Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

17 hours ago, Markoss said:

Kako je Babic pokidao danas protiv Spartaka. Tri asistencije i gol. Brutalna partija. 

Ako menadžerska raga Krstović dobije šansu pre Babiće, FK treba ugasiti momentalno.

 

Dečko je maestralan, i jedan od retkih koji pored tehnike ima i fizičke atribute za seniorski fudbal.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Markoss said:

Dizem obe ruke za Birmancevica iz Cuke. 

 

lepe vesti, Milojevic ostaje, dovode se talentovani igraci, dace se sansa Gavricu, Erakovicu, to daje novu energiju, videce se i po poseti.

Ovako rade Dinamo Zg i Slavija, sve skupe sto vredi pa posle prodaju za velike pare.

@Markoss Kako ocenjujes Maronga? Meni se bas dopada, samo mi se ne svidja sto ga mnogo setaju, mozda gresim ali je klasican box to box.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno da se moze bolje!!!

Kako na planu dovodjenja/prodaje igraca, tako na planu unapredjenja igre.

Bukvalno postoji ogroman prostor za napredak u igri, dok o prrlaznim rokovima, uvodjenje mladih igraca u takmicarski ritam i prvi tim, sve je ispisano.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hej Pavkov said:

 

lepe vesti, Milojevic ostaje, dovode se talentovani igraci, dace se sansa Gavricu, Erakovicu, to daje novu energiju, videce se i po poseti.

Ovako rade Dinamo Zg i Slavija, sve skupe sto vredi pa posle prodaju za velike pare.

@Markoss Kako ocenjujes Maronga? Meni se bas dopada, samo mi se ne svidja sto ga mnogo setaju, mozda gresim ali je klasican box to box.

 

Mnogo je divlji igrac Marong, a opet nema neki izrazeni kvalitet za koji mozes da se uhvatis. Zanimljiv je, ali treba mu sigurno jos sezona ovog fudbala da bi mogao ozbiljnije da se ceni. Slazem se i ja da je box-to-box, uglavnom to i igra u Graficaru. 

 

Gavric, Erakovic i Stanojev idu na pripreme. Od omladinaca isto mozda bude neko isao. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Markoss said:

Dizem obe ruke za Birmancevica iz Cuke. 

Mozes objasnjenje zasto? Ne pratim nasu ligu sem Zvezde. Kakav je igrac? Moze li odma da bude starter? Ne vidim svrhu njegovog dovodjenja ako ce se dati sansa Gavricu a tu su jos Garsija, Vukanović, VLP, Ben, Simic, Jevtovic. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, VukVule1988 said:

Mozes objasnjenje zasto? Ne pratim nasu ligu sem Zvezde. Kakav je igrac? Moze li odma da bude starter? Ne vidim svrhu njegovog dovodjenja ako ce se dati sansa Gavricu a tu su jos Garsija, Vukanović, VLP, Ben, Simic, Jevtovic. 

Poseduje sjajnu tehniku, konkretan, sjajan u situaciji 1 na 1... Bio bo pojacanje. Ove sto si naveo, vredni ostanka i nekog boljitka su Garsija, Gavric i Ben. Simic i Jevtovic nisu fudbaleri. Vukanovic je lose krilo, moze da se iskoristi kao spic. Za VLP imam dobro misljenje, ipak nista nije pokazao u nasem dresu pa ce proci kod ovih nasih bizgova kao Kafu. 

 

Bio bih prezadovoljan kad bi na prolece od krila imali Gavrica, Garsiju, Bena i Birmancevica. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hej Pavkov said:

Apsolutno verujem Milojevicu, uvidja on bolje od svih nas, prosto s ovim igrcima vise od ovoga se ne moze.

Veljko Nikolic je operisao kilu, nije bio na pripremama, vratio se skoro.

Uvidja evo prosla godina i par meseci. 

 

Veljko Nikolic je trebao da udje svaki put kad je ovaj uveo Jovancica ili kad je metnuo Ivanica ili Kanjasa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Niti ume da bude katastrofalan na vise pozicija u timu. Znam taj film. Gledao sam ga.

 

 

Quote

Mada naravno, Vladan Milojević ne posmatra stvari iz tog ugla, jer je za njega prva najbitnija. Zvezdin strateg je uoči meča sa Golubovima govorio i brojnim temama, kao i samopouzdanju koje nedostaje pojedinim strancima kako bi se pokazalo u pravom svetlu.
"Teško je za njih kada igraju jednu utakmicu, pa ne igraju dve. Ubija se samopouzdanje. Pogotovo kada je reč o špicevima, igračima koji vole da daju golove. Tako je, kako je i moraćemo to u budućnosti da vidimo. Pokušali smo da imamo konkurentniju ekipu za Ligu šampiona. Svi koji su kod nas imaju jako veliki kvalitet, ali mnogo njih baš iz tog razloga nisu pokazali mogućnosti i opravdali dolazak. Zato se donosi sud da nemaju kvalitet bez toga da smo ih videli u pravom licu. U fudbalu nema vremena, oni svaku šansu moraju maksimalno da iskoriste", kazao je Milojević.

 

Ovaj bas ne ume da proceni igraca. <is;im, super kriju  taj kvalitet. Lakse je zmiji naci noge. Ovo o konkuretnoj ekipi je tek prezalosno. Ni da se igra 15 minuta nismo kinurentni a ne 90.

 

Quote

Trener Zvezde je naveo da ga raduje profesionalizam igrača i njihov odnos prema obavezama.
"Posle svake pobede dobijate na samopouzadnju. Radujeme što smo u poslednje dve utakmice imali taj odnos, ali i prvi put izašli u istoj postavi. Samopouzdanje se zasniva na konstatnosti i, kontinuiranoj igri. Bio sam prinudjen da pravim dosta rotacija, a ja nisam pobornik toga. Imamo veliki fond igrača, i to smo činili iz raznih okolnosti".

 

Cim je bio prinudjen znaci da se ne mesa u svoj posao.

 

Quote

Trener crveno-belih je istakao da je veliki fizički i psihički napor pošto je ekipa okupila 10. juna praktično bez pauze od tada, ali da se igrači dobro drže.
"Liga šampiona je na većem nivou od našeg takmičenja, mnogo zahtevnije u svim segmentima. Ne samo Liga šampiona, već i Liga Evropa. Možda je mnogo lakše ekipama iz velikih liga koji igraju na tom nivou, gde ima i jačih utakmica u Premijer ligi, Bundesligi, Seriji A, nego u Ligi Evropa. Da postoji razlika, postoji. Ali, želeli smo da budemo tu i sada moramo da se borimo. Borićemo se koliko god budemo mogli. Da možemo bolje, sigurno možemo", rekao je Milojević.

 

od ovoga nije tesko bolje, tesko je gore

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Ahmet Sabo said:

Poseduje sjajnu tehniku, konkretan, sjajan u situaciji 1 na 1... Bio bo pojacanje. Ove sto si naveo, vredni ostanka i nekog boljitka su Garsija, Gavric i Ben. Simic i Jevtovic nisu fudbaleri. Vukanovic je lose krilo, moze da se iskoristi kao spic. Za VLP imam dobro misljenje, ipak nista nije pokazao u nasem dresu pa ce proci kod ovih nasih bizgova kao Kafu. 

 

Bio bih prezadovoljan kad bi na prolece od krila imali Gavrica, Garsiju, Bena i Birmancevica. 

A Ben ostaje sigurno? 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, merosina said:

Markos@ U kakvom je stanju Petar Golubovic ? 

 

Nemam pojma, zaboravio sam kako izgleda covek.

 

Da se ozbiljno kuva oko malog Birme govore i ovi naruceni tekstovi na portalima gde se gura prica kako je nas navijac. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

- Imamo gust raspored. Posle teške utakmice u Lučanima, dočekujemo Spartak. Radi se o timu koji dobro igra, ima sjajne rezultate, a primetno je da su u poslednje vreme podigli formu. Imaju poznatu filozofiju i spoj iskusnih i mladih fudbalera. Biće interesantna utakmica. Spartak igra otvoreno, uvek su bili nezgodan rival i moramo da budemo koncentrisani i pripremljeni da tokom čitavog meča budemo na visini zadatka - ističe Milojević.

 

 

Хоће ли овај пеглатор икад о својој екипи?

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...