Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Kao sto sam vec napisao, nama treba reorganizacija na svakom nivou, da je u te mladje kategorije ulozeno samo ono sto je dato za Radjiva, Causica recimo, nije da nema jos primera, uzese onog decka iz Crne Gore, da ne pricamo o Jirki itd its u smislu materijalnih uslova, smestajnih kapaciteta, kvalitetnoih strucnjaka koji ce biti korektno placeni a ne da se tale sa roditeljima da bi im dete uopste dobilo sansu da zaigra, pa cak i u takvoj konstelaciji mi dodjemo do neke kvalitetne dece al dzaba, neko treba da ih metne u tim, da ih istrpi i kada pogrese, ovako smo svakim danom sve gori, fizicka sprema nam je recimo osrednja.

Guramo teske mediokritete u tim umesto da nam vec standardno igraju Nikolic, Gavric pa i Erakovic, mislim lupam, frljam se imenima, ima ovde ljudi koji to bolje prate, ali kako moze mlad igrac da pokaze dali jeste ili nije ako ne igra.

Evo ga omladinci mogu da igraju i sa Tortenhemom i sa Bajernom i sa Olimpijakosom dok ovo starije na sve lici samo na organizovanu ekipu ne lici.

Mi ne mozemo da rutiniramo nikog iz super lige, sve na muku i gurku, skoro pa nijedna utakmica nije prosla bez kontraverzi, a onda dodje EL i odvale nas ekipe sto cak mi i ne smeta toliko kad bi mi igrali tako protiv ekipa iz prve lige Srbije

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Mili said:

Ne grijesi zato sto ne moze bolje vec zato sto su se mozda malo zasitili i on i trenutni igraci jedni drugih. U normalnoj sredini, vlasnistvu samo bi covjek s ludackom kosuljom trazio smjenu trenutnog naseg trenera Milojevica. 

 

A kakav posao radi nasa draga uprava, najbolje pokazuje izostavljanje jednog od najboljih igraca ekipe sa spiska za LS, ne kazem da bi s njim bilo neke dramaticne promjene ali opet nevjerovatno.

 

VladanOUT

MilojeGRCKA

Newcoach

Attacking football

 

A u tom slučaju je trener taj koji će otići, sigurno ne 15 igrača. 

 

Nema emocija kada su u pitanju veliki klubovi, primera koliko hoćeš, poslednji je Poketino, izgubio si svlačionicu, ekipa ti ni na šta ne liči, odlaziš. Nema veze što si igrao finale LŠ pre 5 meseci. Nama svaki igrač igra lošije nego prošle godine, pojačanja se nisu uklopila, pa nemoguće je da je problem u svih 15 igrača, u tom slučaju se zna ko je kriv. Hvala za sve, ali i za njega i za nas je bolje da se razilazimo na polusezoni, on će svakako naplatiti ove dve LŠ, ništa se ne brini.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Markoss said:

 

Koliko sam bio za to da nas stranac uzme u KK, toliko mislim da to ne bi bilo dobro da se u ovom trenutku desi u FK. Mada, postoje izuzeci. Nama treba ili neko veliko ime koje ce da motivise igrace ili neko ko je hard-worker i ko ce time da probudi nas tim iz letargije. 

 

Ako bih mogao da biram- Robi. Uz saradnike koji ce da donesu ovo drugo. Druga opcija je Veselinovic koji donosi samo ovo drugo. 

 

Robi je previše sujetan i tvrdoglav da bi mogao da bude vrhunski trener. To je pokazao u Zvezdi kad mu je Kaluđerović igrao krilnog napadača jer se formacija ne menja iz principa. Takvih mi je pun kurac. A ni posle Zvezde nije pokazao nista posebno.

 

Veselinovic je ok trener, za nase uslove iznad proseka, sto govori o nasem fudbalu. Milojević za siromašne.

 

Vukomanović ima premalo iskustva i to iskustvo mu je takvo da se u dva kluba zadrzao par meseci, a u jednom sastavio sezonu koja jr zavrsena apsolutno neuspešno. 

 

Samo je pitanje šta je nama cilj. Ako hocemo da rastemo onda nemac ili talijan i da se odresi kesa kao Causic kad se kupuje. Nama treba ozbiljan autoritet i hard work. Znaci i energija i harizma ali to traje kratko.

Link to comment
Share on other sites

Ja bih da Miloje ostane do kraja sezone. Da dovrsi pricu sa jos jednom titulom,pa da se onda trazi zamena (ili da se trazi,dogovori i ranije,ali da Miloje ostane do juna)

Razmisljao sam o Zeljku Buvacu kao zanimljivoj opciji.
Veliki plus je dugogodisnja saradnja sa jednim od najboljih trenera danasnjice. Verujem da je mnogo naucio od Klopa. "Domaci" trener kojem je poznat i mentalitet naseg igraca,ali i navijaca. Istovremeno neko ko se zanatu nije ucio kod Bata Djore. 
Minus je cinjenica da nikad nije bio glavni trener te je pitanje da li je Zvezda ta na kojoj treba da se "uci" za sefa strucnog staba? 

Ne znam ima li uopste ovakvih ambicija (nedavno je bilo natpisa u stampi da ga Mainz trazi),ali zanimljiva je opcija i vredna kontakta.
Sta mislite?

 

Edited by Crni Bombarder
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Crni Bombarder said:

Ja bih da Miloje ostane do kraja sezone. Da dovrsi pricu sa jos jednom titulom,pa da se onda trazi zamena (ili da se trazi,dogovori i ranije,ali da Miloje ostane do juna)

Razmisljao sam o Zeljku Buvacu kao zanimljivoj opciji.
Veliki plus je dugogodisnja saradnja sa jednim od najboljih trenera danasnjice. Verujem da je mnogo naucio od Klopa. "Domaci" trener kojem je poznat i mentalitet naseg igraca,ali i navijaca. Istovremeno neko ko se zanatu nije ucio kod Bata Djore. 
Minus je cinjenica da nikad nije bio glavni trener te je pitanje da li je Zvezda ta na kojoj treba da se "uci" za sefa strucnog staba

Ne znam ima li uopste ovakvih ambicija (nedavno je bilo natpisa u stampi da ga Mainz trazi),ali zanimljiva je opcija i vredna kontakta.
Sta mislite?

 

Buvač bi bilo fantastično rešenje, a ako je mogao Sale Murinjo da se uči zanatu, može i čovek koji je učestvovao u osvajanju 2 Bundeslige i plasmanu u 3 evropska finala.

 

Čak i da ništa ne uradi ja se ne bih ljutio, jer bi on bio logično rešenje. Ali sumnjam da ga boli uvo ovim da se bavi, čovek sigurno može da dobije posao u Bundesligi, a i on je napustio Liverpul zbog privatnih problema koji nikad nisu objašnjeni ni razjašnjeni, ili barem ja nisam video.

 

Inače, ovaj naš klub sa ovom upravom ne sme da uruči otkaz Vladanu Milojeviću. Bilo bi smešno jer šta god ko mislio o njemu, 50 puta je stručniji i 1000 puta više je uradio za klub od onih koji bi ga otpustili. Odluka treba da bude njegova: ako može da nađe drugi posao sad u januaru i želi da ga prihvati, klub ne sme da mu pravi problem (verujem da će Terza i obeštećenje platiti). Ako Milojević svakako ne misli da ostaje posle ove sezone, bilo bi dobro da taj novi trener (pa nek to bio i Dostanić) dobije polusezonu da spremi ekipu kako misli da treba.

Edited by Ikac
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Markoss said:

Vidic je najvece ime koje u teoriji mozemo da dovedemo, bar za ovu generaciju koja sad igra za prvi tim. Sin mu je nedavno igrao prijateljsku tekmu za nase pionire.

To je u rangu naučne fantastike da se Vidić vrati u srpski fudbal. Ali videćemo, možda srce bude jače od mozga, ali iskreno sumnjam.

Željko Buvač je Hrvat i dobro znate da to nema teoretske šanse da prođe, pa i Robi koji je legenda Zvezde je prošao na mišiće i ako je "sever" bio kategorički protiv.

Što se tiče Montele tek tu mogu slatko da se nasmejem. Zašto bi trener koji je radio u seriji A došao u srpski fudbal? Nemamo mi te pare.

Edited by Don Laki Juan
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...