Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

8 minutes ago, Green23 said:

Jebiga, Žander ne može ni na levom beku, a ne na desnom

 

Neznam dali sam ikad video levonog igrača na desnom beku. Ali dobro, verovatno se nikad ranije nije desila situacija da tim u ligu šampiona prijavljuje samo jednog igrača na poziciji.

 

Specialan smo slučaj u više kategorija

Edited by L' Imperatore
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ShoBzSho said:

Zbog takvih kao i ti sluzimo kao ekipa za popravljanje razlike, ekipa Totenhema koja je pobedila samo nas u ovoj sezonu +3

Mi imamo mnogo vecih problema od trenera.Ti mislis samo trener da ode i proigracemo kao Slavija?Treba jos dosta toga da se promeni od igraca u klubu pa do lopovske uprave.Milojevic je ovim rezlutatima samo malo nasminkao(zamaskirao) stvari u klubu tako da...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ShoBzSho said:

Dok ne napusti klupu Crvene Zvezde zajedno sa Mrkelom. 

 

I da moja Zvezda pocne da igra kao SLavija Prag!


Ovo je sramota kako igramo,vec dve godine.

 

Nego oce li Terzinjo da proda malog Petrovica, dobar je igrac... 

 

A ti otvori blog pa tamo drvi dokle hoćeš.

Link to comment
Share on other sites

Kapiram da Miloje već razmišlja o 8-1-1 taktici za Olimpijakos i to je to. Zapravo uopšte niste u lošoj poziciji, Milojević ume da spremi takve utakmice. Koliko god da ga prozivate sad, možda ovo bude istorijski rezultat. Ne baš lepo za oko, ali efektivno.

Link to comment
Share on other sites

Ali ova budalettina koja stavlja Boaćija "iza leđa štoperima" kao da je 0:0, pa sjajno... Evo ga i "mirniji period utakmice" u '74., aplauzzzz objektivne publike sa Severa, zatim informacija da se ide na Javor i Niš, sve ide po planu.

Edited by Barracuda
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AgroUrban said:

Kapiram da Miloje već razmišlja o 8-1-1 taktici za Olimpijakos i to je to. Zapravo uopšte niste u lošoj poziciji, Milojević ume da spremi takve utakmice. Koliko god da ga prozivate sad, možda ovo bude istorijski rezultat. Ne baš lepo za oko, ali efektivno.

Ja se tome i nadam protiv Bajerna, jer ukoliko mi odigramo nerešeno sa njima, a Oli izgubi, nama i minimalan poraz igra. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Liska Manjina said:

Mora se početi igrati fudbal, ovo ne vodi nikuda.

 

Neka ostane zapisano, sledeće godine ispadamo od prvog iole ozbiljnog protivnika. Jednostavno javašluk i sva loša karma oko kluba mora izaći na površinu.

Jos gore sto je i KK postao isto....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...