Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

15 minutes ago, Liska Manjina said:

Pročitah da smo zainteresovani za  malog Topića iz Voše! @Markoss kakav je tvoj stav po tom pitanju? Nisam ga pratio u mlađim kategorijama, ali sam čuo par finih stvari o njemu, meni iskreno deluje previše sporo i tromo, ali opet mali je uzorak.

Jovančić 2, kako stvari stoje.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Liska Manjina said:

Pročitah da smo zainteresovani za  malog Topića iz Voše! @Markoss kakav je tvoj stav po tom pitanju? Nisam ga pratio u mlađim kategorijama, ali sam čuo par finih stvari o njemu, meni iskreno deluje previše sporo i tromo, ali opet mali je uzorak.

 

Zanimljiv je igrac, ali je i meni sumnjiv zbog toga sto si naveo. Kolko znam, blizi je nama nego bilo kome. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ahmet Sabo said:

Jel Nemke zavrsio kurs za dobijanje pro -- licence? Znam da je trebao da ide u Englesku da zavrsi...

 

Ne bih znao. Znam da ga zanima to, ali dokle je dogurao s tim, nemam pojma.

 

Ponovo Vosa ima dobre klince. Meni se tu Zukic najvise dopada, ali Gavra je iskocio, pa je pitanje koliko bi bilo mesta za obojicu. Topic je zanimljiv, atipican, ali eto, imam i ja neke bojazni, jer neko je Grujic, a neko Racic, a decko je takav tip igraca. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Markoss said:

 

Ne bih znao. Znam da ga zanima to, ali dokle je dogurao s tim, nemam pojma.

 

 

Sad sam iskopao ovo:

 

Proslavljeni reprezentativac Srbije i legendarni kapiten Crvene zvezde i Mančester junajteda, Nemanja Vidić vraća se fudbalu! Popularna Stena, kako je tokom igračke karijere bio nadimak rođenog Užičanina, završio je trenersku licencu i odavno planira da uplovi u menadžerske vode.

 

vest je iz ove godine

 

Za mene prvi pik samo ako je realno.

 

 

Edited by Ahmet Sabo
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Don Laki Juan said:

To je u rangu naučne fantastike da se Vidić vrati u srpski fudbal. Ali videćemo, možda srce bude jače od mozga, ali iskreno sumnjam.

Željko Buvač je Hrvat i dobro znate da to nema teoretske šanse da prođe, pa i Robi koji je legenda Zvezde je prošao na mišiće i ako je "sever" bio kategorički protiv.

Što se tiče Montele tek tu mogu slatko da se nasmejem. Zašto bi trener koji je radio u seriji A došao u srpski fudbal? Nemamo mi te pare.

 

Montela je imao 1.5 M u Fiorentini. Kod nas bi mogao biti blizu sa bonusima. A motiv bi bio da konacno nesto osvoji u karijeri, posto je rekao bih malo frustriran u poslednje vreme. U Milanu je dobio otkaz kad je došao da odradi treninh i bio je zatečen. Pa je otišao u Sevilju i nije se proslavio uz to trpeo dosta omalovažavanja. Vratio se u Fiorentinu i već ga čeka novi nogobulj. 

 

Plus kad bi nas uzeo Montela, posle njega bi imali garantovanog Gatuza 🙂

Edited by Vredni mrav
Link to comment
Share on other sites

Ajmo malo da analiziramo finansijski aspekt dovodjenja trenera. Ovo su podaci za Seria A koji bi trebalo da su prilicno tacni a nisu ni previse bajati:

 

Allegri €7.5m (Juventus, 2020) 
Ancelotti €6.5m (Naples, 2021) 
Spalletti €4.5m (Inter, 2021) 
Di Francesco €3m (Rome, 2020) 
Gattuso €2m (Milan, 2021) 
Mazzarri €2m (Torino, 2020) 
Gasperini €1.4m (Atalanta, 2021) 
Inzaghi €1.3m (Lazio, 2020) 
Pioli €1.1m (Fiorentina, 2019) 
Giampaolo €1.1m (Samporia, 2020) 
De Zerbi €1m (Sassuolo, 2020) 
Maran €0.8m (Cagliari , 2020) 
Gasperini €0.7m (Genoa, 2019) 
Inzaghi €0.6m (Bologna, 2020) 
D'Aversa €0.450m (Parma, 2020) 
Simple €0.4m (Spal, 2020)
Andreazzoli €0.4m (Empoli, 2020) 
Longo €0.4m (Frosinone, 2020) 
Velazquez €0.350m (Udinese, 2021) 
D'Anna €0.350m (Chievo, 2019)

Edited by Vredni mrav
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Markoss said:

 

Ne bih znao. Znam da ga zanima to, ali dokle je dogurao s tim, nemam pojma.

 

Ponovo Vosa ima dobre klince. Meni se tu Zukic najvise dopada, ali Gavra je iskocio, pa je pitanje koliko bi bilo mesta za obojicu. Topic je zanimljiv, atipican, ali eto, imam i ja neke bojazni, jer neko je Grujic, a neko Racic, a decko je takav tip igraca. 

 

14 hours ago, Markoss said:

 

Zanimljiv je igrac, ali je i meni sumnjiv zbog toga sto si naveo. Kolko znam, blizi je nama nego bilo kome. 

Nagovorio sam kuma da kontaktira trenera Markića i da se raspita oko Topića, inače on vodi omladince Rada. Javlja mi da je ovaj imao samo reči hvali za momka uz konstataciju da uopšte nije spor već "usporen", odnosno da se radi o "posebnoj brzini" u kojoj momak igra. Inače tvrdi da se radi o odličnom tehničaru koji odlično čita igru, uz sjajno pozicioniranje i anticipaciju.

 

Sve na stranu veeelike pohvale za Lalata, gde god dođe napravi barem jednog fudbalera, ne boji se da gurne klince u vatru.

 

Ideja o dovođenju Cumica mi se nikako ne sviđa, mislim da nije kvalitet za Zvezdu i da imamo mnogo bolje igrače u našem omladinskom pogonu.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Pa i ako dođe Topić u Zvezdu najkasnije za 6 meseci će u inostranstvo, jednostavno mendzerski igrač koji donosi % banditima koji haraju u srpskom fudbalu.

Ovaj mali iz Radničkog je zanimljiv, ima brzinu što je danas stvarno retkost u srpskom fudbalu, vredi ga uzeti a koliko može p9okazaće vreme

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, laki perkos said:

Pa i ako dođe Topić u Zvezdu najkasnije za 6 meseci će u inostranstvo, jednostavno mendzerski igrač koji donosi % banditima koji haraju u srpskom fudbalu.

Ovaj mali iz Radničkog je zanimljiv, ima brzinu što je danas stvarno retkost u srpskom fudbalu, vredi ga uzeti a koliko može p9okazaće vreme

Godinu dana je mlađi od Jirke, a iskreno ne vidim da je kvalitetniji igrač od istog. Ne vidim zaista potrebu da dajemo neku lovu, a uz sve to imamo Gavrića i Radulovića na krilnim pozicijama. Starter sigurno biti neće, da ga čekamo i merkamo kako se razvija, stvarno nema potrebe, za to nam može poslužiti i Radulović.

 

Inače vidim samo da se pominju dolasci, sem najavljenog odlaska Kanjasa ne vidim da se još neko pominje. Imamo li mi uopšte ideju kako da rasteretimo igrački kadar? Načuo sam da je Ben najbliži odlasku, obzirom da samo za njega postoje ponude. Babić je projektovan za prodaju i mislim da ćemo uspeti da ga zavaljamo obzirom na činjenicu da je još mlad, a ima solidno iskustvo i kakav takav renome iz mlađih kategorija. Mene više brine to što niko ne pominje prodaju Simao Sabrose, izgleda da je on konstanta u našoj ekipi. Ne bih se iznenadio da u slučaju adekvatnih ponuda prodamo Borjana i Marina, deluje da im je dosta svega i da nemaju nameru da trpe sva sranja u koje ih je uvalio srpski fudbal, a to se pogotovo odnosi na Borjana. Sva sreća pa imamo adekvatnu zamenu u Popoviću!

 

Raduju priče da se ozbiljno računa na Velju Nikolića i da postoji mogućnost da dobije i mesto startera ako se pokaže na pripremama, dok je za Gavrića namenjeno mesto "prve rezerve" na krilnim pozicijama. Valjda to znači definitivan odlazak Jevtovića, što bi uz najavljen odlazak Bena smanjilo konkurenciju na krilnim pozicijama. Nadam se da bi mogli nekom utrapiti Simaa, pominjao se neki klub iz Izraela, a ne bih se bunio ni kada bi prodali Vukanovića.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Citao sam da je i Simic na spisku za ptodaji zajedno sa Jevtovicem. Realno jedino uz ciste papire da ih pustimo. Samo da ne natrpamo kadar polovnjacima iz JSL umjesto iz sopstvene skole a plasim se da ce tako da bude jer morace da se daju neki procenti Nisu, Subotici i slicno. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Liska Manjina said:

Godinu dana je mlađi od Jirke, a iskreno ne vidim da je kvalitetniji igrač od istog. Ne vidim zaista potrebu da dajemo neku lovu, a uz sve to imamo Gavrića i Radulovića na krilnim pozicijama. Starter sigurno biti neće, da ga čekamo i merkamo kako se razvija, stvarno nema potrebe, za to nam može poslužiti i Radulović.

 

Razlika između Jirke i Čumića je porilično na strani Čumića. Naravno, verovatno nisi imao prilike da ispratiš utakmice Radničkog pa ti je opravdano :classic_biggrin:  Zeznuli ste se sa Ranđelovićem i olako ga ispustili. Čini mi se da robujete tome da van ne trebaju superligaški igrači, domaći igrači, zarad dovođenja "zvučnih imena" tipa VLP, Kanjas, Tomane...sa nekima se pogodi, sa nekima totalni promašaj, razlika je samo u količini para koje puknete za ta navodna pojačanja.

 

Vidim i problem je što će neki % da ostane Radničkom, ali matematika kaže da i pored tih 20-30% koje bacite ka Nišu, zarada je očigledna. Šta god mislili o Pavkovu, setite se koliko je bilo negativnih komentara prilikom dolaska u Zvezdu i koliko se pričalo o uludo bačenih 300 000 €, a dobar deo navijača je tvrdilo da je sve to zbog pomoći Tončevu i da vam Pavkov uopšte ne treba. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...