Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

ovaj biber ne bi svirao faul na boacijem sve da su ga bejzbolkom tukli

usro i miloe sa izostavljanjem marin/vlp pred pauzu, pogotovo sto je vukanovic povredjen

tomane rasni strelac sa metar i po loptu sutne 10 metara iznad gola

no na sve to opet je ben imao sansu za pobedu al jbg

Link to comment
Share on other sites

Ne shvatam zasto svaki sudija mora da produzava mec van nadoknade vremena.

 

Proslo je 5 minuta, sviraj kraj, obe ekipe su imale 90+5 minuta da dodju do pobede.

 

Nije ni bilo normalno da ekipa koja retko koga ubedljivo dobije ima stopostotan ucinak na svim mecevima osim protiv Partizana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

Ne shvatam zasto svaki sudija mora da produzava mec van nadoknade vremena.

 

Proslo je 5 minuta, sviraj kraj, obe ekipe su imale 90+5 minuta da dodju do pobede.

 

Nije ni bilo normalno da ekipa koja retko koga ubedljivo dobije ima stopostotan ucinak na svim mecevima osim protiv Partizana.

od tih 5 minuta, 2 su prelazali od 89-91`og minuta, plus jos minut izmedju 91-og i 95-og

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Milojević o "svemirskim brodovima", (ne)uspešnim strancima i "igračima od 200 miliona"

Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević bio je upitan da da prokomentariše duel sa Totenhemom, pred okršaj sa Javorom.

LNIzvor: B92 nedelja, 10.11.2019. | 11:49
photo: Pedja Milosavljevic/STARSPORT
 
photo: Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Milojević je govorio i o utakmici sa Javorom

Crvena zvezda gostuje u Ivanjici u nedelju od 14.30.

Milojeviću su malobrojni novinari u Ivanjici uglavnom postavljali pitanja o Ligi šampiona i duelima sa Totenhemom, pred superligaški duel sa Javorom.

Dvomeč s Totenhemom pokazao je da Zvezda nema igrački kadar sposoban da se suprotstavi najjačim timovima u Ligi šampiona, ali je takva ekipa sasvim dovoljna da se u Superligi pobeđuje bez problema. Zvezda danas (14.30) gostuje Javoru, a kvota da će slaviti bez primljenog gola (Sigurna pobeda) je 1,98. Pogledajte sve kvote kladionice MOZZART za Javor - Zvezda.

On je upitan da objasni manji broj faulova i žutih kartona od protivnika u ubedljivom porazu na "Marakani" (0:4 u sredu).

"Ne znam šta bih vam rekao. Sad mi možemo statistički da pričamo, kako god vi hoćete. Jednostavno, najbolje da ne odgovorim ništa. I možete to protumačiti kako god hoćete, ako hoćete da vidite... Jang Bojs prolazi grupu, Kopenhagen takođe. Ovo je Liga šampiona, ljudi! Igramo među 32 najbolje ekipe u Evropi. Ovde budžeti igraju", poručio je Milojević i dodao da niko neće biti kažnjen zbog rezultata protiv Totenhema jer "nema pohvala posle velikih pobeda, pa nema ni kazni posle negativnih ishoda".

Kratak odgovor šefa stručnog štaba crveno-belih nije bio dovoljan.

"Ne znam o čemu mi uopšte ovde pričamo, kako ne shvatate, meni uopšte nije jasno. Ali nema veze, nemam nikakav razlog da se pravdam. Ali, neka bude tako - najmanje faulova, najviše golova primamo. I sve najviše. Ali, nažalost kako ćemo to da kažemo - mi smo među 32 najbolja tima na Starom kontinentu. To je nešto. Imali smo sreće za ove dve godine, što smo ušli tamo. U 24 utakmice smo sve vreme imali sreću, sad nemamo. Da imamo sreću napravili bismo više faulova, pošto je nemamo ovako je... Uopšte ne mogu da razgraničim kako vi uopšte gledate na sve!? Ej, mi igramo protiv Totenhema, Bajerna, protiv svemirskih brodova koji lete na mesec, o čemu mi pričamo. Ali nema veze idemo dalje...".

Photo by Srdjan Stevanovic/Getty Images
 
Photo by Srdjan Stevanovic/Getty Images

Navijači Zvezde su vidno nezadovoljni letošnjim pojačanjima.

"Šta o strancima? Jel mogu da ne odgovorim na to pitanje. Stvarno sam umoran jako da bih odgovarao i pričao. Šta je sad sa strancima i šta ne valja?!", pitao se Milojević.

Pročitajte još Javor pred Zvezdu: Možda nas ne shvate najozbiljnije

Milojević je, ipak, odgovorio na pitanje o pojačanjima i podsetio novinare i javnost na realnost srpskog fudbala i njegove skromne mogućnosti.

"Ovi ljudi protiv kojih smo igrali koštaju po 200 ili 150 miliona evra, razumete li vi o čemu se ovde uopšte radi? Vi ne razumete. Ne, oni imaju dve noge, mi imamo dve noge, Njih deset, nas deset. Ja sam već jednom to objašnjavao. Oni su na drugom nivou, kako ne shvatate? To je viši nivo. Zato i hoće da igraju bogati sa bogatima. Da se sudaraju jedni između drugih. Šta treba da radi onaj iz Galatasaraja? Pa šta isti taj Poketino, koji je primio sedam golova od Bajerna. Šta bi bilo da Poćetino trenira ovde, neki klub u Srbiji, i primi sedam komada od Bajerna? Nemojte, hajde da budemo ozbiljni. Ili pitate da biste pitali tako. Ja ću vam reći pošto čitam sve grčke novine. Znate šta za Olimpijakos pričaju, da ono što rade, rade više nego što mogu. A ljudi imaju budžet 80 miliona evra. Mogu da dovedu koga hoće, ulažu u strance po pet, 10 miliona evra i nije im dovoljno. Znate koliko Giljerme košta, koliko Gerero, Valbuena? Ne mogu ništa da urade i oni su toga svesni. Sad da li su stranci ovakvi ili onakvi. Ima vremena, kada se završi, pa ćemo posle Olimpijakosa pričati više na tu temu", zaključio je Milojević.

 

 

Политичар му није раван.Какав демагог...

Знам да неће ни један бурегџија, али било би заиста супер поновити му ова питања послије гиганта из Ивањице.

Било би ОК да се јаве и форумски стручњаци за буџете, Шефилде и Колчестере па да нам анализирају играче Јавора и њихов буџет. Можда ипак знају како не можемо рутинирати клуб чији годишњи буџет није ни пола Иванића...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, n4l1m said:

od tih 5 minuta, 2 su prelazali od 89-91`og minuta, plus jos minut izmedju 91-og i 95-og

 

Bas me briga da li su prelezali, tu je sudija da to sankcionise ili ne.

 

Ti ako produzis 5 minuta, znaci da se igra jos pet minuta, ako ne sviras kraj tada dajes ekipi koja juri pogodak krila, a ubijas u pojam ekipu koja se brani.

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Константин said:

 

Политичар му није раван.Какав демагог...

Знам да неће ни један бурегџија, али било би заиста супер поновити му ова питања послије гиганта из Ивањице.

Било би ОК да се јаве и форумски стручњаци за буџете, Шефилде и Колчестере па да нам анализирају играче Јавора и њихов буџет. Можда ипак знају како не можемо рутинирати клуб чији годишњи буџет није ни пола Иванића...

 

 

Forumski stručnjače za palamuđenje. Rutinirali smo 13 pa sad kiksali 14-u(FKP je isključen iz priče o budžetima). Isto kao i u Evropi što mi možemo svaku 14-u iznenaditi nekog i otkinuti bodove tako se desi i u LLSL nama.

Edited by prolup
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...