Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Apsolutno daje sansu po zasluzi? Posle gledanja raznih Causica i Simica, pa i Ivanica napisati ovako nesto. 

 

Odavno je jasno da neki igraci treba da zasluze, a neki, jbg, ne moraju. Pa ih onda menja u prvom poluvremenu ili na pauzi. 

Onda ih upravo iz te sujete i forsira i dalje, da pokaze da nije pogresio, pa kad udari glavom u zid, vidi da ipak nema smisla i da nemaju kvalitet. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovoliko raspredanja o Milojeviću koji je bukvalno jedino zdravo tkivo fudbalskog kluba je nevjerovatno. Pored Terzića, Mrkele, navijača, Duha koji lebdi, braće, tenka, gardista, gdje god da se okreneš vidiš nešto da ti ogadi klub. Jedini koji, siguran sam, radi posao najbolje što može i bez nekih zadnjih misli je Milojević sa igračima. I na sve se drugo žmiri i sve drugo može proći ali taktika Milojevića protiv Bajerna je predmet diskusije. Kontam da neko sa strane sjedne i počne čitati da bi mislio da se zajebavaju ljudi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Apsolutno daje sansu po zasluzi? Posle gledanja raznih Causica i Simica, pa i Ivanica napisati ovako nesto. 

 

Odavno je jasno da neki igraci treba da zasluze, a neki, jbg, ne moraju. Pa ih onda menja u prvom poluvremenu ili na pauzi. 

Onda ih upravo iz te sujete i forsira i dalje, da pokaze da nije pogresio, pa kad udari glavom u zid, vidi da ipak nema smisla i da nemaju kvalitet. 

 

Pa, rekoh, neke igrace je vjerovatno primoran da ubaci u sastav, al' to je nesto sto ce se desavati i bez Milojevica. Uostalom, Causic je godinama unazad bio standardan u spanskim, turskim i ruskim prvoligaskim klubovima, ima veliko iskustvo i sigurno ga nije forsirao bez razloga. K'o da je on prvi fudbaler koji nije opravdao sansu i ocekivanja. Koliko je otuzno izgledao Griezmann protiv Intera sinoc, kao i u vecini meceva ove sezone? A placen 120 miliona! I sta  bi sad trebalo da urade? Da ga odmah sklone? Jovic placen 60 miliona, a jos uvijek nista nije pokazao, cak ni na prijateljskim mecevima. Hazard placen 100 miliona, a vec sada statisticki drugo najgore (skupocjeno) pojacanje Reala poslije Owena. I sad je kao Milojevic "ovakav" i "onakav" jer je pokusao da iskoristi igraca koji je po logici stvari i trebao i mogao da pruzi mnogo vise. Nije islo i to je to. Ne vidim ga u timu ove sezone, tako da je ovolika melodrama poprilicno besmislena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, prolup said:

Ovoliko raspredanja o Milojeviću koji je bukvalno jedino zdravo tkivo fudbalskog kluba je nevjerovatno. Pored Terzića, Mrkele, navijača, Duha koji lebdi, braće, tenka, gardista, gdje god da se okreneš vidiš nešto da ti ogadi klub. Jedini koji, siguran sam, radi posao najbolje što može i bez nekih zadnjih misli je Milojević sa igračima. I na sve se drugo žmiri i sve drugo može proći ali taktika Milojevića protiv Bajerna je predmet diskusije. Kontam da neko sa strane sjedne i počne čitati da bi mislio da se zajebavaju ljudi.

 

Brt, sta sam ti ja kriv? 😭😭😭😀

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Cekam moderaciju da se tobom (edit: ovim sa pogodjenin nickom) malo zabavi. Pominjanje inteligencije forumasa, u ovom slucaju moje, je zabranjeno pravilima ovog foruma. 

 

Zalutao si ovde burazeru. Ne umes ni da skontas ko s kim ima diskusiju, ko od koga trazi da mu nesto napise, bauljas nesto.

 

Ne bih te zadrzavao vise. 

 

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, x|o said:

 

Ako je sve tako jednostavno k'o sto impliciras, zasto onda Inter Milan nije odigrao ofanzivno protiv Barcelone? Osim par kontri koje su povukli, sve vrijeme su bili iza lopte, sa nekih 30-ak % posjeda. Cijenis da je taj napadacki fudbal samo stvar neke zelje? A ne realnih mogucnosti i cinjenice da bi im i ovakva (van forme) Barca utrpala 5 komada da su ovi pokusali da igraju napadacki. A taj Inter je "tezak"...kol'ko? 500-600 miliona? Cak i jedna takva ekipa je za klasu slabija od Barcelone. Pa ti sad vidi na kojem nivou je taj Bayern, koji je u rangu Barce, i kolika je zapravo razlika izmedju Bayerna i Zvezde u ovom trenutku. Takodje, sumnjam da bi i taj Salzburg, na koji se pozivas, igrao tako kako igra da ima ekipu sastavljenu od 15, 16 ili 17 domacih igraca. Milojevic je vjerovatno primoran da pojedine igrace ubaci u sastav, al' to su stvari koje bi se desavale i sa bilo kojim drugim trenerom i tako ce biti sve dok se neke druge stvari ne promijene. U svemu ostalom, Milojevic je pokazao da cijeni i trud i zelju i potencijal i da apsolutno svakom igracu daje sansu po zasluzi, odnosno pokazao je milion puta da nema nikakav problem sa sujetom. 

 

Задња реченица би комотно могла да буде хит године:classic_laugh: али да не скрећемо са теме, питао сам има ли ико петљу да упореди наше буџете, резултате, шансе, игру исл. са клубовима кокеза суперлиге?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Cekam moderaciju da se tobom (edit: ovim sa pogodjenin nickom) malo zabavi. Pominjanje inteligencije forumasa, u ovom slucaju moje, je zabranjeno pravilima ovog foruma. 

 

Zalutao si ovde burazeru. Ne umes ni da skontas ko s kim ima diskusiju, ko od koga trazi da mu nesto napise, bauljas nesto.

 

Ne bih te zadrzavao vise. 

 

Da si bar citirao nekog pa da ta tvoja priča pije vode. Imaš quote, a ne da svi drugi koji čitaju forum moraju pogađati na koga je 1 Dropkick Murphys mislio, jako mudo pa se treba zamarati sa tim.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Константин said:

 

Задња реченица би комотно могла да буде хит године:classic_laugh: али да не скрећемо са теме, питао сам има ли ико петљу да упореди наше буџете, резултате, шансе, игру исл. са клубовима кокеза суперлиге?

 

Pa, normalno da je hit godine, jer se ne uklapa u tvoju teoriju da su Ebecilio i slicni zasluzili vise sansi nego sto su dobili. Eno, Ebecilio je nakon odlaska iz Zvezde odigrao punih 7 minuta za poslednjeplasiranu ekipu u japanskoj ligi. Tamo ga ne sputava "zli" Milojevic, pa ne znam na koji nacin bi sada mogao opravdati njegovo neigranje!? Ebecilio mozda i zna s loptom mnogo bolje nego neki drugi igraci, al' za danasnji takmicarski fudbal je ipak potrebno mnogo vise. Milojevic ipak provodi skoro svaki tim sa tim igracima, pa se za trenutak zaustavi i zapitaj da mozda Ebecilio bas i nije fizicki, a ni psihicki spreman u ovom trenutku. I kad je Jonathan Cafu odigrao poslednju utakmicu? Je l' odigrao ijedan mec za Bordeaux ove sezone? Mozda, ali samo mozda bi Zvezda izgledala bolje sa tim igracima, mozda je Milojevic i mogao da ih isforsira mnogo vise, al' covjek je odgovoran za rezultate, a vidimo da ga pljuju cak i kada ima rezultate (samim tim, nije tesko zamisliti kako ce sve izgledati kada dodje rezultatska krize, a neminovno ce doci), tako da je procijenio da od njih ne moze dobiti ono sto mu je potrebno u ovom trenutku i to je u sustini to. Sve ostalo je neko vjestacko stvaranje problema. 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Milijaš #10 said:

 

Polako s Krstovicem. Slusao sam sta Dejo misli o njemu. Dejo mnogo veruje u njega.

Iz Graficara Erakovic, Gavric i Marong su vec sad za CZ.

 

Uf, Dejo veruje... uvek hvali svoje, tako je pricao i za Vesovica kako ce da bude najbolje krilo Evrope... mislim, ajde.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, x|o said:

 

Pa, normalno da je hit godine, jer se ne uklapa u tvoju teoriju da su Ebecilio i slicni zasluzili vise sansi nego sto su dobili. Eno, Ebecilio je nakon odlaska iz Zvezde odigrao punih 7 minuta za poslednjeplasiranu ekipu u japanskoj ligi. Tamo ga ne sputava "zli" Milojevic, pa ne znam na koji nacin bi sada mogao opravdati njegovo neigranje!? Ebecilio mozda i zna s loptom mnogo bolje nego neki drugi igraci, al' za danasnji takmicarski fudbal je ipak potrebno mnogo vise. Milojevic ipak provodi skoro svaki tim sa tim igracima, pa se za trenutak zaustavi i zapitaj da mozda Ebecilio bas i nije fizicki, a ni psihicki spreman u ovom trenutku. I kad je Jonathan Cafu odigrao poslednju utakmicu? Je l' odigrao ijedan mec za Bordeaux ove sezone? Mozda, ali samo mozda bi Zvezda izgledala bolje sa tim igracima, mozda je Milojevic i mogao da ih isforsira mnogo vise, al' covjek je odgovoran za rezultate, a vidimo da ga pljuju cak i kada ima rezultate (samim tim, nije tesko zamisliti kako ce sve izgledati kada dodje rezultatska krize, a neminovno ce doci), tako da je procijenio da od njih ne moze dobiti ono sto mu je potrebno u ovom trenutku i to je u sustini to. Sve ostalo je neko vjestacko stvaranje problema. 

:classic_laugh:

Има ли још пацијаната којима је нормално да су Чаушић и Симић били прије Ебисилија и Кафуа?

 

Quote


питао сам има ли ико петљу да упореди наше буџете, резултате, шансе, игру исл. са клубовима кокеза суперлиге?

 

Буџетлије па још нико да баци неку анализу?

Link to comment
Share on other sites

Ne vredi pope, ja sam prošli put pokušao sa njim. Piše iste tekstove kao prolup samo mnogo duže, sa više stilskih figura. I sve se svodi na to da Ebesilio ne igra u Japanu i da Kafu ne igra od Bordoa. Miloje pošten, svima daje minute po zasluzi, dobro ima par igrača koji igraju stalno, nebitno u kakvoj su formi i da li baš zaslužuju, ali koga briga. Ebesilio ne igra u Japanu a Kafu ne igra još od Bordoa.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni jedino smeta u celoj prici oko MIlojevica kako se jedino navodi kako on ima srece a jasno je da to nema veze sa vezom.Za mene je on trenutno najbolji nas trener i to miljama ispred Paunovica i ostalih pajaca.Naravno da ima i mana i neke stvari mi se ne svidjaju kod njega kao sto je forsiranje pojedinih igraca i veoma losa igra kada igramo protiv Partizana.U  LS dok ne budemo imali budzet preko 20 miliona bicu zadovoljan i sa ovakvom igrom posto nemampo arsenal da se suprostavimo Bajernu,PSG-u i ostalim adzdajama od ekipa.Zaista mi je tesko da poverujem da postoji grupa navijaca Zvezde koji su ocekivali da cemo mi napasti Bajern i da cemo igrati bez garda na Alijanc Areni.I na tom mecu smo imali nekoliko sansi da postignemo gol ali nismo imali  srece 🙂

2x grupna faza lige sampiona jedno docekano prolece u evropi stvarno ne znam sta vise ocekivati od ovogh kluba koji do pre par godina nije mogao da prodje ekipe poput Suduve i ostalih ''mocnih'' ekipa.Najvecu porciju krtiika treba da dobije uprava na celu sa Terzicem.Neka Miloje nastavi da ima srecu i narednih 10 godina u Zvezdi bicu zadovoljan

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Mile1 said:

Meni jedino smeta u celoj prici oko MIlojevica kako se jedino navodi kako on ima srece a jasno je da to nema veze sa vezom.Za mene je on trenutno najbolji nas trener i to miljama ispred Paunovica i ostalih pajaca.Naravno da ima i mana i neke stvari mi se ne svidjaju kod njega kao sto je forsiranje pojedinih igraca i veoma losa igra kada igramo protiv Partizana.U  LS dok ne budemo imali budzet preko 20 miliona bicu zadovoljan i sa ovakvom igrom posto nemampo arsenal da se suprostavimo Bajernu,PSG-u i ostalim adzdajama od ekipa.Zaista mi je tesko da poverujem da postoji grupa navijaca Zvezde koji su ocekivali da cemo mi napasti Bajern i da cemo igrati bez garda na Alijanc Areni.I na tom mecu smo imali nekoliko sansi da postignemo gol ali nismo imali  srece 🙂

2x grupna faza lige sampiona jedno docekano prolece u evropi stvarno ne znam sta vise ocekivati od ovogh kluba koji do pre par godina nije mogao da prodje ekipe poput Suduve i ostalih ''mocnih'' ekipa.Najvecu porciju krtiika treba da dobije uprava na celu sa Terzicem.Neka Miloje nastavi da ima srecu i narednih 10 godina u Zvezdi bicu zadovoljan

 

A da li smemo da ocekujemo da napadnemo Ivanjicu kod kuce ili da cekamo sudiju da resi?

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...