Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

3 minutes ago, NMX said:

 

I onda posle ovakvog smeća ceniš da imaš pravo bilo šta da prigovoriš forumašima sa druge strane brda?

 

Nema potrebe za ovim. Mi smo ostvarili pobedu čistu kao suza. Njih je, evidentno, stigao umor plus odličan Voždovac. Čuj igramo protiv Vučeline mašinerije...čija smo mi mašinerija? 

Za nas se zna ko smo i sta smo. Severna armija. Reakcija.

Svaki put treba podsetiti ko su oni. Ko je Vucelic, ko Vuletic, ko Savo Milosevic, preposteni Vazura i milostivi Pantic. Ne skodi da se zna.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, pavijan2 said:

Za nas se zna ko smo i sta smo. Severna armija. Reakcija.

Svaki put treba podsetiti ko su oni. Ko je Vucelic, ko Vuletic, ko Savo Milosevic, preposteni Vazura i milostivi Pantic. Ne skodi da se zna.

 

 

Brate mili...pre 3 dana smo ČLANU ZEMUNSKOG KLANA I UBICI PACIJENATA NA STOLU URGENTNOG CENTRA dali dres Crvene Zvezde.

 

Da li treba dalje da pričamo?

 

A za ovo "severna armija. reakcija" nadam se da si sarkastičan.

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NMX said:

 

Brate mili...pre 3 dana smo ČLANU ZEMUNSKOG KLANA I UBICI PACIJENATA NA STOLU URGENTNOG CENTRA dali dres Crvene Zvezde.

 

Da li treba dalje da pričamo?

 

A za ovo "severna armija. reakcija" nadam se da si sarkastičan.

Nismo mi poklonili nego Zvezdan Terzic.

Da sam gledao ko je sve od ubica, secikesa, lopva i prevaranata prodefilovao kroz upravu Zvezde, ko je od diktatora dobio Zvezdin dres nikada za nju ne bih navijao.

Za Zvezdu sam poceo da navijam zbog Pizona, Zorana Filipovica, Srbe Stamenkovica i Seada Susica.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Valensija said:

Procitah izjavu Milosevica. Nevjerovatno da se na svim nivoima kluba njeguje ova sizofrena propaganda. 

Savo Milosevic to je onaj cocvek sto je fizicki napao ljude zbog blokade puta. Zurio na hitan sastanak sa Kokezom.

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam je li taj ali znam da je onaj što je opasno zaratio sa Toletom, samo što se nisu za vratove pohvatali, pa kad je dobio funkciju onda je podvio rep i počeo mediti. Ako je za Miloja prikladno Sisoje onda ovde možda Pizdoje da paše.

Edited by prolup
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, prolup said:

Ne znam je li taj ali znam da je onaj što je opasno zaratio sa Toletom, samo što se nisu za vratove pohvatali, pa kad je dobio funkciju onda je podvio rep i počeo mediti. Ako je za Miloja prikladno Sisoje onda ovde možda Pizdoje da paše.

Ima on nadimak iz igrackih dana.

Zabranjen od strane moderacije.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, pavijan2 said:

Savo Milosevic to je onaj cocvek sto je fizicki napao ljude zbog blokade puta. Zurio na hitan sastanak sa Kokezom.

 

Jbg, mislio sam da ce biti barem malo objektivan. Ova licemjerna kuknjava zaista postaje komsijski tm. I na ovom mjestu se siri kao epidemija, cak se zapatila i kod nekih ozbiljnih forumasa. 
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Duh koji lebdi said:

 

Ne treba generalizovati. Umemo i mi (ja prvi) da pisemo kojesta. Nismo mi bolji samo zato sto smo nasi 🙂

Ne kazem da smo bolji, mozda samo u fudbalu i kosarci.😂

Salu na stranu, nisam ni rekao da smo bolji. Ima nas raznih na obje strane. Ipak, zaista mislim da se ova histerija dobrano prima i na ovom mjestu.

 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Valensija said:

Jbg, mislio sam da ce biti barem malo objektivan. Ova licemjerna kuknjava zaista postaje komsijski tm. I na ovom mjestu se siri kao epidemija, cak se zapatila i kod nekih ozbiljnih forumasa. 
 

 

Mozda on i misli drugacije, ali zna da ce lakse da prezivi rezultatske kikseve kod navijaca ako daje ovakve izjave.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goldberg said:

 

Mozda on i misli drugacije, ali zna da ce lakse da prezivi rezultatske kikseve kod navijaca ako daje ovakve izjave.

 

 

Naravno, zato i kazem da je pristuno na svim nivoima. Vidio Savo da Vucela&Co jasu na tom talasu pa i on zajahao. 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ono pesnicenje Bjelosa, zrelo za tuzbu pred sudom , od strane Bena. Sa kojim pravom neko moze iz cista mira da opici pesnicom i to po glavi i to sa ledja, i da prodje nekaznjeno, a kamere svuda okolo ?

 

To sto je u pitanju sportska predstava, ne znaci ama bas nista, po cemu se razlikuje ovo svesno pesnicenje u glavu, od recimo da te neko zaskoci iza coska u gradu?

 

Pitam jer nisam pravnik, ali kako moze neko nekaznjeno da prodje sa pesnicenjem , koje je moglo da nanese povrede Benu?

Link to comment
Share on other sites

da testiram miloe, dal zna sta radi..:fantom:

sastav za kup

-------------------popovic------------------

gobeljic----pankov------babic--zander

-----------njegos------jovancic--------------

------------------ivanic-----------------------

--vlp---------------------------vukanovic---

-------------------tomane--------------------

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Samo suze su dovoljne da bude lep dan. Dok su oni vladali  lupali im samare konobari i ribari iz Irske, a kada se ugurali u tu Ls imali NULA bodova.

Sami svirali sebi penale a protivnici sirili noge prilikom slobodnog da prodje lopte.

 

Sve je ovo apsolutno tačno, ali to ne znači da iste stvari mi sad treba da radimo. Valjda je svima cilj da se igra lep fudbal i da bude pošteno i fer takmičenje. Meni lično je zesmetao kriterijum u poslednjih 15 minuta kada je dosudio sve što je mogao u našu korist, ali apsolutno sve. Kulminacija svega je onaj "faul" nad Vulićem koji se sapleo i niko ga nije dirnuo. Svirao je svaki kontakt nad našim igračima, a onaj korner je tek posebna priča, dok je sa druge strane dopuštao stvari koje je svirao na drugoj strani.

 

Odavno je jasno da se zločin ne može pravdati drugim zločinom, a mi to sad radimo. Mi smo bolja ekipa od njih već treću godinu, u to nema sumnje, ali to moramo pokazati na terenu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, n4l1m said:

da testiram miloe, dal zna sta radi..:fantom:

sastav za kup

-------------------popovic------------------

gobeljic----pankov------babic--zander

-----------njegos------jovancic--------------

------------------ivanic-----------------------

--vlp---------------------------vukanovic---

-------------------tomane--------------------

Moze , mada bih dao sansu Vasiljevicu da brani i debituje.

Link to comment
Share on other sites

Jel Njegos u ovih par utakmica sto je odigrao imao bar jedan dobar potez? Cesto daje protivniku u lopte i ne ucestvuje u igri... mlad jeste ali je cak i Racic pokazivao veci potencijal

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...