "produktivniji" moramo da menjamo nacin/sistem igre. Da se "spusti" lopta, igra brze, sta sto vise pasova ( a ne ovaj Engleski Championship 90tih fazon)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...