Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

4 minutes ago, perkos said:

Jebem ti mater Zvezdane Terziću što si dozvolio da FKCZ bude kao šareni voz iskorišćena za bolesne ambicija AV!

na stranu sto nije slucajno izvucena zvezda za trepcu, al ne kontam ko je ovaj potez povukao? za opozicuju ovo nije poen, posto opozicije nema, a za vucica je sipanje govana u usta, posto u satro svojoj zemlji, ne mozes da odigras fudbalsku utakmicu..

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, perkos said:

Jebem ti mater Zvezdane Terziću što si dozvolio da FKCZ bude kao šareni voz iskorišćena za bolesne ambicija AV!

Da se samo pridruzim cestitkama, za obojicu bolesnika i sve koji igrace i strucni stab izlazu ovom dnevnopolitickom sranju.

 

Majku vam ljigavu!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dajte ljudi pa da li ste očekivali neki drugi scenario?! Mislim realno? Sad će preCednik, ovencan svojim novim ordenom da onanise po prime time-u danima sa sve svojom svitom. Jeste fuj i bljak i štošta još, ali valjda nam je jasno da dok su oni oko kluba to je scenario koji može da se očekuje svaki dan. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Da li je bilo nagoveštaja da utakmica može da bude odložena?
"Dolazile su razne informacije, Nismo mogli da se bavimo nikakvim insinuacije, prporuka FIFA je bila nedvosmislena. Nije bio nijedan razlog da se ne odigra utakmica. Ništa nismo radili od uobičajenog, Trepča svoje prvenstvene mečeve igra u Kosovskoj Mitrovici, odnosno Zvečanu. Očigledno da je ovo jedna velika diplomatska pobeda Srbije, Fudbalskog Srbije i Crvene zvezde, dobili smo podršku FIFA, sve što su oni izjavljivali bila je laž, zato smo objavili dokument koji smo dobili od najveće sportske ogranizacije", poručio je Terzić.

 

Ako je neko imao dilemu čemu sve ovo

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, n4l1m said:

na stranu sto nije slucajno izvucena zvezda za trepcu, al ne kontam ko je ovaj potez povukao? za opozicuju ovo nije poen, posto opozicije nema, a za vucica je sipanje govana u usta, posto u satro svojoj zemlji, ne mozes da odigras fudbalsku utakmicu..

evo ti dole postavio Green terzićevu izjavu pa ti je valjda sad jasnije

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Ace Rimmer said:

 

Jebem ti ja te njiove dogovore kad uvijek Srbi bivaju izblamirani.

Ne znam zašto su Srbi izblamirani? 

Izblamiran je Terzić i co i izblamiran je naš FSS, zajedno sa FSK, i oni koji stoje iza njih.

Ni Albanci ni Srbi ovde nisu niti pobedili, ni izgubili, niti se izblamirali. Izblamirali su se tačno određeni ljudi koji između sebe igraju ping-pong.

Edited by DonJuan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Podsećamo još jednom da je utakmica između domaćina Trepče iz Zvečana i beogradske Crvene zvezde trebalo da bude odigrana u skladu sa propozicijama UEFA i FIFA, tako da je Priština danas ovim agresivnim političkim aktom udarila i na temelje evropskog i svetskog sporta i vrednosti mira i saradnje koje on promoviše", navodi Đurić u saopštenju.

http://rs.n1info.com/Vesti/a533012/Djuric-Pristina-da-naglavacke-leti-iz-Uefe-i-Fife.html?fbclid=IwAR2oqn3_uwgtKnP7JpTVydXb8c5lw8beC2rXRiCecAMYLIMmvOADkXhOQUI

 

zar nije trebalo da se igra Kup Srbije, kakva UEFA i FIFA.

u svakom slučaju

tenor.gif?itemid=14259951


i

tenor.gif?itemid=14260030

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DonJuan said:

Ne znam zašto su Srbi izblamirani? 

Izblamiran je Terzić i co i izblamiran je naš FSS, zajedno sa FSK, i oni jkoji stoje iza njih.

Ni Albanci ni Srbi ovde nisu niti pobedili, ni izgubili, niti se izblamirali. Izblamirali su se tačno određeni ljudi koji između sebe igraju ping-pong.

 

Ti si baš neki naivan čovjek. Kakvi određeni ljudi, pa ti ljudi i organizacije nekoga predstavljaju, odnosno Srbiju.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, perkos said:

evo ti dole postavio Green terzićevu izjavu pa ti je valjda sad jasnije

ne znam samo kakva diplomatska pobeda, kad je valjda i onom narodu sto su ziveli u zabludi da je kosovo srbija, sada jasno da kosovo nije srbija.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, n4l1m said:

ne znam samo kakva diplomatska pobeda, kad je valjda i onom narodu sto su ziveli u zabludi da je kosovo srbija, sada jasno da kosovo nije srbija.

 

Cuj kakva pobjeda, pa knjigovodstvena.

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...