Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Његош Петровић, Вељко Николић и Жељко Гаврић

(дрес репрезентације Србије до 21 године)

 

Родић у репрезентацији

Милуновић, Гобељић и Павков у репрезентацији

Ostali su na raspolaganju (ne znam što se tiče povreda kakva je situacija).

 

U teoriji:

 

Borjan

Gajić-Pankov-Degenek-Žander

Kanjas-Jovančić

Mateo-Marin-Van La Para

Boakje

 

Ne znam jedino da li su pozive dobili Borjan, Degenek i Boakje. Ranije su ih redovno pozivali.

U tom slučaju:

 

Popović

Gajić-Pankov-Babić-Žander

Kanjas-Jovančić

Mateo-Marin-Van La Para

Tomane

Edited by Barracuda
Link to comment
Share on other sites

Ovde kod nas je uvek neko ludilo, pročitah neke komentare o Njegošu pa sam ipak morao da se vraćam i ponovo pročitam. Toliko hvalospeva na osnovu utakmice u KŠ koju priznajem nisam gledao komplet ali sam vipe puta gledao Njegoša i nisam ni malo zadovoljan kako je igrao. Možda je i moje shvatanje pozicije zadnjeg veznog prilično radikalno ali momak koji kad preda loptu ne nastavi kretnju nikako ne može da bude proglašen najvećim talentom još od Grujića. Nadam se da će Njegoš ipak pokazati više i dokazati da vredi novca koji je u njega uložen ali mora baš drastično da promeni shvatanje fudbala.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

 

Njegoš je najtalentovaniji mladac još od Grujića. Sve navedeno su boljke mladosti i neiskustva. Međutim, stav koji ima na terenu je nešto što je zlata vredno i zbog toga mu prognoziram dobru karijeru.

 

Njegos pre svega mora da nauci da se bolje, vise i pametnije krece. Tacno je da on  teoriji ima dobro telo, siguran pas, solidno tehniku, igru u oba pravca, pa i borbenost, ali u praksi mora da bude aktivniji, i da bude malo manje impresioniran svojim saigracima.

 

Naravno, nisu ovo neke velike kritike za njega, normalno je da to bude tako kad se dodje iz manjeg kluba u veci, ali zakljucak je da mora da nastavi da radi. 

 

Prebaceni su Burmaz, Babic, Pantovic, Lukic i Matic iz omladinaca. Zivo me zanima ko ce beka sutra da igra, verovatno Simic. 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Golijat said:

Jel se.zna ceo sastav koji dolazi da igra sa Trepcom? 

Kontam da ce biti problema na administrativnom prelazu (granici)

 

Imacemo 18 igraca jedva. Neki su sa reprezentacijom, neki povredjeni, neki dobili odmor. 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Njegoš Petrović je klasičan izdanak italijanske škole fudbala. Klasičan Volante mixto, tipa Fernanda Gaga, izrazito agresivan, sa odličnim pregledom igre.

Može biti upotrebljen i na poziciji Mediocentro organizador, uglavnom radi se o talentovanom, polivalentnom igraču sredine terena, sa veoma izraženom voljom i mentalnom snagom.

 

Njegoš Petrović će sasvim sigurno veoma brzo nadmašiti konkurenciju na sredini terena i postati standardan uz Kanjasa i Marina.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Znanje imanje said:

Његош Петровић, Вељко Николић и Жељко Гаврић

(дрес репрезентације Србије до 21 године)

 

Родић у репрезентацији

Милуновић, Гобељић и Павков у репрезентацији

Ostali su na raspolaganju (ne znam što se tiče povreda kakva je situacija).

 

U teoriji:

 

Borjan

Gajić-Pankov-Degenek-Žander

Kanjas-Jovančić

Mateo-Marin-Van La Para

Boakje

 

Ne znam jedino da li su pozive dobili Borjan, Degenek i Boakje. Ranije su ih redovno pozivali.

U tom slučaju:

 

Popović

Gajić-Pankov-Babić-Žander

Kanjas-Jovančić

Mateo-Marin-Van La Para

Tomane

Borjan igra ligu nacija protiv Amera a Degenek kvalifikacije za svetski kup.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Znanje imanje said:

Njegoš Petrović je klasičan izdanak italijanske škole fudbala. Klasičan Volante mixto, tipa Fernanda Gaga, izrazito agresivan, sa odličnim pregledom igre.

Može biti upotrebljen i na poziciji Mediocentro organizador, uglavnom radi se o talentovanom, polivalentnom igraču sredine terena, sa veoma izraženom voljom i mentalnom snagom.

 

Njegoš Petrović će sasvim sigurno veoma brzo nadmašiti konkurenciju na sredini terena i postati standardan uz Kanjasa i Marina.

 

Italijanska skola fudbala, pa kao primer bude Argentinac Gago, nista specijalno igrac koji je brze otisao iz Evrope nego sto je dosao. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Znanje imanje said:

Његош Петровић, Вељко Николић и Жељко Гаврић

(дрес репрезентације Србије до 21 године)

 

Родић у репрезентацији

Милуновић, Гобељић и Павков у репрезентацији

Ostali su na raspolaganju (ne znam što se tiče povreda kakva je situacija).

 

U teoriji:

 

Borjan

Gajić-Pankov-Degenek-Žander

Kanjas-Jovančić

Mateo-Marin-Van La Para

Boakje

 

Ne znam jedino da li su pozive dobili Borjan, Degenek i Boakje. Ranije su ih redovno pozivali.

U tom slučaju:

 

Popović

Gajić-Pankov-Babić-Žander

Kanjas-Jovančić

Mateo-Marin-Van La Para

Tomane

Ova dva sastava necemo sutra videti sigurno.

Male su sanse da se igra sutra, sto je bilo jasno odma posle zreba. Jasna je poenta ovog dvomeca, i jasno je da nema nikakve veze sa fudbalom..

 

Edited by Igor028
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

 

Njegos pre svega mora da nauci da se bolje, vise i pametnije krece. Tacno je da on  teoriji ima dobro telo, siguran pas, solidno tehniku, igru u oba pravca, pa i borbenost, ali u praksi mora da bude aktivniji, i da bude malo manje impresioniran svojim saigracima.

 

Naravno, nisu ovo neke velike kritike za njega, normalno je da to bude tako kad se dodje iz manjeg kluba u veci, ali zakljucak je da mora da nastavi da radi. 

 

NIt sam rekao nit pomislio da ne treba da nastavi da radi, pravo suprotno. Govorim o potencijalu.

Link to comment
Share on other sites

 

Quote

Crvena zvezda uvek ima velika očekivanja. Za dve godine koliko sam trener nedostajao nam je uspeh u Kupu Srbije. Međutim ove godine smo rešeni da napadnemo i trofej koji nam fali poslednjih godina u vitrinama”, kaže šef crveno-belog stručnog štaba.

 

Prosle godine nije bio resen da napadne trofej u finalu na svom stadionu

 

zato ove napada u prvom kolu

 

:79:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

ZANIMLJIVOST: Kada je Vladan Milojević došao u Crvenu zvezdu, UEFA koeficijent kluba je bio 7,325, a sada je 22,750. Respekt gospodine... 👏👏

Al nema veze,opljunuti nekog je omiljena sportska disciplina kod nas.

A mozda bi svako trebao pre toga samo da se pogleda u ogledalo i sagleda plodove svog rada...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...