Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Da, mozda uspemo da pronadjemo jos nekog igraca slicnih karakteristika i kvaliteta kao Sadik ( nikako bolji, jer je on najbolji od najboljih)

 

6 hours ago, red_white said:

Pa s obzirom da ide pravilo o dva igraca do 21 god u prvih 11 i da njih moze da zamjeni samo isti takav odnosno da stalno na terenu moraju biti dva do 21 god morace htjeli ili ne htjeli. 

 

Da li mozes da mi pojasnis ovo pravili? Odnosi se na najvisi rang takmicenja i kad je on donet?

Kada stupa na snagu?

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, John Dies at the End said:

Da, mozda uspemo da pronadjemo jos nekog igraca slicnih karakteristika i kvaliteta kao Sadik ( nikako bolji, jer je on najbolji od najboljih)

 

 

Da li mozes da mi pojasnis ovo pravili? Odnosi se na najvisi rang takmicenja i kad je on donet?

Kada stupa na snagu?

 

Cini mi se da je donijet ljetos i odnosi se na JSL. Stupa na snagu od pocetka 2020/21 a znaci da u svakom trenutku meca ekipa mora da ima dva igraca do 21 god na terenu. 

Sada provjerih i vidim da ako se vrsi izmjena u prvom poluvremenu onda moraju ostati dva igraca do 21 godine na terenu. Dakle u drugom bi mogli da izadju. 

U Prvoj ligi ovo pravilo se primjenjuje ove sezone. 

Edited by red_white
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, vepar said:

Dobro je, niko nista ne ocekuje, takve utakmice najvise volim

Ja ocekujem da nas drmnu sa par razlike, nema sta mi protiv takvih ekipa da trazimo, narocito u ovakvom stanju ekipe.

Ima nekibtracak nade, al obaj navijacki. Ako smo negde mogli da izvucemo bod bio je to Totenhem ovde...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, prolup said:

Valja polako iz BL put pod noge da stigne i osvježiti malo 🙂 Što se rezultata tiče kako god bude biće, dovoljna je nagrada što se prije par godina kretalo na Sasuolo u kvalifikacijama za LE a sad na Bayern u grupama LŠ.

Srećan put Zemo i polako...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...