Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Da, igrali su protiv slabijih timova. 

 

Mi samo mozemo da sanjamo da cemo za 5 godina da igramo onako kako igraju oni.

Izvini ali ne vidim da je nasa proslogodisnja grupa slabija od ove njihove.

Liverpul      Barsa

PSZ             Borusija

Napoli         Inter

4 boda            ?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da, mi smi pobedili Liverpul i igramo odlican fudbal. 

 Taj Liverpul ce vise da nas kosta nego sto smo dobili pobedom. 

 

Uopste ne pisem o bodovima, vec o kvalitetu fudbalske igre. Slavija igra moderno, bas onako kako treba da tezi klub koji nema veliki budzet. Gledao sam ih protiv Intera i proslu tekmu protiv Barse. Znaci, san snova, sto se mene tice. Sve ono sto bih hteo da vidim kod nas i sto bismo zapravo mogli da igramo. 

 

Oni ce mozda ostati na 2 boda, mozda ce imati i 5/6, ali necemo mi biti bolji ako imamo bod vise, niti losiji zbog boda manje. 

 

Ne komentarisem vecerasnji mec, jer nisam gledao, ali mogu da zamislim nas na Kamp Nou. Nasa gostovanja su uzasna, primili smo 21 gol na 5 tekmi, a eto Slavija dve neresene u gostima. Nadigrali su Barsu kuci, ali izgubili, jbg. 

Njihove igre i rezultat nisu slucajnost, dok nas Liverpul jeste, jer nismo vise nikad ponovili takvo prvo poluvreme, cak ni protiv slabijih, dok Slavija konstantno igra ovo, sto se vidi iz utakmice u utakmicu. 

 

Nisam zeleo uopste da ulazim u ova poredjenja, samo me iznervirao komentar iznad "mocna slavija ima manje bodova od nas". Neka su svi zadovoljni nasim atomskim fudbalom, nema zime. 

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo imali srece da dobijemo Olimpijakos + da im sudija iskljuci igraca i to nas ostavlja u trci za 3. mesto i 1/16 finala LE.

 

Sutra treba izaci opusteno, treba nam bod iz naredna dva meca i onda odbrana onih 3:1 u Pireju. Za vise smo miljama daleko.

Link to comment
Share on other sites

Slavija nije sutnula u okvir gola, golman im najbolje ocjenjen igrac sa 9 😁🤔

Salu na stranu, Slavija igra dobar fudbal ali nismo mi jos uvijek na tom nivou niti je nasa liga na nivou Ceske pogotovo u smislu infrastrukture. Pogledajte nekada neki mec Ceske lige i vidjecete razliku. Mnogo je tesko prebaciti se iz JSL na nivo LS, intezitet je neuporediv mnogo je brzi fudbal nego sto gledamo na bilo kom mecu u JSL. Slavija ipak u domacem prvenstvu igra kud i kamo jace meceve od Zvezde. Da bi bili konstantniji i bolji treba nam malo i bolja liga. Da imamo neku regionalnu ligu sa recimo Rumunima, Bugarima, Madjarima imali bi daleko vise ozbiljnih meceva koji bi uticali da i mi rastemo. Ovako mnogo je tesko napredovati kada vikendom igras sa Javorom, Surdulicom, Macvom i slicnim velikanima JSL. Zamislite da sada u kosarci nema ABA lige vec da igramo domacu ligu koja bi sada bila 10 puta slabija nego sto je nekada bila. Tesko bi mi obarali Fener, Real i slicne. Jaka liga je jedan od najbitnijih preduslova da se napravi dodatni iskorak i da to bude kontinuitet a ne incident kakve Zvezda pravi evo tri godine manje vise. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Dropkick Murphys said:

Da, mi smi pobedili Liverpul i igramo odlican fudbal. 

 Taj Liverpul ce vise da nas kosta nego sto smo dobili pobedom. 

 

Uopste ne pisem o bodovima, vec o kvalitetu fudbalske igre. Slavija igra moderno, bas onako kako treba da tezi klub koji nema veliki budzet. Gledao sam ih protiv Intera i proslu tekmu protiv Barse. Znaci, san snova, sto se mene tice. Sve ono sto bih hteo da vidim kod nas i sto bismo zapravo mogli da igramo. 

 

Oni ce mozda ostati na 2 boda, mozda ce imati i 5/6, ali necemo mi biti bolji ako imamo bod vise, niti losiji zbog boda manje. 

Igrali su manje više kao što igramo i mi. Bez šuta u okvir gola, sa 39% poseda. Njima svaka čast, imali su sjajan rezultat prošle sezone, ove su dosta solidni, ali, ne vidim kakve to veze ima sa nama?

Elem, nevezano za ovu temu. Puna podrška Milojeviću i ekipi koja će večeras istrčati, samo hrabro pa šta bude.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U ovakvim mecevima glava je najvaznija. Ovo je mec za prolaz dalje i na taj nacin treba da se razmislja, umesto toga citam o tome kako nije realno da prodjemo, treba ici na bod....
Treba ici na sva tri, sve dok postoji sansa da prodjemo grupu treba se zestoko boriti za to. Koga briga da li to zasluzujemo ili ne. Tako valjda razmislja veliki klub i to je mentalitet koji moramo imati ako cemo da dobijamo ponekad ovakve meceve.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, VoodooDerina said:

Nadam se da Milojević ovaj put neće, kao što je u Londonu, poslušati idiote i fudbalske analfabete sa raznih foruma i da će primeniti jedinu filozofiju koja nam može doneti rezultat u ovakvim utakmicama.

 

 

Ako izadjemo da igramo fudbal kao u Londonu, mi ovo samaramo veceras. 

 

A sa tom jednom jedinom nepobedivom filozofijom je pitanje samo koliko ce preko picke da se dobije. 

Edited by Itachi Uchiha
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Vazno je da Bajern dobije Oli... deluje kao zicer ali su Grci pokazali da znaju fudbal, plus je Bajern ubedljivo prvi i promenili su trenera... to je uvek nezgodno

 

Ali ocekujem da Svabe budu Svabe i odvale Grke

 

Nama pobeda maltene garantuje prolece i treba razmisljati u tom pravcu, a ne kalkulisati... mada je i bod uspeh

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...