Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

2 minutes ago, berti said:

Ne znam dokle ce ovaj da nas podjebava sa tim Sadikom. Kakav bre Sadik vise, kao da je Mbape. Ma bolje od Mbapea. 

 

До скоро је свршавао на бункер као формацију у сваком другом посту. Не дјелује ми да има лоше намјере, без увреде али тренутно је добро дошао на тему к'о прољев на пријемни.

Link to comment
Share on other sites

Čitam izjavu Milojevića i opet vidim da je nezadovoljan, te najavljuje analizu i promene. Ne znam o kakvoj se analizi radi, moguće je da rade igračima analizu krvi, čisto da se vidi ko je igrao fudbal pod dejstvom alkohola, pošto nije realno da onako loše izgledamo a da su svi trezni. Analizu fudbalskih aspekata radili nisu, i apsolutno ništa promenili nismo. Ista priča se furala i posle derbija, a vidimo da uprkos svim najavama mi izgledamo čak i lošije nego tad. Zaista ne znam kako im to uspeva, ali neka apataija i melanholija se uvukla u sve što ima veze sa Zvezdom - tribine su prazne/bezobrazne cene ulaznica za LŠ/javašluk oko registracije/neuigrana odbrana/nepostojeći bekovi/neuigran manevar koji nije u stanju da kroz pas iznese loptu/anemična krila/napadači koji nisu u stanju da ubodu vola u dupe/fizički nespremna ekipa/taktički nepismeni/mnogo ratacija/slaba motivacija/zapostavljanje naše dece.

 

Doći će i te famozne pripreme i taj zimski prelazni rok, ali kod nas se apsolutno ništa promeniti neće. Niko nije lud da da neke pare za gro naših igrača, eventualno bi mogli prodati Marina/Borjana/Degeneka/Njegoša i klince. Znači ako neko i ode otići će za dž ili za procente, pa se onda opravdano postavlja pitanje zašto su se dotični forsirali dok su naša deca sedela po tribinama, nikakve mi koristi od njih nemamo. Eventualno se može ovajditi menadžer i troglava aždaja na čelu našeg kluba.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Markoss said:

 

Gavric i Erakovic moraju u prvi tim na zimu. I to ne da statiraju, nego da igraju. Ne vidim da Partizanu ista na rezultate utice to sto su Stevanovic i Pavlovic standardni, a jos su mladji od ove dvojice. 

Gavric nece videti terena pored Garsije,VLP, Bena, Simica, Vukanovica, Jevtovica...ako hocemo realno da pricamo.

Ulazice u igru u nekih poslednjih 20tak minuta i to kad Zvezda vodi 3:0, jer Miloje nema kuraži da na klimavom rezultatu pruzi mladom igracu šansu. 

 

Erakovic nece zaigrati mi minut, dok matematicki ne obezbedimo titulu, to mogu danas da potpisem.

 

Treba nam ozbiljan remont tima na zimu.

Pokusati na neku foru da pojurimo Kataia i ako je ta opcija mozda malo nerealna 

Produziti ugovor sa Benom, dovesti kvalitetnog domaceg stopera (Jagos Vukovic,Rajkovic) i na zalost stranog desnog beka, jer u domacim igracima nema kvaliteta

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Укључих напокон на Звезда ТВ када скоро пола сата држи предавање Дејан Видић!? Нема нико појма ни ко је ни како изгледа али робовласнику још  добро дође Звезда ТВ,  један позив мења све. Фуј.

Link to comment
Share on other sites

On 11/10/2019 at 8:21 PM, Hej Pavkov said:

IN: Erakovic, Marong, Gavric, Ivanovic Igor, D. Tosic, Katai, Krsticic

OUT: Stankovic, Vasiljevic, Babic, Gobeljic, Rodic, Jovancic, Simic, Pavkov

Videti sta i kako s Ivanicem, Kanjasom, Garsijom.

 

Ko je Igor Ivanović? I za šta nam treba Disco Sausage? Kataija gotivim, ali pitanje u kakvom je on stanju. Generalno nisam za povratnike, pogotovo ako su imali bilo kakav uspeh u klubu. Krstičić uvek može, ali ne verujem da je realno, a tog Maronga nisam gledao ništa, a nešto se ne bih mnogo vodio rezultatima u našoj drugoj ligi. Nek odigra prvo malo prvu ligu na pozajmici, da ga vidimo protiv nas i Partizana barem.

 

Da nam treba remont treba i to fin, vide valjda svi. Ne znam je l' Van La Para igrao već za 2 kluba, ako nije video bih da ga prosledim dalje.  A ne znam kako iko može razmišljati o rastanku sa Garsijom, on nam je najbolje krilo po individualnim kvalitetima.

 

OUT su: Vasiljević, Popović (ako ostaje Borjan), Gobeljić obavezno, Rodićev odlazak me ne bi pogodio kao ranije, Babić može ako se zaradi novac, Milunović slobodno, Ivanić pod obavezno napolje, Simić i Jevtović isto, Jovančića bi isto pitao da proba u inostranstvu ako ga želi bilo ko, kao i Pavkova. Ben ne znam kako će moći, iako on priča o produženju ugovora navodno.

 

Borjan, Gajić, Pankov, Degenek, ? - Petrović, Vulić - Garsija, Marin, Jirka, Boaći.
Stanković (Ćopić), ?, Eraković, ?, Jander - Kanjas, Jovičić - Vukanović, Nikolić, Gavrić, Tomane (Krstović).

 

P.S. Ni ja i dalje ne verujem da nemamo sad Joveljića i Terzića. Da je barem jedan ostao pa i 'ajde, ali prodati obojicu je bila jeres.

 

Igraju li šta Stanojev i onaj Konatar u Grafičaru?

Link to comment
Share on other sites

U Partizanu se navijaci zale jer prodaju klince posle sezonu-dve, kod nas ovi omladinci ne docekaju ni debi u prvom timu haha

 

15 hours ago, Ikac said:

 

Ko je Igor Ivanović? I za šta nam treba Disco Sausage? Kataija gotivim, ali pitanje u kakvom je on stanju. Generalno nisam za povratnike, pogotovo ako su imali bilo kakav uspeh u klubu. Krstičić uvek može, ali ne verujem da je realno, a tog Maronga nisam gledao ništa, a nešto se ne bih mnogo vodio rezultatima u našoj drugoj ligi. Nek odigra prvo malo prvu ligu na pozajmici, da ga vidimo protiv nas i Partizana barem.

 

Da nam treba remont treba i to fin, vide valjda svi. Ne znam je l' Van La Para igrao već za 2 kluba, ako nije video bih da ga prosledim dalje.  A ne znam kako iko može razmišljati o rastanku sa Garsijom, on nam je najbolje krilo po individualnim kvalitetima.

 

OUT su: Vasiljević, Popović (ako ostaje Borjan), Gobeljić obavezno, Rodićev odlazak me ne bi pogodio kao ranije, Babić može ako se zaradi novac, Milunović slobodno, Ivanić pod obavezno napolje, Simić i Jevtović isto, Jovančića bi isto pitao da proba u inostranstvu ako ga želi bilo ko, kao i Pavkova. Ben ne znam kako će moći, iako on priča o produženju ugovora navodno.

 

Borjan, Gajić, Pankov, Degenek, ? - Petrović, Vulić - Garsija, Marin, Jirka, Boaći.
Stanković (Ćopić), ?, Eraković, ?, Jander - Kanjas, Jovičić - Vukanović, Nikolić, Gavrić, Tomane (Krstović).

 

P.S. Ni ja i dalje ne verujem da nemamo sad Joveljića i Terzića. Da je barem jedan ostao pa i 'ajde, ali prodati obojicu je bila jeres.

 

Igraju li šta Stanojev i onaj Konatar u Grafičaru?

 

Prilicno slab tim... I potpuno je suludo prodati pola ekipe dok se ne nadju i uigraju kvalitetno zamene. 

 

Popovic je dosta bolji od Stankovica, plus nikad nisam za mlade golmane. 

 

Ne verujem ni da je Jirka za prvi tim ali treba bar videti za koji smo ga dovodili i da li ima kvalitet za Zvezdu. 

 

Boacija isto ne treba vise trpeti iako je najbolji napadac ekipe. Bira meceve i nije spreman nikad fizicki.  

 

Ali sta pricati o timu kad vidis klovna Zandera na klupi, pre bih vratio Andjelkovica nego gledao vise tu budalu. 

 

 

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Ikac said:

 

Ko je Igor Ivanović? I za šta nam treba Disco Sausage? Kataija gotivim, ali pitanje u kakvom je on stanju. Generalno nisam za povratnike, pogotovo ako su imali bilo kakav uspeh u klubu. Krstičić uvek može, ali ne verujem da je realno, a tog Maronga nisam gledao ništa, a nešto se ne bih mnogo vodio rezultatima u našoj drugoj ligi. Nek odigra prvo malo prvu ligu na pozajmici, da ga vidimo protiv nas i Partizana barem.

 

Da nam treba remont treba i to fin, vide valjda svi. Ne znam je l' Van La Para igrao već za 2 kluba, ako nije video bih da ga prosledim dalje.  A ne znam kako iko može razmišljati o rastanku sa Garsijom, on nam je najbolje krilo po individualnim kvalitetima.

 

OUT su: Vasiljević, Popović (ako ostaje Borjan), Gobeljić obavezno, Rodićev odlazak me ne bi pogodio kao ranije, Babić može ako se zaradi novac, Milunović slobodno, Ivanić pod obavezno napolje, Simić i Jevtović isto, Jovančića bi isto pitao da proba u inostranstvu ako ga želi bilo ko, kao i Pavkova. Ben ne znam kako će moći, iako on priča o produženju ugovora navodno.

 

Borjan, Gajić, Pankov, Degenek, ? - Petrović, Vulić - Garsija, Marin, Jirka, Boaći.
Stanković (Ćopić), ?, Eraković, ?, Jander - Kanjas, Jovičić - Vukanović, Nikolić, Gavrić, Tomane (Krstović).

 

P.S. Ni ja i dalje ne verujem da nemamo sad Joveljića i Terzića. Da je barem jedan ostao pa i 'ajde, ali prodati obojicu je bila jeres.

 

Igraju li šta Stanojev i onaj Konatar u Grafičaru?

1: Sto se Kataieve forme tice, mislim da nije upitna, samo me brine volja za povratak “kuci”. 

 

2: Ne verujem ni ja da je Krsticic realan, mada ne bi bilo lose pojuriti ponovo Donalda, kome na leto istice ugovor. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Ikac said:

P.S. Ni ja i dalje ne verujem da nemamo sad Joveljića i Terzića. Da je barem jedan ostao pa i 'ajde, ali prodati obojicu je bila jeres.

Nema razloga da ne verujes. Mozda bi Jovelja da je ostao jos 2,3 godine vredeo 10-ak miliona, ali sta bi Terzic i ostali lopovi imali od toga ako ne bi bili u klubu. Cilj je prodati odmah i sad sve sto vredi kako bi se stavile pare u dzep, jer treba iskoristiti priliku da se sto vise ukrade dok moze. Mada ne deluje da ce ovi da sjasu u skorije vreme, tako da mozda su malo pozurili, mogli su vise da ukradu za dve godine, ali nece da se baci.

Zato je izlisno pricati o bilo kakvoj finansiskoj konsolidaciji kluba, o bilo kakvoj zdravoj prici. Nema kod nas zdrave price i sredine sa ovom upravom pa makar igrali 10 godina zaredom LS. Zato ljudi hoce malo fudbala da gledaju jer u FKCZ ne postoji nista dugorocno, treba uzivati u momentu, a za mnoge trenutno nema nicega u cemu bi uzivali.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Del Piero said:

Nema razloga da ne verujes. Mozda bi Jovelja da je ostao jos 2,3 godine vredeo 10-ak miliona, ali sta bi Terzic i ostali lopovi imali od toga ako ne bi bili u klubu.

 

Tesko. Fali masa, fizikalije, za 10 miiona.

Malog Deju znam licno godinama, sve najbolje mogu da kazem za tog djecaka, ali omladinski fudbal i top evropski fudbal su dva razlicita para cipela. Zvijezda je za njega uzela sasvim pristojnu cifru. Bio je uostalom i projektovan, prije nego sto je i prikljucen radu sa prvim timom. Dejo je uspjesna prodaja!

Nije slucajno Hiter postupio i izjavio da mu treba vremena. U Frankfurtu ce godinu dana raditi samo na njegovom poboljsanju fizicke spreme i daljem napretku. U Ajntrahtu ce njegov napredak biti brzi i laksi za doziranje. Kada se ocijeni za shodno dobijace i povremenu minutazu na proljece u utakmicama lige jakog intenziteta kakva je bundesliga. U Zvijezdi je to nemoguce izvesti, jer ne postoje uslovi/takve utakmice. Price o nabijanju cifre na 10-15 miliona evra trzisne vrijednosti su nerealne bajke i zelje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kao što i rekoh, nazire se prodaja naše dece. Ovaj put odlazi Pantovića za 2-3 miliona. Naravno nikome ne pada na pamet da ponude niti cent za mnogobrojne rage iz prvog tima, ali naravno takvi će i dalje dobijati priliku ispred naših klinaca. Jasno je meni da klinci ne mogu tek tako u prvi tim, ali se može pronaći barem 10-15 utakmica na kojima bi oni mogli dobiti solidnu minutažu,

Link to comment
Share on other sites

Ma rad u našoj OŠ je amaterski. Nebo i zemlja u odnosu na bilo koju školu fudbala u Evropi. Pa većina naše dece ne poseduje osnovne elemente fudbalske igre, samo guraju na sirovu snagu ili brzinu. Zato kada i ispadne neki talenat kod nas on tek kad ode vani kreće da uči fudbal od nule. A takvi su za Terzića&Co najinteresantniji. Skoro ništa nije uloženo u njihov razvoj a izvuče se neki milion. Lopovska logika, prodaj odmah sve što možeš ko zna da li će sutra biti tu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, vepar said:

Prilicno slab tim... I potpuno je suludo prodati pola ekipe dok se ne nadju i uigraju kvalitetno zamene

 

Boacija isto ne treba vise trpeti iako je najbolji napadac ekipe. Bira meceve i nije spreman nikad fizicki.  

 

Ali sta pricati o timu kad vidis klovna Zandera na klupi, pre bih vratio Andjelkovica nego gledao vise tu budalu. 

 

 

 

Aj sad ti meni objasni kako ove dve boldovane konstatacije idu jedna sa drugom. Znači ne treba prodati ekipu, osim špica za kojeg sam kažeš da je naš najbolji igrač na toj poziciji?

 

Sve igrače koje sam pobrojao nisu ključni igrači i za sve imamo zamene sem za Rodića. Naravno, ne treba prodati Rodića (koji koliko ja vidim, kao i po tvom mišljenu Boaći, bira utakmice), dok se ne dovede igrač na tom mestu. Ako ne možemo da dovedemo dobrog levog beka, onda bih ostavio Rodića.

 

Maltene svi igrači koje sam pobrojao za odstrel su zamene, a neki čak ni to. Starteri su jedino Gobeljić i Milunović - Gobeljić nema kvalitet za startera, za Milunovića imamo zamenu u Pankovu, talenta u Erakoviću, a i prilično slabo je igrao. Popović je dobar golman, ali njemu ističe ugovor na kraju sezone i mislim da će otići negde da bude prva opcija. Jovančić je dostigao vrhunac i sad je u padu, tu su Petrović i Vulić, Kanjas i Jovičić kao zamene. Ivanić, Simić, Jevtović nikad neće biti starter kvalitet, treba pružiti šansu Nikoliću i Gavriću.

 

Imamo solidnu prednost sada, titula je ponovo realna, treba videti šta mogu mlađi i rano tokom leta pojačati tim, a ne pružati 7. šansu igračima koji su dokazali da su beskorisni u evropskim takmičenjima. Takođe, jes da to nema previše veze kod nas, ali treba smanjiti roster zbog finansija. Ono što ima veze, sa smanjenim rosterom, biće manje rotacija i trebalo bi da se bolje uigra tim.

 

Borjan, Gajić, Pankov, Degenek, Vulić, Petrović, Marin, Garsija moraju biti starteri konstantno. Treba konsolidovati pozicije levog beka, krila i špica. I desnog beka ako Gajić nastavi sa promenljivim partijama.

 

1 hour ago, Del Piero said:

Nema razloga da ne verujes. Mozda bi Jovelja da je ostao jos 2,3 godine vredeo 10-ak miliona, ali sta bi Terzic i ostali lopovi imali od toga ako ne bi bili u klubu. Cilj je prodati odmah i sad sve sto vredi kako bi se stavile pare u dzep, jer treba iskoristiti priliku da se sto vise ukrade dok moze. Mada ne deluje da ce ovi da sjasu u skorije vreme, tako da mozda su malo pozurili, mogli su vise da ukradu za dve godine, ali nece da se baci.

Zato je izlisno pricati o bilo kakvoj finansiskoj konsolidaciji kluba, o bilo kakvoj zdravoj prici. Nema kod nas zdrave price i sredine sa ovom upravom pa makar igrali 10 godina zaredom LS. Zato ljudi hoce malo fudbala da gledaju jer u FKCZ ne postoji nista dugorocno, treba uzivati u momentu, a za mnoge trenutno nema nicega u cemu bi uzivali.

 

Pa bold je razlog. Samo sa prvom ligom šampiona kupili su sebi nekoliko godina, sa ovom drugom još dve. Ako prođemo u LE kao treći, gledaćemo ovu garnituru još jedno 4, 5 godina. Zato mi je nejasno i neverovatno. Stolice im nisu bile ni u najmanjoj opasnosti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, red_white said:

Kladionica pise da prodajemo omladinca Pantovica Sportingu na zimu za 2-3 miliona... 

 

Ima interesovanja. Nazalost me nista ne bi iznenadilo, jer mi vec dugo pravimo igrace za tudje ekipe.

 

Pantovic je neko ko je mnogo vredan, mnogo radi na sebi i bas napreduje lepo i igra iznad mojih i ocekivanja svih u klubu. Bila bi steta da ga prodamo. 

Link to comment
Share on other sites

Rodica treba isutirati nogom u bulju, makar nam Hajdin igrao beka. Najveci folirant u ekipi koji je jos pre godinu dana kukao da hoce da ide. Igra bez motiva, ne treba nam, a debili su i iz kluba sto drze nezadovoljnog igraca.

 

Najbolja opcija bi bilo da pojedemo govno, da ispadnemo najveci debili i da vratimo Terzica malog na pozajmicu od 1.5 godinu. A do tad se mozda i stvori krsteni domaci bek. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...