Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Cela Milojeva filozofija staje u ovu izmenu.Nema veze koliko gubimo mi napasti necemo.Pa ako nas progleda sreca proci cemo dalje,Steta sto nas Kopenhagen nije izbacio.

Just now, Jonnhy Clash said:

Falio je Ben. 

Koliko ce se dozvoljavati ovakvi trol komentari ovog lika?

 

I da je Ben tu isto bi bilo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki Six said:

Ubacuje stopera sisa hahaha,bezi ljigo vise iz zvezde

Sta treba da radi, da se otvori i primi 10? Vidis li da nismo u stanju da ih napadnemo? Nije ovo plejstejsn jbt. Ko ovdje ne vidi da mi ne mozemo i to se vidjelo nakon 10 minuta. Dva pasa Kanjas i Petrovic napred nisu poslali i nema tu pomoci ni da Gvardiola sjedi na klupi. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, red_white said:

Sta treba da radi, da se otvori i primi 10? Vidis li da nismo u stanju da ih napadnemo? Nije ovo plejstejsn jbt. Ko ovdje ne vidi da mi ne mozemo i to se vidjelo nakon 10 minuta. Dva pasa Kanjas i Petrovic napred nisu poslali i nema tu pomoci ni da Gvardiola sjedi na klupi. 

Bolje da se otvori i primi 10 komada.Makar bi nesto pokusali a ne ovako zatvori se i igra bunker pa opet primi 10 komada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, DonJuan said:

A šta može kukavni Boćko? Da uzme loptu na svojoj polovini, pošto ovi ne mogu da je iznesu i da predribla 5 igrača i da da gol? 

Kako izvuče Boćka iz šešira, koji ama baš ništa nije kriv za lošu igru. Makar pokušava nešto.

Druze, pa jedini dobio pozitivnu od mene.. sta je problem...

Link to comment
Share on other sites

Najbolje da Milojevic ode pa da u Evropi ispadamo u julu i da se ne desavaju ovakvi porazi. 

Neko gore pise kako ne napadamo, kao da treba neko da pritisne dugme za napad. Kako covjece da ih napadnes kada non stop vrse presing na nasu zadnju linijj? Mi da izadjemo isto u presing primali bi svakih 5 min gol jer svaki nas igrac je sporiji od njihovog. Ali kome pricati, trebalo je napasti a to sto nasi veznjaci pod pritiskom ne mogu da se okrenu to nista, mogli smo jedino fizicki da ih napadnemo. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...