Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

35 minutes ago, red_white said:

Da je Pavkov ono pogodio mec bi otisao mozda u pravcu u kojem je otisao mec sa Liverpulom. To je fudbal, takticki sasvim ok mec dosli smo do dva zicera a njima omogucili 1-2 dobre kontre. Mi svoje nismo iskoristili oni jesu i to je sustina prvog poluvremena. 

 

tacno tako. plus smo imali jos jedan zicer za 1:1. 

 

31 minutes ago, Liska Manjina said:

Imaš 30% loptu u svom posedu pred svojim navijačima. Uz sve to 30 minuta smo bili sabijeni u svojih 20 metara. Kad se pojavi snimak ti mi nađi na tom istom snimku 5 situacija kad smo mi kroz pas izneli loptu, ako to uspeš ja ti platim ručak.

 

tacno je, ali protivnik je finalista cl. finalista, sa azijskim ronaldom i jednim od 5 najboljih cf na svetu. klub im vredi milijardu, o cemu mi pricamo? 

i opet smo ih mogli iznenaditi a pavkov mogao u jos vecu legendu.

inace sramotno vredjanje istog, nije mu vece i zajebao je dva zicera i otvorio kontru za drugi gol. ali to je isti onaj igrac koji nam je doneo vec sad legendarnu pobedu nad liverpulom, koji je metnuo na derbiju kad smo bili pred porazom, koji je bio jedan od heroja u salzbrgu. 

i za prvi zicer se sam izborio, da je metnuo bukvalno bi 100% bio njegov gol. sramota sta se sve pise. i za njega i uopste.

kod treceg gola par nasih igraca je stalo jer nije sudjena ruka i ovakve ekipe to surovo kaznjavaju. i tu su polukontra mogla seci kartonom, kao i kod drugog gola.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ShoBzSho said:

Pa nas ce Olimpijakos da posalje sa 3,4 komada , zapamtite moj post .

 

 

 

sto bi stvarno bila skandalcina jer nije u pitanju apsolutni vladar grckog fudbala i ekipa koja skoro redovno igra cl. plus su u dobroj formi od pocetka sezone. 

 

3 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Boaci bi dao gol sto posto,uveren sam

 

kao protiv arsenala u londonu kad je promasio ceo gol dva puta iz dve mrtve sanse?

svinjkov? 

 

ovo je sad vec visok poraz, ali i to je negde realno stanje i odraz kvaliteta dve ekipe.

jbg dok mi imamo 25+ miliona profita a beka nam igra univerzalac i najskuplja pojacanja su nam oko milion, to nam je sto nam je. krivac nije miloe vec ona seljacina koja sluzi da iznosi pare iz kluba. mi smo sns govno. i to je osnovni problem, a ne ovaj ocekivani poraz.

Link to comment
Share on other sites

Сисојева тактика поновиће се 6.новембар пропала. Изненађење врсте Јованчић одрадио посао за противника додуше, а добро смо и сузили.

Идемо даље, сад креће ротациони системтм у домаћици, предлажем да се извлаче куглице ко ће играти. Сисоје наравно извлачи добитнике, ионако их је највише довео...

Link to comment
Share on other sites

Milojevic ako ima obraza treba da podnese ostavku nakon ove blamaze. Ovakav sastav ne bi ni Pizon izveo. Znaci Jovancic koji se raspada vise od godinu dana veceras pocinje mec. Jos ga stavlja sa Petrovicem u tandemu. Tako ostajemo bez ikakve kreacije na sredini terena, a ne dobijamo bukvalno nista. Mi veceras nijesmo bili u stanju da odigramo najobicniji pas. Igraci nam izgledaju uzasno u svakom segmentu igre. Fizicki smo kao omladinci naspram fudbalera Totenhema. Milojevic je po svemu sudeci mediokritet od trenera, nikakvi rekordi ne mogu da izbrisu ovo, kao ni blamiranja na poslednja 2 derbija. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Neznam dali sam ikad video levonog igrača na desnom beku. Ali dobro, verovatno se nikad ranije nije desila situacija da tim u ligu šampiona prijavljuje samo jednog igrača na poziciji.

 

Specialan smo slučaj u više kategorija

Zander je pretuzan igrac, lepo je neko napisao da te rolinge i biciklice moze da prodaje samo u faveli... taktiki potpuno nepismen igrac

 

31 minutes ago, Green23 said:

Kakav bol u kurcu kod Rodića.. 

Rodic odavno ne igra fudbal, zesci raspad

 

Sve u svemu, zasluzen poraz, par propustenih sansi bez igre

 

Pavkov konjina, Jovanca jos veca

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je klasicna karma. Jednostavno Pavkov nije zaslužio da da ono. Nije kilaža presudna, ali da je fit on bi rutinirao one situacije. Vratilo mu se za sav neprofesionalizam koji je pokazao.

 

A šteta jer je mogao da ispiše još jednu divnu fudbalsku stranicu u istoriji fkcz.

1 minute ago, LomicuTiKostiPickoJedna said:

Polomicu ti pickicu kada te nadjem...

 

SHOBZ

 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...