Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

21 minutes ago, Milan33 said:

Dominiras po obicaju u pisanju gluposti.

To je moje misljenje. A ja nemam nameru da ti odgovaram jednakom uvredom jer iskreno nisam ni primecivao tvoje pisanje do sad, niti vidim da si po bilo cemu  doprineo ovom forumu pa necu ni da ocenjujem tvoje pisanje. 

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Dragan Mićić said:

3 godine vas citam i sad kad sam se registrovao vi se posvadjaste. Sad se plasim i Gobelju da komentarisem.

Polivalentan igrac koji moze da odgovori na vise pozicija jednako lose kao na onoj na kojoj najvise igra. Borben, vojnik koji bezpogovorno izvrsava obaveze u skladu sa svojim skromnim fudbalskim znanjem. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Jonnhy Clash said:

Los golman. Los pregled igre, slabi refleksi. Sve u svemu bespotreban ovoj reprezentaciji. 

 

Odlicno razmisljanje... Evo ja se odavno zalazem da igramo sa 11 igraca u polju... Koji ce nam golman, totalni fudbal BRE!!

Odlican si, imas vizionarski pogled na ovu magicnu igru!! 

 

 

7 hours ago, red_white said:

Polivalentan igrac koji moze da odgovori na vise pozicija jednako lose kao na onoj na kojoj najvise igra. Borben, vojnik koji bezpogovorno izvrsava obaveze u skladu sa svojim skromnim fudbalskim znanjem. 

 

Igrac koji moze da odgovori i igra na vise pozicija svakako nema "skromno" fudbalsko znanje ... Njegov problem je nesto drugo.

Naravno nije za startera, ali za rotaciju za srpske livade jako zahvalan igrac koga, sto zbog broja stranaca, sto zbog nepostojanja drugih opcija na nasem trzistu, treba imati u 22

 

7 hours ago, tsva said:

jednom reci - mesar

 

Kao neko ko je nekada igrao fudbal ( tako si napisao), zbog cega je mesar? 

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Мачва је екипа чија позиција на табели у домаћем првенству, не приказује њихов реалан квалитет. Уз вредан рад и тренера Аничића који је искусан и који је већ остваривао успехе са Мачвом, утисак је да их очекују бољи резултати. Куп утакмице немају додирне тачке са првенством, тако да треба да будемо опрезни.

...

Они су превасходно екипа која има тежак домаћи терен и публику која је оријентисана ка локал-патриотизму са великим бројем играча из Шапца или околине. Сви они живе за Мачву.

 

 

Једно је бити спортски коректан а друго "политички" коректан, јер је ужасан смор са овим copy/paste пресеравањима о противницима из домаћице, а да у исто вријеме не чујемо никакву анализу везано за сопствену екипу. Ни што се тиче тактике и игре, ни што се тиче играча...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kada je mladić izašao iz automobila, oni su pokušali da ga ubace u gepek, međutim, uspeo je da ih savlada i da im pobegne, piše "Alo".

Dvojica mladića su nakon toga uzeli njegov auto i pobegli ka naselju Kaluđerica, gde su kasnije i uhapšeni, nakon što je Aleksa T. prijavio slučaj policiji.

Prema prvim i nezvaničnim informacijama, reč je o bivšem fudbaleru Crvene zvezde, a sadašnjem igraču Fiorentine i mladom reprezentativcu naše zemlje (U21).

Link to comment
Share on other sites

hehe... Stoji da Gobeljic ne zna fudbal za dalje od rotacijskog igraca za srpske livade, ali je daleko od mesara . Koliko pamtim, Gobeljic nema istoriju konstantnih i/ili teskih faulova nad protivnickim napadacima...

 

Ja sam bio malo iznenadjen kada je dosao u Cz, jer igrama nije odskako u Napretku i igrao je jedino i samo na sredini terena...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dragan Mićić said:

Brate ono su skroz dva razlicita starta. Onaj mucenik se sapleo o Sona i nije bilo nikakve namere. Dok Gobelja da nije udario u igraca zavrsio bi u trecem redu na istoku.

 

"Brate", mesar u fudbalskom zargonu je neko ko konstantno, iz utakmice u utakmicu, pravi grube faulove, ima istoriju povredjivanja protivnickih igraca, zute i crvene kartone... Razumes sada?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Dies at the End said:

 

"Brate", mesar u fudbalskom zargonu je neko ko konstantno, iz utakmice u utakmicu, pravi grube faulove, ima istoriju povredjivanja protivnickih igraca, zute i crvene kartone... Razumes sada?

Razumeo sam ja i malopre. I objasnio start jednog i start drugog. Nisam ni rekao da je Gobeljic mesar. Znaci pricamo o dva preloma noge i dva razlicita starta a ne o tome ko ke mesar a ko nije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...