Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 minute ago, Константин said:

Да ниси рекао утегнуће то Милоје не бих се смијао, плакао бих досадњаковићу.

Cekamo te ovde da nam, onako punog duha, otpojes jedno opelo, da svi zajedno spustimo glave i pustimo suzu...

A mogao bi i kakav strucni komentar, zanimljiv i realan, da ostavis posle toga.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manoly said:

Cekamo te ovde da nam, onako punog duha, otpojes jedno opelo, da svi zajedno spustimo glave i pustimo suzu...

A mogao bi i kakav strucni komentar, zanimljiv i realan, da ostavis posle toga.

Теби и сличним досадњаковићима не треба стручни коментар. Уживај у фудбалу...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Константин said:

Теби и сличним досадњаковићима не треба стручни коментар. Уживај у фудбалу...

Nemoj sad tako, seruckas pa begas...a i ne citas sta se pise od silnih opela, obnevideo si covece...

Link to comment
Share on other sites

Rezultat i nije toliko bitan koliko je igra stvarno negledljiva. Stvarno treba da se zapitaju neki igrači čemu služe, i zašto ne dobijaju više šansi.

 

Napad - šutevi u gol su nam u stvari dodavanje lopte protivničkom golmanu (u 90% situacija).

Odbrana - vraćaju toliko puta golmanu da su već pročitani. Za malo dva puta da preseču loptu. Nesigurni.

Sredina - neprimetna.

 

Jeste druga ekipa igrala, ali protiv Mačve jednostavno mora mnogo bolje

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, red_white said:

Jedva cekam Gavrica i Erakovica u timu. Kanjas, VLP nula. Od stranaca ostaviti Bena, Marina, Garsiju i nekog od napadaca Boaci ili Tomane. Ostali nam ne trebaju. Gavric bi siguran sam bio duplo opasniji od VLP vec sada. 

Ja jedva cekam da se oslobodimo balvana, a to su Simic, Jovancic, Jevtovic, Vukanovic, Pavkov, Zander...

 

Ne bih se kladio da je Garsija bolji od La Pare.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ako neko jos ima misljenje o Van Pari, nek napise... stvarno me interesuje

 

Kanjas, onako... da nije matori stranac, rekao bi - ok igrac, mozda bude nesto... ovako, bolje malog Njegosa pustiti da se kali

 

Veljko dobar mec, videcemo dalje. Ali je vise pokazao nego neki za celu polusezonu

 

Macva je najgori tim lige, inace, ovo je sramota od igre ali ajde

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tsva said:

Penal su masili i mnogo bolji igraci od Boacija. Gol kakav je dao, Pavkov ne moze ni na Soniju. 

 

Jedan od najnapadackijih golova koje sam video od nasih igraca u zadnjih xy godina. Zapravo, secam se od kad. Dao je Jovic protiv Borca, kad je ledjima primio loptu, telom izbacio odbrambenog i sutirao u dalji ugao. 

 

Ima i do trenera, ali mislim da malo i precenjujemo nas tim. Nakrcali smo se nekim SL igracima, svi provaljeni, procitani, lucidnost 0, neki potez 0.

 

Treba nam remont. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ahmet Sabo said:

Ja jedva cekam da se oslobodimo balvana, a to su Simic, Jovancic, Jevtovic, Vukanovic, Pavkov, Zander...

 

Ne bih se kladio da je Garsija bolji od La Pare.

 

 

Mlad je pa eto mozda nesto i ispadne od Garsije. Ni meni on nije ostavio poseban utisak ali eto ostavio bi ga do ljeta. On i Gavric bi mi na prolece cinili tandem na krilu uz Bena naravno. 

 

Milojevic je napravio rezultate sa uglavnom nekoliko kako ih nazva balvana u timu. I nekako se ustali misljenje da su potrebni ti igraci zadatka da bez njih ne moze rezultat da se napravi. Kada vidim 50 minuta malog Nikolica na terenu meni djeluje da bi sa takvim igracima on napravio jos bolje rezultate. Verujem da Nikolic moze da skapira takticke zamisli i da ih sprovede na terenu a ono sto on zna sa loptom ovi ne mogu da nauce. Zato daj 4-5 igraca iz omladinskog pogona koji su sigurno pismeniji igraci od Gobeljica, Jovancica, Vukanovica kojima svaka cast na trudu, zalaganju i rezultatima u Evropi ali realno Milojevic je od njih uzeo 200% sto imaju. Nikolic, Gavric, Erakovic verujem da ima jos neki talentovan decko koji moze u rotaciju sigurno imaju puno veci plafon samo im treba iskustva. Eto proleca i prilike da ga steknu pa onda osvezeni u Evropu da krenemo. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, marko_pantelic said:

Rezultat i nije toliko bitan koliko je igra stvarno negledljiva. Stvarno treba da se zapitaju neki igrači čemu služe, i zašto ne dobijaju više šansi.

 

Napad - šutevi u gol su nam u stvari dodavanje lopte protivničkom golmanu (u 90% situacija).

Odbrana - vraćaju toliko puta golmanu da su već pročitani. Za malo dva puta da preseču loptu. Nesigurni.

Sredina - neprimetna.

 

Jeste druga ekipa igrala, ali protiv Mačve jednostavno mora mnogo bolje

 

 

 

Kakva druga ekipa? I da li mi imamo prvu ekipu? Naš trener toliko rotira da se ne zna ko su prvih 11.

 

Popović nije prvi golman ali je branio solidan broj utakmica. Po svemu sudeći nakon sledećeg prelaznog roka on će biti prvi golman.

Gajić, Gobeljić - obojica su poprilično standardni. Igraju naizmenično. Jeste da ni jedan od njih nije levi bek ali im nije ni prvi put da igraju na toj poziciji. Obzirom na alternativu (Žander) ne vidim da smo tu bili nešto oslabljeni. 

Degenek je jedan od najstardnijih igrača uopšte.

Babić nije igrao previše u poslednje vreme ali igrao je poslednju utakmicu protiv Javora ako se ne varam.

Vulić, Kanjas - najstandardniji i rekao bih najkvalitetniji par na sredini.

VLP je poprilično standardan.

Simić igra manje nego recimo pre godinu dana ali ga ima na terenu, i on igrao protiv Javora.

Nikolić je jedini koji nije standardan tj. debitovao je u ovoj utakmici ali to dete zna fudbala i nadam se da ćemo ga više i češće gledati.

Boaći naš najbolji napadač.

Izmene:

Marin - najbolji igrač, kapiten i jedan od najstandardnijih.

Vukanović - nije da igra svaku ali ga ima.

Jevtović - nije ga bilo duže vreme ali u poslednje vreme ponovo dobija šansu.

 

Dakle, izuzev Nikolića ovo je manje više standardna ekipa. Sa druge strane igrali smo protiv fenjeraša koji je igrao bez 6-7 standardnih igrača i uspeli smo da pobedimo sa čak 1:0. Ne da mora bolje nego ovakve ekipe moramo da rutiniramo rezultatom ali pre svega i da dominiramo igrom. A kod nas nema ni jednog ni drugog.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stondisha said:

 

Kad se mašina remontuje na svakih 6 meseci il' operater ne ume da upravlja istom valjano il' promeniti majstora koji vrši remont jer brate mili posle svakog remonta mašima sve više i više štuca.

 

Mi nismo remontovali od 2017. godine. 

Link to comment
Share on other sites

Gobelja je bio u rotaciji, Borjan, Rodic, Boaci...

 

Gotovo svi koji su otisli bili su bolji od onih koji su ih zamenili. Posebno mislim na Krsticica, pa onda Donalda i Radonjica. Marin je bolji od Kange, ali je Kanga bio efektivniji(excluded Grof). 

 

Može da se kaže da Milun i Degenek nisu losiji od Savica i DLT.

 

Sve u svemu korak unazad uprkos 2 plasmana u LŠ i gomile bačenih para.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...