Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

17 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Sad ponovo gledam ovaj drugi zuti karton za Oli. Ovo je bilo bas prestrogo, nista vise od obicnog faula. Ovaj sudija inace lako poteze za kartonima. 

 

Bilo je za zuti... iskrenuo mu je nogu sutnuvsi ga, posle toga i cini mi se onog suta sa distance vise nije mogao da nastavi utakmicu.

Bilo je za zuti, medjutim mozda prestrogo za drugi zuti.

Link to comment
Share on other sites

Terza kad namesta namesta kvotu 900 :classic_laugh:

 

bez obzira na pobedu nisam zadovoljan, i dalje se ne naziru konture neke smislene igre, i dalje su zadnja linija i napad potpuno odseceni i Marin se vraca po loptu na centar, pojacanja blago receno bleda, brat Radziv je ozbiljan promasaj a picopevac iz Las Palmasa potpuno nemocan, Tondela se bas lose orjentise i koristi prostor

 

ocajne reakcije odbrane Olija kod 2. i 3. gola, da onako budes sam na petercu 2 puta za 3 minuta ne desava se ni protiv Macve, prvi gol ajde Bocko je izbacio odbranu onim dodavanjem iz prve

 

moram da pohvalim Gobelju, jeste dunster ali je borac, trkac i ima potpuno nejebavajuci stav bez obzira da li igra protiv Vranja, PSG-a ili Olija

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, OnionKnight said:

Oduševljen sam rezultatom i pobjedom, ali činjenica je da nas je pogledala sreća još jednom. Ne bunim se naravno, da hoće tako do titule, bilo bi odlično. Igra nam je ponovo šuplja i jadna, nismo ličili ni na šta do kartona. Ali nema veze jbg, idemo do pobjede u Londonu.

Oni su dali gol srecno, ne mi.

Ozbiljne ekipe ne osjecaju igraca manje, tako da sve ovo nije do iskljucenja. Mi smo posle izmjena konacno poceli da igramo fudbal. Bez davljenja lopte, brzo i konkretno ka naprijed. 
Konacno smo igrali fudbal, red je da malo i uzivamo u pobjedi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Valensija said:

Oni su dali gol srecno, ne mi.

Ozbiljne ekipe ne osjecaju igraca manje, tako da sve ovo nije do iskljucenja. Mi smo posle izmjena konacno poceli da igramo fudbal. Bez davljenja lopte, brzo i konkretno ka naprijed. 
Konacno smo igrali fudbal, red je da malo i uzivamo u pobjedi.

 

Oni su dali gol srećno nakon što su nakon što su nas naigrali 40 minuta, gdje smo ponovo puštali šuteve sa 20 metara i centaršuteve. Naš famozni blok.

 

Taj pogodak se može nazvati zasluženim. Mi sa druge strane nismo napravili baš ništa dok smo imali isti broj igrača. Ne bismo izjednačili nikad, kakve god izmjene bile. Naravno da se osjeća igrač manje, kakva je to glupost. Protivnik dobije vjetar u leđa, osjeti da može, to je ono što nama fali uz nedostatak kvaliteta. Nije svaki protivnik Bajern ili PSG. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, red_white said:

Vulic je najzasluzniji za preokret. Crveni zasluzen, srecu smo imali kada je onaj stoper promasio sansu. Oni su je imali kada su dali gol kakav Borjan ne bi primio 100 puta da ponovi onakav "sut". Sve u svemu Poketino je zreo da ga smenimo.

Neće Levy njega tako lako odjaviti, mada kruži priča da je atmosfera u svlačionici blagi pakao, samo da se ne slomi to na nama u Londonu. 

Link to comment
Share on other sites

Ne moze preko noci. Godinu i po nista nismo igrali. Sad smo krenuli zadnje 3 utakmice. Potraja ce. Treba istrajati. Sto ce biti i najteze. Treba uigravati ove sto znaju a Pavkove, Ivanice, Jovancce, Goeljice polako cementirati za tribine. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ПП лоше. Поново статични, почетна формација 4-2-3-1 скоро да се не мијења, крила залијепљена за аут проток на средини спор, транзиција ништа. А онда погођене измјене а посебно позитивно изненађење што није изишао Томане за  Боаћија.ОК јесмо играли 2П против 10, јесмо дали 2 гола послије прекида што није тако често али нисмо јајарили 2П са тим кретенским приступом чувањем нечега. Остаје једино да се надамо  да ћемо наставити са приступом из 2П. Павков, Иванић и Јованчић (из 2П)  одлични...

Edited by Константин
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, red_white said:

Ako dobijemo Totenhem kuci pustice nas Bajern cisto da napakosti englezima a i imace 12 bodova na kontu. Zadnje kolo lagano braca sire ljubav i igramo svecarski mec i slavimo prolaz u 1/8 finala LS. Uzimamo 12 bodova.

 

Rečeno ti je da se imena naroda, država i državljana, kao i kontinenata, pišu velikim prvim slovom. Osim što lupetaš, dobićeš 15 dana sledeći put warn za ovu greškutm,, jer je već treći put da ti se dešava ista "slučajnost".

.

1 hour ago, Kosjan Willavić said:

Ali koliko mi je drago zbog Vulića i Boćka legende. Koliko taj čovek voli Zvezdu, iako je stranac. 

 

Kao što neko od vidjenijih napisa u staroj kući, "svaki put kad vidim ovo "Boćko", umre deo mene"...

 

1 hour ago, tsva said:

Dok smo igrali na rezultat gubili smo. Kad smo zaigrali fudbal rezultat je dosao sam od sebe. 

 

Sjajna rola Pavkova i Ivanica. Pronadjene su m idealne pozicije. Jovancicu treba ista. Tu bi se odlicno snasao.

 

Jos jedan bod u zadnje 4 takmice i imamo LE idice sezone 99%

 

Samo da prednje tekme odigramo kako treba i nema zime. :classic_smile:

Edited by Barracuda
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imali smo i mi igraca manje u Kopenhagenu, pa Danci nisu sutnuli na gol za 60 min igre.

 

Crveni nije preokrenuo tok igre, jer i pre tog crvenog je Zvezda pocela da stisce. Uticao je samo sto je Milojevic uveo Boacija, koji je bio covek preokreta, jer je sve lopte prihavatio i slao dalje. Vulic je takodje bio kljuc jer je dao taj gol za 1 1, ali za protok lopte u napadu je najvise zasluzan Boaci.

 

Sudija je takav, prestrogo daje kartone, dao je i Rodicu crveni protiv Arsenala, u Ligi Evrope, drugi zuti isto prestrogo.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, OnionKnight said:

 

Oni su dali gol srećno nakon što su nakon što su nas naigrali 40 minuta, gdje smo ponovo puštali šuteve sa 20 metara i centaršuteve. Naš famozni blok.

 

Taj pogodak se može nazvati zasluženim. Mi sa druge strane nismo napravili baš ništa dok smo imali isti broj igrača. Ne bismo izjednačili nikad, kakve god izmjene bile. Naravno da se osjeća igrač manje, kakva je to glupost. Protivnik dobije vjetar u leđa, osjeti da može, to je ono što nama fali uz nedostatak kvaliteta. Nije svaki protivnik Bajern ili PSG. 

PP je bilo slabo sa obje strane. Ne vidim kako  su nas to nadigrali, koje sanse su stvorili?

Igrac manje se osjeca kada juris, a ne kada branis rezultat. 
Glavni razlog pobjede je sto smo ubrzali igru, brzo osvajali prostor i pravili pritisak. Pomoglo je sto smo brzo izjednacili i njima nametnuli dodatni pritisak.

 


 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne vidim nijedan jedini razlog za pohvalu Milojeviću. Izveo je na teren Jovančića i time još jednom pokazao karakter. Prvo poluvreme smo odigrali sramno, protiv Olimpijakosa koji je igrao bez 3 najbolja igrača. Imali smo jedan sut na gol u 44'. Istina je i da smo gol primili glupo i da gosti nisu odigrali nista.

 

Crveni je realno bio prestrog i to bi se slozili da je nama bio sviran. Posle crvenog videla se zelja i volja i to je bilo dobro. 11 na 11 bi X verovatno bio premija.

 

Smešno je da neko kaže Miloje konačno napao, a šta je trebao da radi na 0:1 i sa igračem više?

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Evo moja prepiska sa grkom (zbog koga i nisam otisao na utakmicu - cekao sam ga da vidim da li da nabavljam i njemu kartu, na kraju on dobio kartu za gostujuce a mene mrzelo da jurim dalje).

 

image.thumb.png.c620a8d9f7ccc20841e0be4bab4a28cc.png

 

Posle crvenog je i dalje mislio da imaju sanse... tad sam mu rekao da je sigurno vec tada izgubio opkladu jer nema sanse da nam sa igracem manje daju 2 komada.

A onda su ga primili pa se pomirio sa tom cinjenicom. On zna bas opasne uloge da stavlja, ne smem ni da ga pitam koliko je stavio - znam da je svojevremeno imao betove sa 1000+ eura uloga. 

 

image.thumb.png.924584748d3cb6a2f3337d1d5bb224f5.png

 

Cimao sam ga jos posle, nije bas sve za javnost 😄

 

A ovo je prepiska sa drugom koji je bio na stadionu pa sam mu izmedju ostalog i prenosio ono sto nije mogao da vidi.

 

Pre pocetka:

image.thumb.png.c4bdaa2bdfe5834f7943ae4183b6023f.png

 

Nakon 0:1.

image.thumb.png.ef2ac72f38f65244358281b4e831fed9.png

 

Nakon crvenog, pa onda nakon 1:1, pa onda predvidjanje da ce Boace staviti tacku na bilo kakvu neizvesnost. 

image.thumb.png.feb4f23c467ec11d92fff820e03e80f3.png

 

 

Posle njihove promasene sanse na 1:1, pa onda nas gol, pa Boace... 

image.thumb.png.61f69951c035f70c666ada86c9371c58.png

 

image.thumb.png.6a0810c9780d00e759d23c352d620b63.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Cuj ovo da nas pusti Bajern haha u kom svetu vi zivite. Ozbiljan klub koji kad je na svom nivou melje sve pred sobom

 

Ovaj tim moze i mora da igra fudbal, ok, jesmo ga igrali tek sa igracem vise ali ga igramo i sa Gobeljom i Jovancom u 11 sto je hendikep sam po sebi

 

Ima tu dosta prostora za napredak, samo kad se ne pristupa jajarski

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Valensija said:

PP je bilo slabo sa obje strane. Ne vidim kako  su nas to nadigrali, koje sanse su stvorili?

Igrac manje se osjeca kada juris, a ne kada branis rezultat. 
Glavni razlog pobjede je sto smo ubrzali igru, brzo osvajali prostor i pravili pritisak. Pomoglo je sto smo brzo izjednacili i njima nametnuli dodatni pritisak.

 


 

 

Kao što sam već napisao, nadigrali su nas stajanjem na terenu. Imali su 4-5 šuteva, jedan vrlo opasan Gererov, imali su nekoliko dobrih centaršuteva i uglavnom se igralo na našoj polovini. Nije bilo izrazite dominacije, ali bili su bolji.

 

Igrač manje se osjeća u svakom slučaju i glavni je razlog naše pobjede, nije to problem priznati. Naravno da nije bilo lako postići 3 gola ni tada, ali pomoglo je što smo mogli da povežemo koji pas, da prenesemo težište na protivnikovu polovinu. Iz toga su se stvorile neke šanse koje smo vrhunski iskoristili. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...