Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

27 minutes ago, goldberg said:

Ne shvatam zasto svaki sudija mora da produzava mec van nadoknade vremena.

 

Proslo je 5 minuta, sviraj kraj, obe ekipe su imale 90+5 minuta da dodju do pobede.

Ti opet istu priču vodiš iako ti je nekoliko nas objasnilo zašto se nadoknađuje izgubljeno vreme u nadoknadi vremena. Očigledno misliš da je tvoje mišljenje bitnije od pravila. Svaka izmena ili izgubljeno vreme zbog povrede, ili neke druge stvari koja prekine igru, utrči neka životinja na primer, u nadoknadi se dodaje na nadoknadno vreme.

Edited by Knipex
Slovo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, prolup said:

Forumski stručnjače za palamuđenje. Rutinirali smo 13 pa sad kiksali 14-u(FKP je isključen iz priče o budžetima). Isto kao i u Evropi što mi možemo svaku 14-u iznenaditi nekog i otkinuti bodove tako se desi i u LLSL nama.

 

Od tih 13 meceva, na 4 smo pobedili sa golom razlike, a na 8 sa dva gola razlike.

 

Uopste ne dominiramo da bi se podrazumevalo da imamo 100% ucinak.

 

2 minutes ago, Knipex said:

Ti opet istu priču vodiš iako ti je nekoliko nas objasnilo zašto se nadoknađuje izgubljeno vreme u nadoknadi vremena. Očigledno misliš da je tvoje mišljenje bitnije od pravila. Svaka izmena ili izgubljeno vreme zbog povrede, ili neke druge stvari koja prekine igru, utrči neka životinja na primet, u nadoknadi se dodaje na nadoknadno vreme.

 

U ogromnoj vecini meceva produzeno vreme se ne produzava dalje (osim u slucaju ekstremnih dogadjaja).

 

Valjanje na terenu i odugovlacenje nije razlog da se nadoknada produzava u nedogled.

Link to comment
Share on other sites

Igra jeste slaba iako je bilo par meceva kada smo nesto i odigrali, a povrh svega u oci upada los skauting pojacanja koja to za ovaj sistem nisu.

Zasto bi priliku dobio neki napaljeni, talentovan klinac iz nase skole, kad kinta moze da se opere kroz masne ugovore onih koji ovom konceptu ne leze 3%... jos imamo 8 stranaca koje treba rotirati iz kola u kolo.

 

Milojevic poprilicno zbunjen, iako je mec danas mogao da ode i u drugom smeru tj na nasu vodenicu. Ovaj rezultat iz nekog ugla nije los, al iskreno sumnjam da ce doci do bilo kakvog preokreta, problemi su dublji, igra je samo vrh ledenog brega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

 

U ogromnoj vecini meceva produzeno vreme se ne produzava dalje (osim u slucaju ekstremnih dogadjaja).

 

Valjanje na terenu i odugovlacenje nije razlog da se nadoknada produzava u nedogled.

U ogromnoj većini mečeva se ekipe ne valjaju i izmišljaju grčeve u nogama da bi opstruisali igru kao što to rade ekipe u našem prvenstvu. Danas je onaj iz Javora dobio žuti karton zbog toga. Dva i po minuta se izležavao i kada je sudija tražio nosila ustao je i nije hteo da napusti teren dok mu nije pokazao žuti. 

 

Pride su izvršili izmenu u 94' minutu, a i Zvezda je imala izmenu u zaustavnom vremenu kada je ušao Pankov. Uostalom utakmica nije produžena u nedogled nego nešto malo preko minut, što je taman to što je izgubljeno.

 

Edit:

Sad proverio, produžena je 58 sekundi, od toga poslednjih 30 se čekalo da Milunović i igrač Javora ustanu, pošto su ležali u 16m Javora zbog faula Milunovića i da se izvede faul.

 

Da zaključim, tupiš bez veze.

Edited by Knipex
Dodatak
Link to comment
Share on other sites

Miloje tim izjavama samo potvrdjuje da on u glavi ne može da odskoči i da ne treba previse da se nadamo u nesto novo. To ce nam pokazati i zimski prelazni rok. Oni su svi prezadovoljni rezultatima i ti rezultati im sluze kao alibi za pljacku. 

 

Nemam nista protiv ugradjivanja, dovedi dobrog igraca koji ce da donese kvalitet i profit i brate ugradi se. Al oni se ugradjuju na drvnoj gradji...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Manoly said:

Igra jeste slaba iako je bilo par meceva kada smo nesto i odigrali, a povrh svega u oci upada los skauting pojacanja koja to za ovaj sistem nisu.

Zasto bi priliku dobio neki napaljeni, talentovan klinac iz nase skole, kad kinta moze da se opere kroz masne ugovore onih koji ovom konceptu ne leze 3%... jos imamo 8 stranaca koje treba rotirati iz kola u kolo.

 

Milojevic poprilicno zbunjen, iako je mec danas mogao da ode i u drugom smeru tj na nasu vodenicu. Ovaj rezultat iz nekog ugla nije los, al iskreno sumnjam da ce doci do bilo kakvog preokreta, problemi su dublji, igra je samo vrh ledenog brega.

nije da ti nije trebalo 2 godine da se probudis al nkad nije kasno

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Vredni mrav said:

Miloje tim izjavama samo potvrdjuje da on u glavi ne može da odskoči i da ne treba previse da se nadamo u nesto novo. To ce nam pokazati i zimski prelazni rok. Oni su svi prezadovoljni rezultatima i ti rezultati im sluze kao alibi za pljacku. 

 

Nemam nista protiv ugradjivanja, dovedi dobrog igraca koji ce da donese kvalitet i profit i brate ugradi se. Al oni se ugradjuju na drvnoj gradji...

Citam ove postove i nikako mi nije jasno. Zbog cega ste vi zvezdasi nezadovoljni?? Igrate Ligu Sampiona sa najvecima. U borbi ste za 3. mesto sa realnim izgledima da ga ostvarite. Dobili ste Olimpijakos, izgubili ste ono sto je bilo realno da izgubite. Imate 7 poena prednosti nad Partizanom a niste nista kvalitetniji od nas. Ne znam da li stvarno mislite da je realno da se nosite sa Totenhemom i Bajernom i da imate sve pobede u prvenstvu. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, tsva said:

nije da ti nije trebalo 2 godine da se probudis al nkad nije kasno

Ajd zajebi me sa tim pricama, pisem ja odavno o problemima koji se jasno vide u igri, samo ne vredjam trenera i igrace kojekakvim nadimcima.

Citas valjda kako ko pise, stojim iza svega sto sam rekao. A da je samo lose i naopako - nije, iako mnogo toga ne stima.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Citam ove postove i nikako mi nije jasno. Zbog cega ste vi zvezdasi nezadovoljni?? Igrate Ligu Sampiona sa najvecima. U borbi ste za 3. mesto sa realnim izgledima da ga ostvarite. Dobili ste Olimpijakos, izgubili ste ono sto je bilo realno da izgubite. Imate 7 poena prednosti nad Partizanom a niste nista kvalitetniji od nas. Ne znam da li stvarno mislite da je realno da se nosite sa Totenhemom i Bajernom i da imate sve pobede u prvenstvu. 

Realnost ne stanuje kod tebe, osim ako nas namerno zajebavaš pa da shvatim ovaj post kao takav i nasmejem se sopstvenoj muci.

 

Kakve crne realne šanse za treće  mesto? 

 

A to što se tiče kvaliteta timova je istina, fali nam jedan vanserijski napadač kao što je Sadik kod vas da bi smo bili tu negde.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Manoly said:

Ajd zajebi me sa tim pricama, pisem ja odavno o problemima koji se jasno vide u igri, samo ne vredjam trenera i igrace kojekakvim nadimcima.

Citas valjda kako ko pise, stojim iza svega sto sam rekao. A da je samo lose i naopako - nije, iako mnogo toga ne stima.

 

 Sta je dobro?

 

Sta vredi 2 sata naseg zivota?

11 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Citam ove postove i nikako mi nije jasno. Zbog cega ste vi zvezdasi nezadovoljni?? Igrate Ligu Sampiona sa najvecima. U borbi ste za 3. mesto sa realnim izgledima da ga ostvarite. Dobili ste Olimpijakos, izgubili ste ono sto je bilo realno da izgubite. Imate 7 poena prednosti nad Partizanom a niste nista kvalitetniji od nas. Ne znam da li stvarno mislite da je realno da se nosite sa Totenhemom i Bajernom i da imate sve pobede u prvenstvu. 

jevtino ti je ovo sprdanje na nas racun

 

providan si kao novonar mozzarta

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, tsva said:

 

 Sta je dobro?

 

 

 

 

 

Ja uvek trazim nesto dobro kad gledam sport, naravno i fudbal. Danas koliko god je bilo lose u vezi, pozadi duvalo, a lopta nije isla, video sam zelju kod igraca, iako neki ne znaju ili su u kanalu zestokom.

Miloje poprilicno pogubio konce, ne drzi ekipu ocigledno, pa cemo videti sta nas ceka. Svakako da smo daleko od proleca u jevropi, a u ligi se nadam kakvom takvom remontu i odlascima nekolicine igraca. O planovima upravitelja sam vec pisao, mislim da nas na kraju sezone cekaju ozbiljni poremecaji, promena trenera i abnormalan neophodan budzet obzirom na perspektive...

Link to comment
Share on other sites

POTEZ KOJIM MILOJE POTVRĐUJE OZBILJNU TRENERSKU KLASU: ODMARA DVA NAJBOLJA IGRAČA (MARIN,DEGENEK) PRED PAUZU U PRVENSTVU

(U UTAKMICI NA GOSTOVANJU U SITUACIJI KADA MU OČUVANJE BODOVNE RAZLIKE OMOGUĆAVA MIRNIJI NASTAVAK PRVENSTVENE TRKE).

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Knipex said:

Realnost ne stanuje kod tebe, osim ako nas namerno zajebavaš pa da shvatim ovaj post kao takav i nasmejem se sopstvenoj muci.

 

Kakve crne realne šanse za treće  mesto? 

 

A to što se tiče kvaliteta timova je istina, fali nam jedan vanserijski napadač kao što je Sadik kod vas da bi smo bili tu negde.

Pa ako cemo pravo i ako uporedimo Pavkova i Sadika, to je kao da uporedis Trabant i Toyotu, s tim sto je ova nasa Toyota sa malo slabijim kocnicama i losijim balansom ali je opet bolja od Trabanta 

18 minutes ago, Knipex said:

 

 

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Liska Manjina said:

Ne vredi se raspravljati. Čovek ima sablon po kojem piše i to je to.

Ti si onaj šampion što ovde za Milojevića napiše da je glavonja, onda siđeš na košarku i Tomića nazivaš nosonjom? To su tvoje stručne opaske i sa tobom takvim očekuješ da neko ima šta raspravljati i objašnjavati. Pa od takvih se prelazi ulica u RL a ne na forumu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...