Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

45 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

 

Ljudi , budite svesni koliko ovaj tim trpi pritisak, od medija, dela javnosti i to uopste nije lako.

 

Ништа ново, у Звезди је увијек тако и тако ће и остати, судбина великог клуба. Не треба нико да се скрива иза терета притиска јер у томе има и нешто позитивно као што је природна селекција. На крају се углавном види ко јесте а ко није за Звезду, од играча до тренера.

Edited by Константин
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Helmet said:

Bas mi je drago zbog pobede nad ovim odvratnim Olimpijakosom, ne kao klub vec zbog navijaca.

Neke stvari nikako ne mogu da razumem, sta tera Milojevica da ponavlja 100 puta jednu te istu gresku, ja kada sam video Jovancica u startnoj frapirao sam se, kome on tera inat...?

Ova ekipa ima mentalnu blokadu, poceli smo da igramo nekakv fudbal kada smo se oslobodili, tj kada je Olimpijakos dobio crveni pa smo dobili na samopouzdanju. Zbog cega se ne udje sa takvom zeljom i borbenoscu odmah na startu. Posle pocetnog pritiska, Olimpijakos je preuzeo kontrolu utakmice i da nisu dobili crveni rutinirali bi nas, i to ne zato sto su kvalitetniji nesto puno od nas vec zbog naseg mentaliteta. Ne znam da li je Milojevic preteranom defanzivom usadio ovakve navike, pa mu je sada tesko da to iskoreni ili je ovo jednostavno ekipa sastavljena od takvih karaktera igraca.

Konstantno na se ponavlja ista prica i u Ling;ong i u Evropi, u nekom trenutku ekipa ode u offline i krade vreme cekajuci nesto, samo sto ja ne zna sta. DAs gol JAvoru i kao cuvas rezultat, cekas da prodje vreme, tako se ne postaje sampion i opasna ekipa u Evropi, to je palanacki mentalitet. Pogledajmo kako to radi veliki tim i klub, Bajern. Ugazis protivnika, ne stajes 90 minuta, jebe se njima da li su dali 6 komada, idu oni na sedmi. Igraju ljudi fudbal, to zele navijaci, to ljude vuce na stadion. Ovo treba da im se pusta pred svaku utakmicu da pogledaju, da utuve neke stvari, da je sramota da krades vreme protiv Javora i kompanije...

To je glavni problem ove ekipe, mora se igracima usaditi zelja za pobedom, i promeniti pristup i nacin igre. Ovaj zonski nacin odbrane im "zakonski" zabraniti. Ko god proba da igra, po plati, vezni red mora da vrsi presing na zadnju liniju protivnika, a ne da sednes Borjanu u krilo i da pustas protivnika da neometan dodje na 30m od tvog gola, to je prevazidjen fudbal.

 

Da ne ispadne da samo kudim, Milojevic savrseno pogodio sa izmenama. Narocito hrabri sto je izasao iz sablona i zaigrao sa dva spica. Mora se ovo forsirati u LL ligi, da probamo da menjamo mentalitet ove ekipe i da doselektujemo ekipu sa igracima koji mogu da iznesu teret igranja u ZVezdi, nazalost mi imamo mnostvo onih koji to ne mogu.

PAvkova pokloniti ako treba, Jovancica isto, Dovesti nekog dobrog beka, za pocetak.

Milojevic mora da nadje nacina da iz ove individualno ne tako lose ekipe izvuce mnogo vise, on mrtav hladan jos ljut sto su neki nezadovoljni posle derbija :smiley18:. Sta je trebalo, da skacemo od srece sto te Partizan na isti nacin dobija vec drugu utakmicu unazad? 

Mora naci nacin da bolje resavamo ovaj presing, ne sme MArin da se vraca po loptu na nasu polovinu i trosi se, to je jedan od glavnih problema sto nemamo tu rutinu da brzom izmenom pasova lakse loptu iznesemo do veznog reda, isti slucaj i sa krilima, niti imaju dovoljno lopti u prostor, niti mogu toliko da trce i da istovremeno krpe pozadi i da budu produktivni u napadu. Ima ovde materijala za rad, pitanje je da li Milojevic moze za pocetak da unapredi samog sebe.

 

Čekaj nemoj da se zezamo. Koliko god da je zaslužan za sve uspehe, delomičnk je zaslužan i sav javašluk. Jesam li ja gurao Filipa Stojkovića na levog beka? Jesam li ja do maksimuma gurao Čaušoglua i Simaoa? Ako mu je neko krojio startnu postavu onda je to trebao reći na konferenciji, izaći javno i reći takva je i takva situacija i neću više da trpim.

 

Inače Gerero je danas na čisto postavljanje dobio par duela sa Milunovićem koji je dosta viši od njega. Baš strašan igrač! Slušam svakakve gluposti da igrač manje nije toliko značajan ako se branite. Kako bre nije ljudi? To ne opcija za dodava je više, čovek u bloku više, a da ne pominjem to da je taj Benzija izuzetnl hitar igrač, a prostor se otvorio kad smo napali.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Константин said:

 

Ништа ново, у Звезди је увијек тако и тако ће и остати, судбина великог клуба. Не треба нико да се скрива иза терета притиска јер у томе има и нешто позитивно као што је природна селекција. На крају се углавном види ко јесте а ко није за Звезду, од играча до тренера.

Da li bi rekao da je Milojevic trener za Zvezdu?

Znam sta si pisao pre i kasnije ali eto zanima me da li je on trener koji je po tebi ostavio trag za ove dve i kusur godine, ali bez price o njegovom "duplom licu" tj kako je to bilo prve sezone itd... 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Koliko fali Taliesin danas na forumu 😞

Šta je s njim? Ne vidim ga nigdje mjesecima. 

 

Inače,  ne bih se složio da je prvo poluvrijeme bilo isto sranje kao ranije. Da, bili smo dosta nepovezani u napadu.  Bili smo i jalovi, malokrvni i bezidejni. Bilo je i nešto vise grča nego što je neophodno. Ali smo bar htjeli da igramo fudbal. Nije bilo bloka, vec smo igrali presing. Nismo ispucavali loptu već iznosili po zemlji. I na kraju, veći posjed lopte, makar to bilo 51%. 🙂

U drugom je došla i ta agresivnost i kreacija, pogotovo poslije izmjena i isključenja. 

 

Nadam se da ovo označava neku prekretnicu i da se pristup iz prošlih utakmica neće ponavljati. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Danilo-BL said:

Šta je s njim? Ne vidim ga nigdje mjesecima. 

 

Inače,  ne bih se složio da je prvo poluvrijeme bilo isto sranje kao ranije. Da, bili smo dosta nepovezani u napadu.  Bili smo i jalovi, malokrvni i bezidejni. Bilo je i nešto vise grča nego što je neophodno. Ali smo bar htjeli da igramo fudbal. Nije bilo bloka, vec smo igrali presing. Nismo ispucavali loptu već iznosili po zemlji. I na kraju, veći posjed lopte, makar to bilo 51%. 🙂

U drugom je došla i ta agresivnost i kreacija, pogotovo poslije izmjena i isključenja. 

 

Nadam se da ovo označava neku prekretnicu i da se pristup iz prošlih utakmica neće ponavljati. 

Trajno banovan

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Lepo veče na Marakani!  Sjajno navijanje i ni najmanji incident, svaka čast na organizaciji kod obe navijačke grupe!

Pobeda se pamti a svi problemi koje smo imali na terenu će se ipak zaboraviti. Imamo ove igrače i sad nema druge nego sa njima igrati do kraja ove grupen faze i probati osvojiti još koji bod uz naravno pošten odnos prema svakoj utakmici.

Neću ništa posebno pisati o pojedincima, moramo svi da shvatimo a tu mislim i stručni štab i igrači i navijači da samo ako svaku utakmcu u domaćoj ligi igramo 100% onda ćće se i u Evropi igrati lakše.Nema otaljavanja i čekalice nego samo totalni fudbal i visok presing pa ako možemo da nekom damo 10 golova to i uradimo. Primer Bajern sinoć koji ne čuva ni dva ili tri gola prednosti nego ide da tu prednost poveća.

    

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Laki21 said:

 

 

 

 

Totnemu® će utakmica u BGu biti biti il ne biti (bravo ja) :classic_laugh:

 

Igraće je na krv i nož i cenim da će nas naguziti.

Cisto sumnjam , Totenhem je izduvan balon jednostavno kod njih nesto debelo ne sljaka, ne kazem da su u rangu Kelna od pre 3 godine ali sam siguran da nas nece dobiti u Beogradu.

 

Najjvaznije je da Bajern nastavi da cisti ono dvoje.

Link to comment
Share on other sites

Još jednom da istaknem- kakva je fudbalerčina Ričmond Boači. Juče mi je svaki potez,svaka kretnja imala smisla.

I čemu tolika mržnja prema Olimpijakosu i njegovim navijačima. Maksimalno korektni.

Uvek navijam za Oly kada ne igraju sa Zvezdom. Veliki klub.

 

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

Realno Oly je odigrao katastrofalno. Imali su jedan period sredinom prvog poluvremena kada su odlično igrali ali to je nekih 10-15 minuta kada su i naređali onih 5-6 šuteva. U drugom delu su igrali na trenutke tako da je pravo čudo što su imali par šansi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moj prvi post ovde na ovom forumu. Nisam bio preterano aktivan ni na onom drugom sto se tice pisanja, ali to ne znaci da ne citam svakodnevno.

Hocu da kazem nekoliko stvari i nadam se da cete imati dovoljno razumevanja za mene :)

 

1. Miloje je takav trener, defanzivan, voli vise radilicu nego nekog koji ce svojim potezima da dize publiku na noge u timu. Nije ni prvi ni poslednji takav trener, imate takvih puno kako u kosarci (nba pre) isto tako i u fudbalu. Smenjivani su takodje takvi treneri zbog stila igre, a ne zbog rezultata. Velicamo pobedu nad Liverpulom ali da smo se stalno napadali ko zna kako bi prosli. Takodje pricamo ovde o velikoj pobedi ali mnogo lako smo mogli i da primirimo jos 1 pa da bude ne tako zanimljivo. Price kako Zvezda igra nije napadalacki ovo ono za LS nakantali bi nas 19 od 20 puta. E sada za LL ligu nema opravdanja ali jednostavno mislim da fali motivacije igracima ali ovoliko napinjanje coveka sa svih strana mislim stvarno preterivanje. Pustite ga da radi ako ne radi smenite ga nije on trenerska elita ali za ovo sada sto igramo je zadovoljavajuci. 

2. Kakva zemlja takav klub. Mesetari se na sve strane i meni nije jasno plivamo svi u tim go*nima (mislim na klubove). Svima smeta, svi se zale, a niko nista da ne preduzme. I mislim cak i da dodjemo do 15 mesta na listi nama svejedno, liga je skroz haos. 

3. Sto se tice igraca verovatno im trebati vremena da se uklope u taj ceo sistem u taj uredjeni haos sto u zemlji sto u klubu. Kada se setim kako smo slavili gol Lekica protiv Dinama Tb. dodje mi da placem kao da smo osvojili LS. A sada Igramo LS i kao opet ne valja.. Igraci se plate mnogo mnogo vise i bude promasaja, to je normalno i postoje nekoliko faktora koji uticu na to.

4. Nazalost mi nismo ona ZVEZDA iz '91 (mislim na stabilnost kluba, funkcionisanje, igracki kadar itd)

 

Ja razumem da razmenjujemo misljenja, a takodje znam koliko jeste lakse kritikovati nego zapravo uraditi nesto.

Citam sve kritike ali nekad mi se cini kao da nema doze razumevanja.. Jos se secam onog gifa kada se Sa PInto uhvatio za glavu, da li Vam to vreme nedostaje?

 

Hvala, malo sam ga oduzio :)

Edited by komseeja
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, SunZero said:

Kakva izjava Milojevica 🤣 red patetike, red pravoslavnog vudua, malo zeljka samardzica, malo amfilohija. Skoro da sam zaplakao.

Mazohizam slušati ga.

 

Terza barem može da se pohvali pred Uefa da stepenice nisu bile blokirane.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Samo malo zdravog razuma i dobre volje ne bi bilo na odmet ni kod navijača a bogami ni kod Milojevića i pojedinih igrača. Mi navijači da shvatimo kakvu bagru imamo u klubu i da uprkos njoj sportski deo kluba uz poneku grešku ipak uspešno vodi Zvezdu tamo gde joj je mesto a to su evropska takmičenja. Može sigurano a i mora i bolje ali za to se pre svega treba obratiti čelnicima kluba koji su najgori deo priče zvane FKCZ.

Miloje i igrači moraju da shbvate da su u FKCZ klubu koji ne trpi ni najmanji kiks i gde se i kad se ređaju uspesi traže mane i spremaju ostavke. Moraju da nauče da se nose sa tim pritiskom ili neće dugo ostati u Zvezdi. Nema potrebe da kukaju i žale se već samo da još više rade i postižu još bolje rezultate. Primer neka im bude Zvezda pod vođstvom Dejana Radonjića. Kakve je pritiske taj čovek istrpeo i kakve podvale prećutao to je za snimanje ozbiljnog filma ali je radom i čistim odnosom doprineo da KKCZ postane evropski klub.

Isto to važi i za igrače, mora da svaku utakmicu igraju u ritmu sinoćnog drugog dela, da li igrali u Ivanjici, na krovu ili protiv Javora kući nebitno je, mora se gaziti svih 95 minuta i takvim pristupom steći će se navika i za evropske mečeve.

Što manje priče u medijima i što više rada na terenu je recept za uspeh!

 

   

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

boaci je najbolji spic, tomane je mnogo losija verzija bena.. shodno tome, tomanea u tls-u ne bi ni koristio ako je boaci fit.. pricam za derbie i tako to, daklem..

 

----------------borjan-----------

gajic-degenek-milunovic-rodic

-------vulic----njegos/jovancic----

----------------marin-------------------

garsia/vlp----------------------ben----

----------------boaci-------------------

 

docim u evropi, mozda tomane da bude na mestu bena, a sa klupe da ulaze garsia/vlp, zavisno ko je u kakvoj formi jelte..:fantom:

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, prolup said:

Nema sanse da Miloje bez Kanjasa pocinje iole jaci mec.

nista, ondak..

 

----------------borjan-----------

gajic-degenek-milunovic-rodic

-------vulic----------canjas---------

----------------marin-------------------

vukanovic----------------------ben----

----------------boaci-------------------

 

s tim sto tesko da bi i gajica stavio pre gobeljica:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...